PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   Sat Apr 05, 2008 10:15 am

A E PRISNIT QE TE FITONTE KRESHNIK QATO MBREME. DHE SI U NDJETE PAS FITORES SE TIJ ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   Sat Apr 05, 2008 10:18 am

UNE NE FAKT E PRISJA SEPSE I KISH DHENE FAKTET NE NDESHJE E MEPARESHME.
U NDJEVA SHUME MIRE SEPSE SHQIPERIA SPARA BEHET KAMPIONE DHE ISHTE NJE GJE E BUKUR PER NE KJO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   Wed Apr 09, 2008 12:06 pm

Shocked Me falni per injorancen (e urrej sportin Mad ) por kush eshte ky Kreshnik Qato? Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   Wed Apr 09, 2008 2:38 pm

NUK KA GJE NUK ESHTE SE UN E KAM SHUME QEF. KRESHNIT QATO ESHTE BOKSIER DHE PARA CA DITESH FITOI BOTERORIN , NJE GJE E RRALLE KJO PER SHQIPERINE PRANDAJ MENDOVA TA HAPJA SI TEME. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   Sat Apr 12, 2008 6:41 pm

ndeshja ishte e shitur, siguro fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KRESHNIK QATO KAMPION BOTE .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Basketboll | Tenis | Volejboll dhe sporte te tjera...-
Kėrce tek: