PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?   Sat Apr 05, 2008 11:27 am

KRERET E LARTE TE MAQEDONISE U KTHYEN DUAR BOSH NE SHTETIN E TYRE . E MERITONIN KETE MAQEDONASIT DHE A DO JENE NE GJENDJE TI PLOTESOJNE KUSHTE PER TU FUTUR SA ME SHPEJT ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?   Wed Apr 23, 2008 2:19 pm

me duket se nuk e paskeni qef shume maqedonine.sju interesonka. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?   Thu Apr 24, 2008 9:08 pm

E ke gabim te pakten nga ana ime ska ndonjegje per te mos e patur qef vetem se se njof politiken e maqedonis dhe perderisa ftesa si ka ardhur ateher se ka merituar pasi besoj se gjerat sudjohen mir para se te behen te tilla veprime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E MERITONTE MAQEDONIA MOS TI BEHEJ FTESA PER NE NATO?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Shqiperia | BE dhe Nato-
Kėrce tek: