PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Te pathenat V.I.P

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Te pathenat V.I.P   Fri Feb 29, 2008 5:44 pm

A DONI TE DINI CILET JANE 10 FEMRAT DHE 10 MESHKUJT ME TE PELQYER NGA SHQIPTARET ?
SIPAS NJE SONDAZHI TE BERE KOHET E FUNDIT PO RENDISIM ME TE VOTUARIT.

PER HERE TE TRETE VENDIN E PARE E ZE KRYETARJA E PARLAMENTIT.

1. JOZEFINA TOPALLI
2. MIMI KODHELI
3. MAJLINDA BREGU
4 ELVANA GJATA
5. AURELA GACE
6. SONI MALAJ
7. INA RAMA
8. CILJETA XHILAGA
9. ARTA DADE
10.AMARDA TOSKA


RENDITJA E 10 MESHKUJVE ME TE VOTUAR.

1. EDI RAMA
2. TIMO FLLOKO
3. BAMIR TOPI
4. FLORI MUMAJESI
5. ADI KRASTA
6. ARDIT GJEBREA
7. SALI BERISHA
8. FATOS NANO
9. ARIAN CANI
10.LULZIM BASHA

KY ISHTE PERFUNDIMI I SONDAZHIT PER FUNDVITIN 2007.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Genta Ismajli josh Ameriken   Sun May 04, 2008 11:35 am


Shumė shpejt, kėngėtarja e njohur kosovare Genta Ismajli do tė nisė turneun e saj nė Amerikė, kryesisht nė qytetet me komunitet mė tė fortė shqiptar. Pėr tė gjithė fansat e saj nė kontinentin tjetėr, janė bėrė tė ditura datat pėr koncertet nė Ēikago dhe Miēigan. Nė Ēikago pikėrisht nė datėn 23 maj, koncerti do tė jetė nė “Park West”. Ajo do tė shoqėrohet nga kėngėtaret Vera Oruqaj dhe Sunaj Saraēi. Tė gjithė ata qė duan tė shohin Gentėn live, ēmimi i biletės do tė jetė 40 dollarė. Nė Miēigan, kėngėtarja simpatike do tė kėndojė mė 30 maj nė “Macomb Center”, e shoqėruar nga kėngėtarja Liria. Por udhėtimi dhe turneu i Gentės nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės nuk mbaron kėtu. Gjatė qėndrimit tė saj atje Genta do tė punojė edhe pėr njė kėngė tė re, e cila titullohet “Planet Me”. Ende nuk dihet nėse kjo kėngė do tė publikohet pėr publikun shqiptar dhe atė kosovar apo do tė jetė vetėm pėr tregun muzikor amerikan, por fakti ėshtė se Genta duket mė se serioze nė tentativat e saj pėr t’u prezantuar nė Amerikė. Lajmi konfirmohet nga “Albaniac”.

Mare nga BLUETOOTH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
 
Te pathenat V.I.P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Te pathenat V.I.P-
Kėrce tek: