PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Meshkujt kunder femrave

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Mon Apr 07, 2008 8:57 pm

admin ti normalisht qe prodigyn do mbrosh ne kete teme.
sa per ty miri ne kete teme nuk flitet vetem per meshkujt qe mund te kem provu un apo dikush tjeter por flitet per te gjithe ne pergjithesi me sa ne femrat kemi pare kudo do thoja si ne shkolle ne pune e kudo qe jemi ndeshur me djemte. normalisht qe nuk ju fus te gjitheve ne nje thes sepse ka shume thesa dhe secili mund te futet atje ku i takon si p.sh ty mund te fus te egoistet nje tjeter tek mashtrusit e kshu me radhe. kjo qe po bejm ne eshte thjesht nje loje sepse jemi si jemi vetem ne na keni dhe ne vetem juve ju kemi.dhe sa per punen e te ngelurit beqare mos u shqeteso fare se e kam zgjidh dhe kete pune. mos u merzit se te shkrujta shum por loje eshte ne fund te fundit . te puth per ta embelsuar pak gjendjen por qe jemi me te mira se ju jemi,kete pranojeni.


puthje puthje puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Mon Apr 07, 2008 10:39 pm

rexhina mendoj se miri se kishte replike personale por ne pergjithesi, dmth. mos u prek nga fjalet e tij se nuk besoj se e kishte pikerisht me ty Wink
deri diku miri ka shume te drejte sepse nuk mund ti pergjithesojme sepse ka meshkuj e meshkuj; e ne fund te fundit ne kalojme jeten me ato meshkuj te mire apo te keqinj qofshin sikunder dhe meshkujt nuk jetojne dot pa ne Very Happy Very Happy

gjithsesi forumista, sic e tha dhe rexhina ky eshte nje forum, eshte thjesht per te kaluar kohen dhe postimet merrini me shpirtin e lojes e jo me seriozitet Wink

Ju pershendet te gjithve Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 08, 2008 11:49 am

UN SJAM PREKUR ASPAK, AS NUK I MORA PER KEQ FJALET E MIRIT SEPSE SE KAM SI TIP TE MERZITEM KOLLAJ.PASTAJ UN E THASH QE ATA NEVE NA KANE DHE NE VETEM ATA KEMI KJO ESHTE NJE LOJE DHE NE THJESHT DUHET TA LUAJME ATE.PER MUA NJERZIT QE SPARANOJNE SHAKA JANE ZERO. JU PERSHENDES JU TE DYVE DHE PO SHKOJ TJU QERAS ME NDONJE GJE TEK BAR - KAFE QE TA EMBELSOJME SITUATEN. tongue tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 11, 2008 11:56 pm

po mos u merrni me goca oreeeeeeee se femra ka fute djallin ne shishe.... lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 13, 2008 12:20 am

ZHAKLINA shkruajti:
po mos u merrni me goca oreeeeeeee se femra ka fute djallin ne shishe.... lol! lol!
pffffffffffffffff per ket ja ke fut kot se ke nigju barcaleten e nastradinit ti prandaj thu qe femra ka fut shejtonin ne shishe pffffffffffffffffffffff ehhhhhhh po skena faj ne jo se kshu jeni ju femrat e keni llapen e modhe Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Mon Apr 14, 2008 11:49 pm

femra e ka fut ne shishe po ka harru me i vendos tapen si e zgjuar qe eshte dhe ka ik perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 15, 2008 12:03 pm

po ti nga e di qe sja kemi ven tapen apo ti ishe ai qe futem ne shishe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 20, 2008 1:15 pm

ProdigY shkruajti:
femra e ka fut ne shishe po ka harru me i vendos tapen si e zgjuar qe eshte dhe ka ik perseri

mbase eshte e vertet qe si kemi vendosur tapen ma kjo jo se harruam por per ta futur serish (per t'ju treguar juve sa te zonja jemi Very Happy ) Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 20, 2008 2:59 pm

PO PO TANI ASHTU THONI JUVE QE SKENI HARRUAR. NJEHER NE GEJYET NUK HYM ME NE SHISHE NE Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 20, 2008 3:45 pm

po po sfuteni,njehere tju shkelesh syrin juve futeni me vrap,dhe e vini edhe tapen vete.hahahaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 20, 2008 7:29 pm

ME NJE SHKELJE SYU SDEHET PO PAT NDONJE GJE TJETER PO HY UN,HAHAHAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 20, 2008 7:37 pm

sa shpejt bini brenda.te pakten ne mund tju korruptojme juve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 22, 2008 4:50 pm

ProdigY shkruajti:
femra e ka fut ne shishe po ka harru me i vendos tapen si e zgjuar qe eshte dhe ka ik perseri
normal qe si kemi vu tapen se ta kemi fute ne goje ty o zhele Very Happy Very Happy Razz Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 22, 2008 4:52 pm

hahahahaaaaaaaa zhaku eshte gjeja me e bukur qe kam degju kto dite. puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 22, 2008 4:54 pm

rexhina thashe t'iau mbyll nje here e pergjithmone por se mbyllin keto Very Happy
puc folt puthje

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Tue Apr 22, 2008 4:56 pm

po cuna hesapi mi,e shef ti skan as cfare te shkruajn dhe bejne sikur po na lene vet flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Fri Apr 25, 2008 11:00 pm

cfar te shkrujm ne ju spushoni duke shkrujtur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Konti_Monte_Krapit

avatar

Numri i postimeve : 19
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 12:15 am

pse kjo teme mor njerez, pse meshkujt kunder femrave, femra eshte kafsha me e zgjuar e pyllit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 12:21 am

flm ZHAKLINA, me pelqej fjala qe me the, ik tashi mi pastro pak kepucet se dua te dal te dehem me shoke dhe te kap ndonje femer sa per sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 2:13 am

Konti_Monte_Krapit shkruajti:
pse kjo teme mor njerez, pse meshkujt kunder femrave, femra eshte kafsha me e zgjuar e pyllit

bravo e ke gjetur Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 12:54 pm

mir e keni po kur i bin "puplat" ne shkojm me gjujt tjeter Very Happy ja cfar jan femratttt Very Happy , e kuptoni vajza qe deri tani kemi jetuar me kafsh dhe pse jan meshkujt te keqij se duhet te mbijetojm ne pyll krah jush...femer = kafsh
mashkull = zbutes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 4:52 pm

o zot o zot mi vajza,a kane edukate kta mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sat Apr 26, 2008 5:29 pm

prisja te flisnit me teper gjithsesi un e kuptoj situaten ku ndoheni ju edhe nqs sdo kishit folur fare sdo u zhgenjeja e di tashme ca mund te pres prej jush 8) ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 27, 2008 4:04 pm

ne konceptin juridik femrat jane sende aksesore, qe megjithse jane te lidhura ngusht me zoteruesin ato ne cdo moment mund te zevendesohen apo te hiqet dore nga to. thjeshte qe nuk kane vlere pa sendin kryesor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   Sun Apr 27, 2008 9:53 pm

rexhina shkruajti:
o zot o zot mi vajza,a kane edukate kta mi?


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes po mi kemi si jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Meshkujt kunder femrave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Meshkujt kunder femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: