PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 horoskopi per gjithe vitin 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: horoskopi per gjithe vitin 2008   Sat Apr 05, 2008 10:59 am

do postoj here pas here nga nje shenje horoskopi sepse jane shume te gjata dhe skam kohe.shpresoj te me kuptoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   Sat Apr 05, 2008 11:18 am

DASHI
21 MARS - 20 PRILL


PARA TEJE NJE VIT ME SHUME LEVIZJE. KU VIT THEKSON VESHTIRESINE
QE KE PER TE EKULIBRUAR JETEN FAMILJARE DHE ATE PROFESIONALE.
PRA, PER ATE QE NUK DO TE HEQE DORE NGA ASNJERA , MUND TE SHFAQEN PROBLEME.
NDERSA PJESA E FUNDIT E VITIT DO TE JETE ME E QETA , NJE FAZE PUSHIMI
E KONSOLIDIMI TE ASAJ CFARE KE ARRITUR TE COSH DERI NE FUND. BEN PERJASHTIM DHJETORI QE ,
FATNIRESISHT, ME AFERDITEN DHE MARSIN QE SHKELQEJNE , DO TE TE ANGAZHOJE NE NJE MARATONE DASHURIE.
PUNA : IMPULSIVITETI DO JETE I PAKONTROLLUESHEM , KESHTU QE ESHTE E MUNDUR TE BESH NJE HAP FALS. RRI E QETE ;DO TI VESH NE VEND GJERAT GJASHTE MUAJT E DYTE , KUR DO TE VIHEN NE PAH TE GJITHA TALENTET E TUA.
DASHURIA : PJESA E DYTE E VITIT DO TE JETE ME PRANE NATYRES TENDE AVENTURIERE. VERA KONFIRMOHET STINA E NJOHJEVE TE RENDESISHME , ME MARSIN ME NE FUND TENDIN QE DO TE BEJE TE NDIHESH E BUKUR. SHUME INTENSIV MUAJI SHTATOR: SHUME PLANETE NE SHENJE DO TE SHKAKTOJNE TAKIME ZINXHIR.
PARATE DHE FATI : NE PERPJEKJE PER TE MBUSHUR BOSHLLEQET, DO PERFSHIHESH NE NJE SHOPING TE SHFRENUAR , GOXHA ME LART MUNDESIVE . ANA POZITIVE E CESHTJES ? DO ZHDUKE RREZIKUN E MERZISE.
SHENDETI : NE 2008 KESHILLOHET PAK RREGULL QE TE NDIHMON TE CLODHESH DHE TE PERQENDROHESH TE VETJA JOTE.
PER KETE ESHTE E PERKRYER JOGA.
DITET ME FAT :
7 E 8 JANAR : 21 E22 MARS: 16 E 17 KORRIK : 13 14 TETOR.
KURIOZITETE TE PERGJITHESHME TE SHENJES SE DASHIT :
ELEMENTI : ZJARRI
PLANETI : MARSI
GURE ME FAT : AMETISTI DHE RUBINI
NGJYRA IDEALE : E KUQJA
DITA ME FAT : E MARTA
LULJA E SHENJES : NARCISI
BIMA : ULLIRI , BORZILOKU .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   Tue Apr 15, 2008 1:23 pm

DEMI
21 PRILL - 20 MAJ


JE NE PODIUMIN E SHENJAVE ME ME FAT TE KETIJ VITI. ARSYET JANE SHUME POR ME E RENDESISHMJA KETE HERE ESHTE QE , JE SHENJA E ZHVILLIMEVE, AJO QE DO TE SHOHE SE SI SHNDERROHETI SHEMTUARI NE TE BUKUR. DIHET QE JE NJE TIP QE NUK PERTON , E BESUESHME PRAKTIKE DHE QE NUK BEN GABIME PA KUPTIM.
GJEJA E BUKUR ESHTE SE NUK JE , ME GJITHE KETO CILESI E MERZITSHME. MEGJITHATE KE GJITHMONE NJE NDJESHMERI QE TE BEN TE GEZOSH TE GJITHA : NGA GJERAT E THJESHA TEK LUKSI I SHFRENUAR. MARSI , JUPITERI E SATURNI JANE ASSAT NE DORE. ME KETO LETRA VETEM NJE E MARRE DO GABONTE.
PUNA : KAQ E BESUESHME DHE E QENDRUSHME SA JE CDO GJE DO TE SHKOJ VAJ.NUK DUHET TU TREMBESH AS RIVALEVE AS "MIQEVE".
DASHURIA : PRANVERA E BEN TE SHPERTHEJEKREATIVITETIN TEND. NE AJER PER TY : AROME LULESH PORTOKALLI OSE E QARA E NJE FEMIJE QE PO VJEN. PJESA E DYTE E VITIT ECEN MBARE ME PAK PERJASHTIME, QE I PERKASIN TETORIT DHE NENTORIT, KU DUHEN KURUAR ME SHUME RAPORTET DHE MARDHENIET PERSONALE, TE CILAT DUHET TI VLERESOSH ME ELASTICITET.
PARATE DHE FATI : VITI I RI DO TE SHTYJE TE KONSOLIDOSH POZICIONET E VJETRA NE PUNE . JE E DESTINUAR TE BEHESH PAK ME E PASUR..
SHENDETI : " E FORTE SI NJE DEM "TE REFEROHET TY . I VETMI PROBLEM ESHTE NEPSI YT , KUJDES LINJAT.
DITET ME FAT : 20, 21 PRILL; 15 E 16 GUSHT; 11 E 12 NENTOR.

KURIOZITETE TE PERGJITHESHME TE SHENJES SE DEMIT.
ELEMENTI : TOKA
PLANETI : AFERDITA E NATES
GURE ME FAT : ZAFIRI , SMERALDI
NGJYRA IDEALE : E GJELBERTA DHE BLUJA
DITA ME FAT : E PREMTJA
LULJA E SHENJES : TRENDAFILI
BIMET : LANDRA E LULEMINIA


Edituar pėr herė tė fundit nga rexhina nė Thu Apr 17, 2008 5:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   Thu Apr 17, 2008 5:46 pm

BINJAKET
21 MAJ - 21 QERSHOR


DO TE NDIHESH E LEHTESUAR, DUKE PARE TE MBAROJE VITI I VJETER. JUPITERI, ME NE FUND NUK TI KTHEN ME SHPATULLAT DHE KALIMET E GJAT TE MERKURIT, NE SHENJAT E AJRIT DO TETE SIGUROJNE SHOQERI RRETH VETES, TE TILLE QE DO TE TA MBAJE NE STANDARTE TE LARTA E TE PANDRYSHUESHEM HUMORIN. BEJNE PERJASHTIM VETEM TE LINDURIT NE 10 DITET E PARA QE, DERI NE FUND TE VERES DO PERBALLEN ME PERGJEGJESI.
PUNA : NE KETE PIKE, DUHET TE PERQENDROHESH QE TE MOS DESHTOSH NE OBJEKTIVAT E RENDESISHME E TE MOS U KUSHTOSH RENDESI GJERAVE TE PARENDESISHME.
DASHURIA : PJESA E DYTE E VITIT PARASHIKON NDRYSHIME. SATURNI NE FAKT, DO TE JETE ZHVENDOSUR NE 10 DITESHIN E DYTE KU DO TE BALANCOJE EDHE NDIKIMIN E URANIT. DO TE VESH QETESI NE ZEMER ME ZGJEDHJET QE ME PARE I KUJTOJE TE PAMUNDURA.
PARATE DHE FATI : MARSI DO TI BEJE ME ENDERRUESE TE LINDURAT NE FUND TE SHENJES, QE DO FOKUSOHEN NE IDE TE CMENDURA.
SHENDETI : JE TIP ELEKTRIK, SI PASOJE EDHE PAK NERVOZ. PRA, MUND TE NDODH TE KESH NEVOJE PER PUSHIM. NE RAST SE JE I STRESUAR, MOS NGURO PER PAK PUSHIM OSE BISEDA TE SINQERTA ME MIKESHTAT: MUND TE BEJNE MREKULLI.
DITET ME FAT : 21 MAJ, 17 QERSHOR, 30 E 31 GUSHT, 11 E 12 DHJETOR.

KURIOZITETE TE PERGJITHESHME TE SHENJES SE BINJAKEVE :ELEMENTI : AJRI
PLANETI : MERKURI ( I NATES 0
GURE ME FAT : TOPAZI I VERDHE, SMERALDI
NGJYRA IDEALE :GRIJA , BLUJA,VJOLLCA, E ARGJENDTA.
DITA ME FAT : E MERKURA
LULJA E SHENJES : LULJA E MISRIT
BIMET : QIPARISI, AKACIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   Fri Apr 18, 2008 4:08 pm

GAFORRJA
22 QERSHOR - 22 KORRIK

DO JETE NJE VIT I RENDESISHEM PO TE VENDOSESH TE DALESH NGA KENDI YT PER TE PERBALLUAR AVENTURAT E JETES. DO TE SHFRYTEZOSH ME NE FUND TE TERA DHUNTIT DHE CILESITE E TUA. DO TJU BEZDIS PAK MARSI DHE JUPITERI NE SHENJE, QE MUND TJU SHKAKTOJE NDONJE TELASH LIGJOR,POR EDHE NJE VARG TAKIMESH PIKANTE. TE LINDURIT NE FUND TE SHENJESDO TE QENDROJNE ME GJATE NE STAND-BY.
PUNA : NJE ARRITJE BESIMI TE VETJA DHE AFTESITE E TUA DO TE SHNDERROJNE NE NJE MBESHTETESE TE IDEVE TE TUA. DO TE SHFRYTEZOSH AFTESITE PER NDERMJETESIM, TE DOMOSDOSSHME PER TE MOS RREZIKUAR NE BIZNES.
DASHURIA : KETE VIT DASHURIA NUK DO TE MUNGOJE , ME GJITHE GAMEN E EMOCIONEVE. PASIONE,FLIRTE E DASHURI TE MEDHA! SI TE REJAT, SI ATO ME PAK TE REJAT MUND TE KUROREZOJNE ENDRREN E DASHURISE NE NJE MARTESE SURPRIZE.
PARATE DHE FATI : TE LINDURIT NE QERSHOR DO TE KENE KALIMET ME INTERESANTE,POR PERSA I PERKET FILLIMIT TE VITIT. KUSH DO TE SHKRUAJE ROMANIN E TIJ TE PARE KOHERAT JANE TE DUHURAT.
SHENDETI : E VETMJA KESHILLE ESHTE TI KUSHTOJNE VEMENDJEN E DUHUR FORMAVE PER TE MOS I RRUMBULLAKOSUR SHUME.
DITET ME FAT : 5 PRILL; 13, 16, 17 KORRIK, 14 TETOR, 27 DHJETOR.

KURIOZITETE TE PERGJITHESHME TE SHENJES SE GAFORRES.
ELEMENTI : UJI
PLANETI : HENA
GUR ME FAT : PERLA
NGJYRA IDELA : E BARDHA , ARGJENDI
DITA ME FAT : E HENA
LULJA E SHENJES : ZAMBAKU I UJIT DHE LENDINES.
BIBET : BLIRI, ZAMBAKU I LENDINES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   Fri Apr 18, 2008 4:30 pm

LUANI
23 KORRIK - 23 GUSHT


PER NJE QE DO TE MBAJE VESHJE SKENE,NUK DUHET TE JETE E VESHTIRE TU PERSHTATET NDRYSHIMEVE.POR E DIME QE NUK ESHTE KESHTU,SHUMICA PREJ NESH JANE NJEREZ QE NUK BEJNE JETE TE ZHURMSHME,SIDOMOS KUR JANE LUANE.SI SHENJE FIKSE QE JE,DO TE DOJE QE DISA PIKA NE JETEN TENDE TE MOS PREKESHIN. POR 2007 KA QENE SHUME I VESHTIRE NGA KY KENDVESHTRIM, SEPSE KA PASUR PLOT NDRYSHIME,TE CILAT ISHIN TE VRULLSHME. NE TE KUNDERT, 2008 DO TE JETE NJE VIT SHUME I QETE DHE POZITIV PER FINANCAT TUAJA.PLUS KESAJ, DO JU KTHEJ NE NJE FORME TRUPORE PER TU ADMIRUAR, PAS SHTIMIT TE CA KILEVE TE KOHEVE TE FUNDIT.SHTATORI DO TE JETE NJE MUAJ FANTASTIK,SEPSE DO TE FILLOJE ME SHUME PLANETE NE FAVORE, QE MUND TJU SJELLIN FAT NE SEKTORIN EKONOMIK.MOS LINI QE TJU SHPETOJNE RASTET NGA DUART. DUHET TE TREGOHESH E ZGJUAR PER TE ARRITUR PERFITIM.
PUNA : PERVOJA E FITUAR NE VITET E FUNDIT, NE 2008 DO TE LEJOJE TE ARRISH QELLIMET QE KISHE VENDOSUR PREJ KOHESH.
DASHURIA : NE PJESEN E PARE TE VITIT DUHET TE KENAQESH ME NJE FLIRT PA RENDESI, POR , DUKE NISUR NGA PRANVERA,MUND TE NJOHESH PERSONIN E DUHUR,ATE ME TE CILIN DO TE NDIHESH E LIRE EDHE PER TE PERJETUAR ARTET E TUA EROTIKE.MUND TE BEHET LIDHJE NGA ATO QE TE NDALOJNE TE KERKOSH PERTEJ SAJ.
PARATE DHE FATI : NGA JANARI NE SHKURT,NJE QENDRIM I GJATE I MERKURIT DO TJU BEJE QE TI PERKUSHTOHENI DISA SHPENZIMEVE TE CMENDURA.FINANCAT DO TE VUAJNE PAK POR DO TE JETE NJE SHTYSE DREJT NJE JETE SOCIALE ME TE PASUR E NGACMUESE.DO TE NJIHNI NEREZ TE RINJ.
SHENDETI : DUHET TE BESOSH NE VETESHERIM.FAKTET TE JAPIN TE DREJTE SEPSE SHENDETI VARET NGA TY. MBAJ NJE STIL TE EKULIBRUAR4 JETE.MOS E TEPRO ME PRODUKTET E DEMSHME TE KONSUMIT.
DITET ME FAT : 10 E 11 MAJ, 28 GUSHT, 12 SHTATOR, 12 13 NENTOR.

KURIOZITETE TE PERGJITHESHME TE SHENJES SE LUANITELEMENTI : ZJARRI
PLANETI : DIELLI
GURE ME FAT : QELIBARI E DIAMANTI
NGJYRA IDEALE: PORTOKALLIA SHE FLORIRI
DITA ME FAT : E DIELA
LULJA E SHENJES : LULEDIELLI
BIMA E SHENJES : FIKU E PORTOKALLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: horoskopi per gjithe vitin 2008   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
horoskopi per gjithe vitin 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Gjithcka rreth yjeve-
Kėrce tek: