PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Meshkujt kunder femrave

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 9:38 am

Te shofim nje her si do shfryhet populli duke tall gjinin tjeter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 12:55 pm

Sa keq me vjen qe keni hap kete teme se femrat kane shume gjera per te share meshkujt ja p.sh meshkujt as nuk ushqehen dote po spaten femrat . Kjo ishte vetem nje gje por ka dhe plot te tjera . lol! afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:19 pm

yyyyyyyyyyyyyyyyy Zot na ruj nga femrat se jon shejtonka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:26 pm

rexhina shkruajti:
Sa keq me vjen qe keni hap kete teme se femrat kane shume gjera per te share meshkujt ja p.sh meshkujt as nuk ushqehen dote po spaten femrat . Kjo ishte vetem nje gje por ka dhe plot te tjera . lol! afro lol!
mir e ke po ato gjona qe skuqni ne sob ju kush i ble ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:29 pm

nese ndonje dit jeni aq te merzitur sa doni te mallkoni diten kur keni lindur mjafton te thoni ... me mir kisha lindur femer Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
irena

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:34 pm

I dashur admin ju vetem te punoni dhe ti blini dini kurse ne punojme i blejme dhe i gatuajm. E sheh prap jemi ne avantazh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:38 pm

irena shkruajti:
I dashur admin ju vetem te punoni dhe ti blini dini kurse ne punojme i blejme dhe i gatuajm. E sheh prap jemi ne avantazh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cfar pune ben ti zonjush/zonj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:49 pm

po ato qe sillni ju ne shpi kush jau ben gati per te ngren , po rrobat kush ia u lan? santa santa santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:54 pm

rexhina shkruajti:
po ato qe sillni ju ne shpi kush jau ben gati per te ngren , po rrobat kush ia u lan? santa santa santa
me duhet ta pranoj se e beni ju , po para se te gezohesh pyetjes me thuaj se cfar beni me teper kur lani rrobat pervecse hidhni ilacet qe blejm ne (ilacin e rrobave)shtypni butonin e fillimit te procesit, dhe dhe a thua ti se ne smund ta bejm kete po se kemi beri deri tani se kemi gjet rehatllik Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 5:59 pm

DJALO DESHA TE THOJA QE NE BEJME KETO POR EDHE ATO QE BENI JU SEPSE JO VEC MESHKUJT PUNOJNE . TANI ESHTE RRITU NUMRI I FEMRAVE QE PUNOJNE DHE ESHTE ULUR AI I MESHKUJVE.SHUMICA E MESHKUJVE LLAC E TULLA DINE TE BEJNE . HE PO TANI?
geek geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 6:02 pm

rexhina shkruajti:
DJALO DESHA TE THOJA QE NE BEJME KETO POR EDHE ATO QE BENI JU SEPSE JO VEC MESHKUJT PUNOJNE . TANI ESHTE RRITU NUMRI I FEMRAVE QE PUNOJNE DHE ESHTE ULUR AI I MESHKUJVE.SHUMICA E MESHKUJVE LLAC E TULLA DINE TE BEJNE . HE PO TANI?
geek geek geek
nje mashkull punon llac tulla per 30000-40000 mij lek punojn me thuaj nje pun per femra qe duhet te marin aq...poflasimper njerzit me gjimnaz nqs me ze doktoreshat kaloj te deputetet un kshuqe ju ka ngelur nje fabrik kepucesh e helmatisur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 6:10 pm

[color=red]E KE VENE RE TI QE EDHE NE POLITIKE PO RRITET NUMRI I FEMRAVE ? CFARE TREGON KJO QE MESHKUJT JANE TE PAAFTE ?[/color I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 6:35 pm

meshkujt dine vetem te punojne, te ushqehen ne te gjitha menyrat Laughing e aq Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 7:20 pm

EDHE PER TI USHQYER NE I KEMI MESU farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 01, 2008 11:15 pm

kaq pak paskeni shkruar ??? me keni zhgenjyer Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Wed Apr 02, 2008 10:55 pm

sikur mashkulli do i kishte te dyja organet do vete riprodhohej e sdo kishte nevoje per femrat.
Imagjino me kalu jeten me killer
pu pu pu pu[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Thu Apr 03, 2008 1:26 am

HAJDE TEMA HAJDE Laughing Laughing Laughing
CA JENI TU BO MER TU I NXJERR TE PALAMET SEKSEVE KSHU affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 04, 2008 12:00 pm

JA PRA SHIKONI JU BINI BRENDA ME KEMBET TUAJA . LEXONI POSTIMIN E FUNDIT TE PRODIGIT NE KETE FAQE DHE E KUPTONI SA INTELIGJENCE KANE DJEMTE. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 04, 2008 12:54 pm

ahahahaha rexhina Laughing Laughing o sa kam qesh Very Happy Very Happy


po ajo eshte vertetuar me kohe mi lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 04, 2008 1:59 pm

PO JA PRA KTYRE SJU MBUSHET MENDJA . E DIN SHUME MIRE TE SHKRETET POR SE PRANOJNE DOT lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 04, 2008 11:59 pm

ja tu ja mbush edhe une pak ketyre nqs se kane kuptuar akoma:
kot si thone burri eshte si qeni qe i lepihet edhe levyret gruas Laughing Laughing
doni me per belulin?????????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 05, 2008 12:20 am

flm per komplimentat, ju kam xhan te gjithave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 05, 2008 9:45 am

NGELI KEQ ME DUKET PRODIGY DHE PO NA FALENDERON .MEQE RA FJALA JANE EDHE LAJKATAR TE KEQ Surprised

puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 05, 2008 7:02 pm

O REXHINA MOS I FUT TE GJITH NE NJE THES MI Evil or Very Mad Evil or Very Mad SE NUK I KE PROVU TE GJITH MBASE ATO QE KE PROVU KAN QEN TE THARTUM PO SDO ME THON QE JAN TE GJITH Wink Wink Wink SE PO TE JET ASHTU KE ME E KALU JETEN BEQO No No UROJ QE TE NDRYSHOSH MENIM SA ME SHPEJT Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 06, 2008 3:08 pm

un sdo thoja ngeli keq ... mbase ka dash te tregonte ate shprehjen "hapi rrug "femres" se nuk di se cfar ben Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Meshkujt kunder femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: