PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Te qeshim pak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Te qeshim pak   Wed Apr 02, 2008 6:26 pm

Fraza, barcaleta...dicka rreth humorit nga politika.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Te qeshim pak   Wed Apr 02, 2008 6:26 pm

Kush eshte Berisha ?Thone nga pak I ngjan Solanes
Je viktime e kasaphanes
Vec pasqyra ty te ngjan
Shpesh te thone...Kofi Annan

Kur servilet rrugen mbushin
I ngjason ti me Xhorxh Bushin

Ndonjeher dhe me Lej Fenin
Asnjeher me Bin Landenin

Syte e tu ngjajne me fanarin
Ti afrom me Ahtisarin
Kur qesh ti nxin Shqiperia
Ta ka ziline dhe Sarkozia

Dhe shpesh ti I hipen kalit
I ngjan shum Oto Maksimalit
Po kur dikush te kerkon dorheqjen
Thua krenar …vari teneqen

Ti nuk I ngjan hic Helmut Kolit
Kur te thon ik I ngjan tritolit
Ti I ngjan shum Xhanfranko Finit
Nje cik me pak I ngjan stalinit

Aspak nuk ngjan ti me Fatosin
Me shum ngjan me Hugo Bosin
Dhe krahesimi shkon kot ne anglisht
Se Hugo Cavez s’te vjen as ne gisht

Nga qefi qe ke ti per fronin
Te ngaterrojne me berluskonin
Nuk ngjan aspak me Mao Ce Dunin
Afron me shum me Ban Ki Munin

Ca thone .. je gjigand I Rodit
Ca thone .. berisha I ngjan Prodit
Thone nga syt I ngjan skifterit
Por nga idete I ngjan Enverit…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Te qeshim pak   Thu Apr 03, 2008 1:57 am

DY SHOK TAKOHEN ME NJERI -TJETRIN
I THOT I PARI E MORE VESH CA KA BO SHKENCA NE ITALI ?
CFAR I THOT TJETRI ? ISHTE NJE NJERI PA DOR ,DOKTORET JA VUN EDHE SOT ESHTE TENISTI ME I MIR NE BOTE
PO TJETREN E MORE VESH CA KA BO SHKONCA NE JAPONI? JO I PERGJIGJET PERSERI KY . ISHTE NJERI PA KEMBE E MOREN JA NJITEN EDHE TANI ESHTE VRAPUESI ME I MIR NE BOTE.

I DYTI MBASI MENDOHET PAK I THOT TE PARIT :
E MORE VESH SA KA EC SHKENCA NE SHQIPERI ? PSE I THOT I PARI KA SHKENC NE SHQIPERI ? PO - I PERGJIGJET .
EDHE CFAR KA BER SHKENCA NE SHQIPERI MUND TE NA E TREGOSH ? PO I THOT
SHKENCTARET NE SHQIPERI KAM MARR 1 COP MISH I KAN VEN 2 SY EDHE E KAN BO DEPUTET cheers cheers cheers Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te qeshim pak   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te qeshim pak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor | Argetim :: Te qeshim me politik-
Kėrce tek: