PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Sugjerime Per Forumin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
The.Angel.KillerNumri i postimeve : 1
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Sugjerime Per Forumin   Fri Feb 22, 2008 10:38 pm

Mirepresim sugjerimet tuaja per gjithcka qe ka te beje me forumin, duke filluar nga rregullorja dhe deri tek temat qe duhen hapur, perfshire ketu formulimin, dizajnin dhe cdo gje tjeter.

Faleminderit

Free-Time

Free-Time Free For You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 03, 2008 2:27 pm

mua nuk me pelqen qe chatti eshte i lidhur me forumin, mendoj se ai duhet te hapet ne nje dritare tjeter e jo ne te njejten faqe me forumin. Exclamation Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 03, 2008 2:31 pm

affraid kisha dhe nje sugjerim apo verejtje per moderatoret, dikush ka postuar ne temen e gabuar (qe dje qe e kam pare kete fakt), ku jane moderatoret per ta rregulluar kete gje Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 03, 2008 4:22 pm

killer shkruajti:
affraid kisha dhe nje sugjerim apo verejtje per moderatoret, dikush ka postuar ne temen e gabuar (qe dje qe e kam pare kete fakt), ku jane moderatoret per ta rregulluar kete gje Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil
1- chatin mund ta hapesh edhe me nje faqe te re po edhe sic e propozon ti do behet po pas nje far kohe sa te kemi chatista stabel qe te mesoj faqen .
2- persa i perket temes do te lutesha te ma beje te ditur se ku eshte ky postim pasi nje mod dhe nje admin tjeter qe jan kan probleme me rrjetin dhe vetem un qe hy mbasdite edhe me shpeton dicka .3- nese mendon se ne ndonje teme mund te moderosh ( e kam fjalen per cfar teme do te pelqente ) mund te ma thuash edhe forumistet e tjer pasi faqja eshte akoma ne ndertim ska me shum se 12 dit qe eshte krijuar flm per mirkuptimin . po te jep nje kiss po jo ktu se ktu eshte vetem per HELP Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 03, 2008 9:20 pm

atehere tema e gabuar eshte te psikologji, sociologji, filosofi, dhe vete postuesja e ka quajtur trupi dhe shendeti por nuk e ka postuar te tema perkatese

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 03, 2008 9:30 pm

killer shkruajti:
atehere tema e gabuar eshte te psikologji, sociologji, filosofi, dhe vete postuesja e ka quajtur trupi dhe shendeti por nuk e ka postuar te tema perkatese
tani hyra se skisha net dhe tani do e shof Very Happy rrofsh per ndihmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Fri Mar 07, 2008 2:20 pm

edhe tek tema prezantim disa kane gabuar... sepse cdo anetar i ri duhet te hape nje teme te re dhe jo te prezantohen tek temat qe kane hape te tjeret. flm per mirekuptimin Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Fri Mar 07, 2008 3:29 pm

ZHAKLINA shkruajti:
edhe tek tema prezantim disa kane gabuar... sepse cdo anetar i ri duhet te hape nje teme te re dhe jo te prezantohen tek temat qe kane hape te tjeret. flm per mirekuptimin Laughing Laughing
do e shikoj edhe kte po mbasdite ose ne dark tani skam koh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat Mar 08, 2008 7:51 pm

Admin shkruajti:
ZHAKLINA shkruajti:
edhe tek tema prezantim disa kane gabuar... sepse cdo anetar i ri duhet te hape nje teme te re dhe jo te prezantohen tek temat qe kane hape te tjeret. flm per mirekuptimin Laughing Laughing
do e shikoj edhe kte po mbasdite ose ne dark tani skam koh Razz
o ne dore te kujt na ka ngel forumiiiiiiii Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat Mar 08, 2008 8:13 pm

ZHAKLINA shkruajti:
Admin shkruajti:
ZHAKLINA shkruajti:
edhe tek tema prezantim disa kane gabuar... sepse cdo anetar i ri duhet te hape nje teme te re dhe jo te prezantohen tek temat qe kane hape te tjeret. flm per mirekuptimin Laughing Laughing
do e shikoj edhe kte po mbasdite ose ne dark tani skam koh Razz
o ne dore te kujt na ka ngel forumiiiiiiii Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
me bej pak add ne msn jote se kam 1 muhabet ose kalo ne chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 10, 2008 2:49 am

sugjerime per forumin?
hiqeni killerin nga forumi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Mon Mar 10, 2008 5:12 pm

ProdigY shkruajti:
sugjerime per forumin?
hiqeni killerin nga forumi!
me par iki un mer prit prit se do ambientohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Si ju duket ...   Sat Mar 29, 2008 9:00 pm

si ju duket paraqitja e re e faqes ???jepni nje mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat Mar 29, 2008 9:20 pm

MUA ME PELQEU SHUME SA E PASHE. TREGON ME SHUME GJALLERI TE FORUMIT . KOMPLIMENTA lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat Mar 29, 2008 9:23 pm

rexhina shkruajti:
MUA ME PELQEU SHUME SA E PASHE. TREGON ME SHUME GJALLERI TE FORUMIT . KOMPLIMENTA lol! lol! lol!
thnx po mundohem te bej me te miren Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
irena

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat Mar 29, 2008 9:27 pm

SHUME INTERESANTE ADMIN . ME PELQEJNE IDETE E TUA DHE FORUMI KA DALE I VECANTE NE KRAHASIM ME ATO QE KAM PARE DERI TANI . UN KSHU MENDOJ . URIME puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Tue Apr 08, 2008 9:11 pm

se pari ju pershendes e pastaj ju them se qenkeni ne fillim prandaj edhe fillimi ka veshtiresite e veta, megjithate nese NAKI deshiron, ai mundet shume me ju ndihmuar te kunderten i njo edhe une ca rregulla te forumeve mirepo i preferoj administratorit te faqes qe se paku portalli te duket me mire, ka mundesi nese shkon tek menyte e administrimit aty ke mundesi te sjellesh cmos per anetaret...

megjithat ju besoj se i njihni ato gjera dhe une ju deshiroj vetemsuyksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Thu Apr 10, 2008 10:37 am

O admin o ca ndihme do mer ti ti je bo i pa kapshem mer Very Happy shto ca figurina te vogla mer se i ke shum te medha kto qe ke Very Happy :kafe:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Thu Apr 10, 2008 3:41 pm

Desperado shkruajti:
O admin o ca ndihme do mer ti ti je bo i pa kapshem mer Very Happy shto ca figurina te vogla mer se i ke shum te medha kto qe ke Very Happy :kafe:
ti kur te pish kafen me filxhon po te jet i modh mos e pi te gjith se ke me detyrim Very Happy ... do shof cfar mund te gjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Tue May 06, 2008 10:41 am

Admin kam verejtje per figurat, sme pelqejne fare keto qe ke vene kohet e fundit. Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Thu May 08, 2008 8:25 pm

admin pse e hoqe ate ikonen e pare Rolling Eyes kjo -----> Very Happy nuk me pelqen fARE Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Fri May 09, 2008 4:18 pm

po ca te bej meruni vesh nje her me njeri-tjetrin nje me thot hiqe nje pse e hoqe ca te bej me par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Fri May 09, 2008 8:35 pm

kush te tha hiqe??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Fri May 09, 2008 9:32 pm

ACMILAN shkruajti:
kush te tha hiqe??
gocat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   Sat May 10, 2008 1:45 am

Admin shkruajti:
ACMILAN shkruajti:
kush te tha hiqe??
gocat

ku jan vrejtjet e gocave nuk po i shoh ???

nejse ti vere ate se eshte dukur hiqe kte se eshte kot

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sugjerime Per Forumin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sugjerime Per Forumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregulla | Njoftime | Informacione :: Ndihma juaj-
Kėrce tek: