PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Intervista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Intervista   Tue Apr 01, 2008 9:36 am

Bejini intervista antarve qe doni Very Happy...do e kisha bo un nji po jam ne mesim dhe skam koh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 01, 2008 4:09 pm

Interviste me Adminin Very Happy

Ca moshe keni? =

Ku keni lindur? =

Me se merreni ne jete? =

E reputoni veten te bukur? =

Si jeni nga gjendja shpirterore? =

C'fare do donit te ndryshoit ne jeten tuaj? =

Kaq per sot Laughing


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 01, 2008 5:11 pm

killer shkruajti:
Interviste me Adminin Very Happy

Ca moshe keni? = 26/06/1988

Ku keni lindur? = Skrapar

Me se merreni ne jete? =Mesoj / punoj me raste

E reputoni veten te bukur? = jo

Si jeni nga gjendja shpirterore? = sh mir

C'fare do donit te ndryshoit ne jeten tuaj? = asgje

Kaq per sot Laughing thnx per vemendjen Very Happy:D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 01, 2008 5:49 pm

per KILLER
Si quhesh*=
C'far moshe ke*=
Studion/punon =
origjina=
je e dashuruar=
propozimi me i bukur qe ke mar=
per ke ka qen urrejtja me e madhe qe ke ndjer=
pendimi i jetes tende=
gjeja qe te ben me teper krenare=

kaq njeher per njeher nese kam pyejte te tjera di kur te gjej Very Happy 2 te parat qe i ke me * jan me deshir po deshe pergjigju po s'deshe mos u pergjigj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 01, 2008 6:25 pm

Admin shkruajti:
per KILLER

Si quhesh*= Killer Very Happy

C'far moshe ke*= VITIN TJETER BEJ 100 RRUMBULLAK Very Happy

Studion/punon = PENSIONISTE Very Happy

origjina= KATUNARE DURRESI Very Happy

je e dashuruar= NO COMENT Very Happy

propozimi me i bukur qe ke mar= KUR TE PASH TY MOJ GABELE MBAJE NE KOKE TI NJE KORDELE,FYTYRA ZEZE MBULU ME ZHUL TRUPI JOT SI PRESH I SHKUL.PLOT ME LESH I KISHE KOMET SE KUPTOJ PSE TE KISHIN RA DHOMET, KOMET E TUA BO SI PLAK NJI ME KPUC E NJI ME TAK .KOKA E SHTREMET E ZEZ PISK FLOKT E TUJA RRUJT ME BRISK.. Laughing Laughing Laughing

per ke ka qen urrejtja me e madhe qe ke ndjer= PER RAKIPIN SE ME KA VJEDH NJI HERE KEPUCET Laughing

pendimi i jetes tende= JAM PENDU QE SKAM BO OPERACION PLASTIK ME NGREJT ICIK VETLLEN Laughing

gjeja qe te ben me teper krenare= BUZET SE I KAM TE BUKURA SHUME Laughing Laughing

kaq njeher per njeher nese kam pyejte te tjera di kur te gjej Very Happy 2 te parat qe i ke me * jan me deshir po deshe pergjigju po s'deshe mos u pergjigj = JO PO PYET PRAPE PO DESHE SE TE PERGJIGJEM UNE Very Happy Very Happy

lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Fri Apr 04, 2008 1:14 pm

Interviste me Rexhinen


Emri juaj =

Mosha juaj =

Vendlindja =

Me se merreni ne jete =

Shenja juaj e horoskopit =

Ciles fe i perkisni =

Sa here keni dashuruar ne jete =

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja =

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka =

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =

Kaq per tani Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Fri Apr 04, 2008 1:54 pm

killer shkruajti:
Interviste me Rexhinen


Emri juaj = REXHINA

Mosha juaj = NDERMJET 20 DHE 25

Vendlindja = SKRAPAR

Me se merreni ne jete = STUDIOJ

Shenja juaj e horoskopit = BINJAKET

Ciles fe i perkisni = MYSLIMANE

Sa here keni dashuruar ne jete = 2 HERE ( e para sarrohet asnjehere )

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja = FIZIKISHT DUART , NE PERSONALITET NUK ME NGELET HATRI SHPEJT DHE FAL SHPEJT

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka = DERI TANI ME PELQEN ,KAM ARRITUR CFARE DUA

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =NESSUNO SARA MAI COSI IMPORTANTE DA TOGLIERMI IL SORISO

Kaq per tani Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Mon Apr 21, 2008 9:59 pm

Interviste me ACMILAN


Emri juaj =

Mosha juaj =

Vendlindja =

Me se merreni ne jete =

Shenja juaj e horoskopit =

Sa i gjate jeni =

Ngjyra e syckave =

Ciles fe i perkisni =

Sa here keni dashuruar ne jete =

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja =

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka =

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =


Kaq Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 12:05 am

Stella shkruajti:
Interviste me ACMILAN


Emri juaj = luli

Mosha juaj = 22

Vendlindja =lushnje

Me se merreni ne jete = me pune Sad

Shenja juaj e horoskopit =dashi

Sa i gjate jeni = 175

Ngjyra e syckave = blu Very Happy

Ciles fe i perkisni = myslimane

Sa here keni dashuruar ne jete (2 here .2here pafat qellova )

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja =syte Very Happy

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka = deri tani jam shum mire ikenaqur

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =jeta eshte e bukur jetoje Wink


Kaq Laughing Laughing

sa intervist eshkurter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 12:09 am

intervist me zhaklinen


Emri juaj =

Mosha juaj =

Vendlindja =

ku jetoni==

Me se merreni ne jete =

Shenja juaj e horoskopit =

Sa i gjate jeni =

sa kg peshon=

Ngjyra e syckave =

ngjyra e flokeve=

Ciles fe i perkisni =

Sa here keni dashuruar ne jete =

je e dashuruar tani?=

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja =

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka =

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =


Kaq Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 12:51 am

intervist me zhaklinen


Emri juaj = BESA

Mosha juaj = 23

Vendlindja =LEZHE

ku jetoni==ITALI

Me se merreni ne jete = PUNOJ
Shenja juaj e horoskopit =BINJAKET

Sa i gjate jeni = 1.67

sa kg peshon=59

Ngjyra e syckave = JESHIL

ngjyra e flokeve=BJONDE

Ciles fe i perkisni = KATOLIKE

Sa here keni dashuruar ne jete =2

je e dashuruar tani?=JO

Gjeja qe te pelqen me shume te vetja =ASGJE Very Happy

Te pelqen jeta qe ben apo do doje te ndryshoje dicka = DO NDRYSHOJE GJITHCKA, SME PELQEN ASGJE NGA AJO QE BEJ

Motoja juaj (fraza me e bukur per ty) =VORREI RINASCERE PER TE E RICOMINCIARE A VIVERE


Kaq

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 5:39 pm

PER SECILIN NGA ANETARET

SI QUHESH =

SA VJEC JE =

NGA JE ME ORIGJINE =

KU JETON PER MOMENTIN =

ME CFARE MERRESH =

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE =

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN =

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR =

NJERIU ME I AFERT PER TY =

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE =

CFARE ARSIMI KE =

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES =

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES =

PO DITEN ME TE KEQE =

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY =

SA CELULARA KE =

CA TIPI E KE CELULARIN =

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM =

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT =

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES =

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT =

KE SHPI TE BUKUR =

PO MAKIN KE =

CFARE TE MUNGON NE KET JETE =

JE I LUMTUR =

USHQIMI YT I PREFERUAR =

PIJA JOTE E PREFERUAR =

JE TOLERANT =

CFARE TIPARESH KE =

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND =

CFARE PRET TI NGA JETA =

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM =

CFARE MUZIKE DEGJON =

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU =

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE =

JE TIP ENDERRIMTAR/E =

JE XHELOZ/E

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT =

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR =

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 6:21 pm

rexhina shkruajti:
PER SECILIN NGA ANETARET

SI QUHESH =Arnold

SA VJEC JE = 20

NGA JE ME ORIGJINE =Skrapari

KU JETON PER MOMENTIN =Tirane

ME CFARE MERRESH = Mesoj/Punoj

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE =do pys nonen kur me ka mesu me ja puth faqet

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN =jo

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR = po

NJERIU ME I AFERT PER TY = spo e them

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE = askush te gjith jan thjesht shok ose shoqe

CFARE ARSIMI KE = te mesem

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = jo rrall per te mos then fare

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES = se di kur ta njof do e them pa merak

PO DITEN ME TE KEQE = vetem

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY = se kam ven re me te mbaren me te keqen kam te henen

SA CELULARA KE = 1

CA TIPI E KE CELULARIN = nokia

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM = sbej dallime Very Happy

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT = shendosh

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES = varet ne cfar momenti jam

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT = te le punen

KE SHPI TE BUKUR = te thjesht aq sa me pelqen

PO MAKIN KE = jo

CFARE TE MUNGON NE KET JETE = deri tani asgje

JE I LUMTUR = deri diku

USHQIMI YT I PREFERUAR = ka shum, rendesi ka qe ato te gatuhen mir

PIJA JOTE E PREFERUAR = red bull

JE TOLERANT = si te ma japi truni

CFARE TIPARESH KE = tipare burri

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND = gjith jeten sme pelqen qe e kam vetem se me duhet per pun

CFARE PRET TI NGA JETA = me te miren qe mund te me japi

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM = se di kur ta mesoj do ta them Very Happy:D

CFARE MUZIKE DEGJON = ca te vi per mbar varet nga kenga jo rryma

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU =

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE = mos tregoni te vertetat te kjo interviste si puna ime se ju dolen te palarat Very Happy me kte ju gjejn edhe shpin shaka kjo

JE TIP ENDERRIMTAR/E = jo

JE XHELOZ/E = deri tani jo me mbrapa te shofim arsyet

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT = besoj se do ishte nje kaos i vertet pavarsisht se do ishte duke u permbysur si gjith te tjeret do mundohesha te shpetoja koken

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR = ka akoma ?

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Tue Apr 22, 2008 11:14 pm

PER SECILIN NGA ANETARET

SI QUHESH =BESA

SA VJEC JE = 22

NGA JE ME ORIGJINE =LEZHJANE

KU JETON PER MOMENTIN =ITALI

ME CFARE MERRESH = PUNOJ SHITESE

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE =16

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN =JO

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR =PO

NJERIU ME I AFERT PER TY =GJITHE FAMILJARET E SHPISE TIME

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE =QUHET IRENA

CFARE ARSIMI KE =TE MESEM

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES =NGANJEHERE JO SHPESH

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES =ME NJERIUN E JETES TIME

PO DITEN ME TE KEQE =SE DUA DITEN E KEQE FARE

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY =SKAM NDONJE TE VECANTE

SA CELULARA KE =2

CA TIPI E KE CELULARIN =SAMSUNG

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM =NE PERGJITHSI KETO QE JANE KETU JANE TE GJITHE TE LEZETSHEM

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT =NORMALE

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES =CAZZO

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT =TE FILLOJ NDONJE STUDIM

KE SHPI TE BUKUR =JO DHE AQ

PO MAKIN KE =JO

CFARE TE MUNGON NE KET JETE =ASGJE DHE GJITHCKA

JE I LUMTUR =JO NE MAKSIMUM

USHQIMI YT I PREFERUAR =SKAM ASNJE

PIJA JOTE E PREFERUAR =AMITA QERSHIE

JE TOLERANT =SHUME

CFARE TIPARESH KE =TE EMBLA

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND =ASNJE MINUT, SKAM JETE PA CELULAR

CFARE PRET TI NGA JETA = NGA JETA ASGJE, PRES NGA VETJA

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM =ADMINI

CFARE MUZIKE DEGJON = TE LEHTE ROMANTIKE

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = PYET 100 VETE DHE BEJ SI TE DISH VETE

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE =JETONI JETEN NE MAKSIMUM

JE TIP ENDERRIMTAR/E = SHUUUUUUUUME, ENDERROJ ME SY HAPUR

JE XHELOZ/E = JASHTE MASE, TEPER

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT =DO IKJA TEK PRINDERIT E MI TE VDISJA ME TO

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR =ME PELQEN SHUME KJO INTERVISTE Wink Wink

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME.
rexhina

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Wed Apr 23, 2008 2:47 pm

PER SECILIN NGA ANETARET = Killerina Razz Razz

SI QUHESH = Ani

SA VJEC JE = aq :green:

NGA JE ME ORIGJINE = Durresi

KU JETON PER MOMENTIN = Itali

ME CFARE MERRESH = Studime

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE = eh Exclamation

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN = Exclamation

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR = Mbase

NJERIU ME I AFERT PER TY = Motra ime

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE = Lola

CFARE ARSIMI KE = Po mundohem te kem ate te lartin fare Laughing

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = Jo fare

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES = Me njeriun e zemres

PO DITEN ME TE KEQE = Me njeriun e zemres dhe me familjen time

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY = E merkura (por jo gjithmone)

SA CELULARA KE = 2

CA TIPI E KE CELULARIN = Nokia & Momo Design

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM = Ka shume anetare: Zhaku, Irena, Admini, Miri, Gloor, ACMilani, Prodigy (per momentin keto jane te preferuarit e mi)

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT = Jam normale

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES = Minkia Laughing

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT = Te filloj nje pune

KE SHPI TE BUKUR = Ne Shqiperi po, ketu eshte koti fare Mad

PO MAKIN KE = Jo

CFARE TE MUNGON NE KET JETE = Me mungon shume familja ime Crying or Very sad Crying or Very sad

JE I LUMTUR = Disi

USHQIMI YT I PREFERUAR = Pastat dhe pizzat

PIJA JOTE E PREFERUAR = Spritz & Cola

JE TOLERANT/E = Jam

CFARE TIPARESH KE = Bionde me lesh te verdhe Laughing

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND = Jo me shume se 2 dite

CFARE PRET TI NGA JETA = Pres shume nga vetja dhe pak fat nga jeta

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM = Admini

CFARE MUZIKE DEGJON = Pak nga te gjitha, me shume romantike

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = Hec gjithmone me koken lart

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE = Mendohuni mire para se ta hidhni nje hap ne jeten tuaj

JE TIP ENDERRIMTAR/E = Shume fare

JE XHELOZ/E = Jam

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT = Do e jetoja sikur te mos ishte dita e fundit

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR = Dhe me don te pyesesh mi goc? Laughing Laughing

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Very Happy = Rexhinaaaaa e ke mbytur Laughing Laughing

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Killerina nė Sat May 24, 2008 9:24 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Thu Apr 24, 2008 2:16 am

PER SECILIN NGA ANETARET=ACMILAN

SI QUHESH =luli

SA VJEC JE = 22

NGA JE ME ORIGJINE =lushnja

KU JETON PER MOMENTIN =itali

ME CFARE MERRESH = punoj

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE =17

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN =jo

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR =pooooo

NJERIU ME I AFERT PER TY =motra

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE =e...

CFARE ARSIMI KE =te mesem

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = fund jave

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES =ME TE DASHUREN KUR TA KEM Very Happy

PO DITEN ME TE KEQE =vetem

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY = E SHTUNA

SA CELULARA KE = 1

CA TIPI E KE CELULARIN =N95

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM =KA CA(KILLERINA Like a Star @ heaven . ZHAKLINA REXHINA ADMIN GLOOR)PER MOMENTIN

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT =NORMAL

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES =FI.A Very Happy

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT = TE NDERROJ PUNE

KE SHPI TE BUKUR = JO DHE AQ

PO MAKIN KE =PER MOMENTIN JO

CFARE TE MUNGON NE KET JETE =VETEM NJE GJE... Sad

JE I LUMTUR =PO/JO

USHQIMI YT I PREFERUAR = PESHK. PATATE

PIJA JOTE E PREFERUAR = BURN

JE TOLERANT = ME RASTE

CFARE TIPARESH KE =FLOKE SHKUTER Very Happy

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND = PAK FARE Very Happy

CFARE PRET TI NGA JETA = SHUM GJERA

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM =KILLERINA I love you I love you I love you

CFARE MUZIKE DEGJON = DANCE

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = KUJDESU PER VETEN

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE =SHIKO VETEN TENDE

JE TIP ENDERRIMTAR/E = PO

JE XHELOZ/E =SHUM FARE

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT = DO JETOJA DITEN SI GJITHMON

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR =JO

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Very Happy
[= MJAFTON KAQ Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga ACMILAN nė Thu Apr 24, 2008 2:31 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Thu Apr 24, 2008 2:47 am

PER SECILIN NGA ANETARET=~GLOOR~

SI QUHESH =Dori

SA VJEC JE = 22

NGA JE ME ORIGJINE =Fieri

KU JETON PER MOMENTIN =Greqi

ME CFARE MERRESH = Pune

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE =15-16.. Laughing qe i vogel ne halle.. Laughing Laughing

TA DHAN PUTHJEN E PARE aPO E DHE=15-16

SA VJECE HERA E PARE=15-16

SI TU DUK HERA E PARE=hhmmmm Laughing Laughing

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN =Jo

SA HER JE DASHURUAR=AS 1 here

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR =Jo

NJERIU ME I AFERT PER TY =Familja / Tezja Ime

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE =Disa..

CFARE ARSIMI KE =Te Mesmen..

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = ehe.. Laughing Laughing

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES =Familja ne radhe te pare..pastaj miq te zgjedhur..

PO DITEN ME TE KEQE =me njerez qe konsideroi qe me Duan..

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY =..Sbesoi se kam...

SA CELULARA KE =2

CA TIPI E KE CELULARIN =Sony Ericsson..S500i ..K750i

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM =Te Gjithe Ata Qe Njof Edhe me Njofin..

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT =Normal 60 Kg..

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES =ik re..Q..Itu.. Laughing Laughing

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT =hmm as nje tani per tani..por edhe shume

KE SHPI TE BUKUR =jo dhe Aq

PO MAKIN KE =Jo

CA MAKINE KE=Skam por kam Qef Peugeote"Pezho" 106 Rally & Citroen Saxo VTS

CFARE TE MUNGON NE KET JETE =Shume Edhe AS 1 gje..

JE I LUMTUR =50/50

USHQIMI YT I PREFERUAR =Patate Ne Furre me Mish/Byrek. Laughing

PIJA JOTE E PREFERUAR =Fanta PA Gas & Leng Frutash..

JE TOLERANT = Po Jam..

CFARE TIPARESH KE =i Sinqerte...

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND =Edi ku do me gjesh edhe pa Cel..Se kam Shume Prob..Wink

CFARE PRET TI NGA JETA = Ato QE mund ti jape une Vetes...

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM =Admin..

CFARE MUZIKE DEGJON = Pak na te Gjitha..

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = Mos Bej si te tjetret Por bej te tjeret te bejn si ty..

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE =Bej qef sa je i ri.. Se po u plake sdo kesh fuqi... "kjo per Cunat" Femra Eshte Si Macja..Shkon Gjithmone Tek Ai Qe e Perkedhel.. lol! lol!

JE TIP ENDERRIMTAR/E = Sigurisht.Eshte nje Pjese per te Enderruar per me te miren ne te ARdhme..Edhe pse me Pelqen mos te di shume..por ti pres gjerat ashtu si vine..

JE XHELOZ/E= Atje Ku Duhet...

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT =Si Cdo Dite..Vetem Disa Telefonata..

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR =Gjatesia...1.35 me duar larte.. lol! lol!.."Shaka"==>>1.67

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Ehe Shume..

C By GLOOR...24.4.2008

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Thu Apr 24, 2008 10:19 am

ACMILAN shkruajti:
PER SECILIN NGA ANETARET=rexhina

SI QUHESH = IRENA

SA VJEC JE = 23 ( bej per 1 muaj e gjys )

NGA JE ME ORIGJINE = SKRAPARI

KU JETON PER MOMENTIN = TIRANE

ME CFARE MERRESH = STUDIOJ

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE = 17 VJEC

TA DHAN PUTHJEN E PARE aPO E DHE= MA DHAN KUR SE PRISJA

SA VJECE HERA E PARE= 20

SI TU DUK HERA E PARE= affraid

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN = PO SHUME

SA HER JE DASHURUAR= 2

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR = PO

NJERIU ME I AFERT PER TY = FAMILJA

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE = VLLAI ( VEC ATIJ MUND TIA THEM TE GJITHA PA FRIKE , NUK BESOJ NE SHOQERI TE SINQERTE, BENI KUJDES E KAM NGA EKSPERIENCA)

CFARE ARSIMI KE = JAM DUKE MBARUAR TE LARTEN

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = ME PARE PO,TANI FARE

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES = ME NJEREZ TE ZGJEDHUR PER TE CILET DO ISHA E SIGURT QE SDO MA PRISHNIN KETE DITE

PO DITEN ME TE KEQE = VETEM FARE E KYCYR NE DHOMEN TIME

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY = E MERKURA NDONJEHERE

SA CELULARA KE = 1

CA TIPI E KE CELULARIN = NOKIA

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM =ADMIN,ZHAKU,KILLERINA,MIRI,LULI,GLOOR DHE PRODIGY

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT =NORMALE

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES = OU SHIT

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT = MBROJTJA E DIPLOMES

KE SHPI TE BUKUR = MUA ME PELQEN

PO MAKIN KE = JOOOOOOOOOOOOOOO ( KTU NE SHQ SDUA MAKIN )


CA MAKINE KE= Evil or Very Mad

CFARE TE MUNGON NE KET JETE = NJERZIT QE KAM JASHTE SHQIPERISE

JE I LUMTUR = MJAFTUSHEM

USHQIMI YT I PREFERUAR = KAM DISA ( PICAT,BYREK,KOS )

PIJA JOTE E PREFERUAR = RED BULL Laughing

JE TOLERANT = ATJE KU DUHET JAM SHUME

CFARE TIPARESH KE = TE ERRETA (JO GABELE)

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND = ASNJE SEK

CFARE PRET TI NGA JETA = SHUME GJERA SE NJE JETE KAM

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM = ADMIN

CFARE MUZIKE DEGJON = SKA RENDESI LLOJI,MJAFTON TME PELQEJ KENGA

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = KI KUJDES NGA SHOQET E LIGA

KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE = MOS E CANI KOKEN CFARE MENDOJNE NJERZIT,BEJ CFARE TE NDJEN SHPIRTI

JE TIP ENDERRIMTAR/E = PO

JE XHELOZ/E = SHUME

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT = DO BEJA PLAZH,DHE TE VDISJA NE DET

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR = E PASKAM BERE VERTET TE GJATE KET INTERVISTEN

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Wed May 07, 2008 2:00 am

kaq intervista pati ktu???????????????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Fri May 09, 2008 1:58 am

duhen bere pyetje na Jeta Sexuale se o me Intersenate ajo.. Laughing lol!

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Fri May 09, 2008 2:52 pm

PO BEJE TI NJEHERE INTERVISTEN POR SBESOJ TE PERGJIGJET NJERI Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Fri May 09, 2008 5:58 pm

provojeni 1 her nuk humbisni gje te dergojm cv tone kan filluar qe pa eksperienc ste mer me njeri Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Sun May 11, 2008 10:53 am

Admin shkruajti:
provojeni 1 her nuk humbisni gje te dergojm cv tone kan filluar qe pa eksperienc ste mer me njeri Very Happy

Shocked Shocked qyqja jalla ene kjo dule? Une e disha qe i preferojne me shume pa eksperienca Very Happy
eh sa ka evoluar rinia sotme mer jahu :green: :green:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Intervista   Thu May 15, 2008 5:23 pm

PER SECILIN NGA ANETARET=ProdigY

SI QUHESH = Andi

SA VJEC JE = Mjaftueshem

NGA JE ME ORIGJINE = Shkodran

KU JETON PER MOMENTIN = Shkoder, Tirane, si te dalin

ME CFARE MERRESH = Pushim per momentin

SA VJEC KE DHEN PUTHJEN E PARE = sa vjec i bie ne klase te 6

JE I DASHURUAR PER MOMENTIN = Se di

NESE JO KE QENE NDONJEHERE I DASHURUAR = Per nje here jam i sigurte

NJERIU ME I AFERT PER TY = Nena

SHOQJA,SHOKU I NGUSHTE = Ska vend per ti shkru te gjithe

CFARE ARSIMI KE = Nji cop juridik

I FREKUENTON SHPESH LOKALET E NATES = Me perpara, tashi jo

ME CILIN,CILEN DO DOJE TA KALOJE DITEN ME TE BUKUR TE JETES =me ndonje person qe do e doja me te vertet

PO DITEN ME TE KEQE = po me te njejtin

DITA E JAVES ME E MBARE PER TY = e premtja

SA CELULARA KE = 3

CA TIPI E KE CELULARIN = N73, N93 dhe E61

ANETARI YT I PREFERUAR NE KET FORUM = Zhaklina ma !!!

JE I DOBET APO I SHENDOSH FIZIKISHT = Mesatar

SHPREHJA QE KE NE MAJE TE GJUHES = Fuck

CILI ESHTE PLANI YT ME I AFERT = Te Pushtoj boten

KE SHPI TE BUKUR = Ate ne shkoder por, ate ne tirane akoma se kam mobiluar

PO MAKIN KE = Kam, Golf 4

CFARE TE MUNGON NE KET JETE = Mendoj se asnje gje e rendesishme

JE I LUMTUR = Deri diku po, mire jo keq

USHQIMI YT I PREFERUAR = Pilaf me Kos

PIJA JOTE E PREFERUAR = Marteli

JE TOLERANT = JO

CFARE TIPARESH KE = I gjate i holle, i kuq si molle

SA KOHE DO RRIJE PA CELULARIN TEND = Shume pak

CFARE PRET TI NGA JETA = nje grua te mire dhe 4 djem te shendeteshem

KUSH TE ADRESOJ NE KETE FORUM = GLOOR me duket

CFARE MUZIKE DEGJON = havy metal, rock, chillaut

KESHILLA ME E MIRE NGA PRINDERIT E TU = Gjithmone ka nje maje per tu arritur
KESHILLA ME E MIRE QE U JEP TI TE TJEREVE = Live or Die

JE TIP ENDERRIMTAR/E = Para se te fle ia kpus ndonje enderr me sy hapur

JE XHELOZ/E = Shume

SIKUR NESER TE PERMBYSEJ BOTA CFARE DO BEJE SOT = Ate qe bej cdo dite

DICKA QE DOJE TA THOJE DHE UN STE KAM PYETYR = Jetoje cdo dite sikur te jete ajo e fundit, me besoni mua se ia di kuptimin me te vertet

BESOJ SE ESHTE E MJAFTUESHEME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervista   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Intervista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: