PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Fri May 02, 2008 4:10 pm

sa e eger eshte kjo goca ktu lart qetesohu puthje puthje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Fri May 02, 2008 4:14 pm

si di me me zbut ku cuni mu Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Fri May 02, 2008 4:58 pm

zbutesh shpejt ti Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Fri May 02, 2008 11:10 pm

yhh posi ore..keto 100 vjetet e para do te veshtirsoje pak..por ato te dytat do tikesh te lehta per ta zbutur.. Laughing Laughing Laughing lol!

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Fri May 09, 2008 5:57 pm

perfundimi = femrat duhen zbutur ahahahaha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:42 am

Ne Fakt Perfundimi eshte -Femrat Zbuten me menyren dhe pranine tone.. Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 11:36 am

E vije ne dyshim ti? poo un vetem nje gje skuptoj se ktu thot qe duhet te flasin femrat per ne po asnje spo ndihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 12:26 pm

ahahahahaa keto te dy duan te zbusin femrat Shocked Shocked
po ikni e rituni dhe ca se jeni akoma bibilusha Laughing Laughing Laughing

prandaj kohet e fundit na vini me shume se kurdohere mbrapa se jua kemi nevojen e Laughing Laughing
Rolling Eyes mos eshte gje e kunderta?
lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 12:34 pm

si thua ti e kam ber ndonjher te vij-m mbrapa...
skeni faj ne fund te fundit femra jeni
sa per bibilushin ktu flitet per gjinin ne pergjithsi jo per 2 -3 meshkuj nqs ti je me e madhe se ne dikush tjeter eshte me i madh se ty kshuqe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 12:42 pm

Shocked Shocked Shocked po ti c'pate, pse e more personale ate te ardhmen mbrapa? Rolling Eyes Rolling Eyes e kisha ne pergjithesi e jo per ju te dy Laughing Laughing se dhe po te duash ti apo une, sme vje dot mbrapa se jemi larg jo per gje Laughing Laughing


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:00 pm

seshte puna per personale thjesht kete rast fola per veten sduhet te flasim perher per boten apo jo .... kshuqe skam gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:06 pm

kshuqe shkurt muhabeti sic thote Zhaku ju meshkujt jeni dulla Laughing Laughing :green:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:09 pm

kush foli femra ... nje keshill nga un vajza per ca koh mos e hapni gojen pa ofeza po e din te gjith qe do dilnin vetem thasetheme dhe budalliqe ... femrat kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:20 pm

nje nje po flasin meshkujt, e kush ato qe s'dine te lidhin te brendshmet e veta pa ndihmen e femres Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:35 pm

mund ta shprehesh me qart ??? megjithse ste ve faj si femer qe je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:42 pm

me qarte se kaq ska :green: po nejse se fundja je mashkull dhe e di qe e ke te veshtire me e kuptu Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 2:48 pm

perpiqu te tregosh mangesit tona po jo duke kopjuar ama edhe fjalet duke i mar nga ne... cfar prisni me o femra?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 3:08 pm

ku i gjete keto fjale rrushi tek libri i psikologjise Very Happy Very Happy po na flet cuni si psikolog, gjej ndonje fjale tjeter se keto jane shume monotone Wink Wink Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 5:41 pm

[b]te pakten them dicka... dhe as qe lexoj ashtu librash edhe pse u duhen te gjith shqiptarve sidomos femrave keni nevoj vertet sa per fjalet monotone ska me monotoni se femra ... sa her e kam then sa her do e them "femer hesapi"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ela

avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 29
Location : Dr.
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 6:50 pm

Ej po pse flisni keshtu ju eeee....Pastaj cfare kan keta cunat qe po shkrujn ketu?...Une do thoja qe nevoja e femres per mashkullin dhe e mashkullit per femren eshte reciproke!Prandaj u formua edhe Eva....se Adami srrinte dot vetem!!! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 7:57 pm

sa bukur e the ... per tu perdorur "femer hesapi"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ela

avatar

Numri i postimeve : 17
Age : 29
Location : Dr.
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 9:27 pm

Po bukur e thash!Po me sa duket ti se paske kapur hic! Sad ... Une thash qe nevoja per njeri-tjetrin eshte reciproke...nqs ti mendon se femra eshte vetem per tu perdorur...e njejta gje ndodh edhe per ju atehere! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 9:42 pm

te lumte goja moj ela se ke thene fjale, skam c'te shtoj me ka thene gjithcka shoqja, kush mori vesh mire kush s'mori me vjen keq per ju Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 9:50 pm

ZHAKLINA shkruajti:
te lumte goja moj ela se ke thene fjale, skam c'te shtoj me ka thene gjithcka shoqja, kush mori vesh mire kush s'mori me vjen keq per ju Crying or Very sad Crying or Very sad
normal moj zhaku ske cfar shton ti e vetmja gje qe mund te besh te mbeshtesh shoqen dy fjal mezor i keni nejse dhe kshu na ishte sec na ishte ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   Sat May 10, 2008 9:51 pm

admini si gomar me bishte
rruges kur kalonte
***** na i leshonte Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat shprehin mendimet e tyre per seksin e kundert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: