PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 ME NE FUND NE NATO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: ME NE FUND NE NATO   Sat Apr 05, 2008 11:30 am

ME NE FUND NE NATO POR DUHET TE ECIM SIPAS DISA KRITEREVE QE NA JANE VENE. PYETJA ESHTE :
A DO MUNDEMI TE ECIM NE ATO KRITERE JO TE LEHTA PER SHQIPTARET ME KETA POLITIKANE QE KEMI?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Fri Apr 11, 2008 9:08 am

me lejo te bej nje korrigjim te vogel, un do thoja se me ne fund na erdhi ftesa per ne nato antarsimi pritet te behet vitin e ardhshem normal nqs plotesojm kriteret qe na jane dhene me behet qefi qe po hyjm ne nato po sic e kam then perher ne duhet te shpetojm veten nuk na shpeton antarsimi i natos per nje jet me te mir ..., ju pershendes:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Fri Apr 11, 2008 9:16 pm

admin prandaj e kam bere pyetjen a do mundemi te ecim neper keto kritere sepse nje kembe kemi futur. Megjithate ke te drejte sepse nuk e kam sqaruar mire. Flm per korrigjimin. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Fri Apr 11, 2008 10:21 pm

[color=orange]me falni qe po jua them po perse nuk thoni se kush e ka meriten qe shqiperia hyri ne nato
perse qendroni indiferenT .pse nuk thoni qe eshte berisha ora e shqiperis ai po ban ate qe shqipetaret e"endrrojn tash
1.shekull,, e kjo pra eshte merita e,DR, berishes
faleminderit,, KLODIAN ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Fri Apr 11, 2008 10:36 pm

hahahahhahahahhah sa e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Sat Apr 12, 2008 12:29 pm

klodian mund ta dim cesht kaq e bukur qe te ben per te qesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Tue Apr 15, 2008 12:30 am

Uroj qe politikanet tane me se fundi te behen me te pergjegjshem edhe te mendojn edhe per popullin se deri tani vec per karrigen e tyne kan mendu Sad. Klodian mendoj se nuk eshte moment per ti adresuar kush i ka apo jo meritat per ftesen . Problemi me i madh ose prekupimi me i madh ne kto momente eshte qe kjo klase politike te gjej fjalen mes tyne se na kan ca drasat kto 17 vjet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Sun May 11, 2008 12:42 pm

per mendimin tim ftesa per anetaresimin ne NATO eshte teresisht politike dhe nje strategji e SHBA duke qene se Shqiperia ka pozicion mjaft te favorshem per synimet e SHBA qe ta zgjeroje NATO-n drejt lindjes ...ajo qe dua te them eshte se ne nuk kemi permbushur ndonje kriter sidomois ushtarak dhe kte e konfirmoi edhe ngjarja ne Gerdec e shume te tjera dhe pervec kesaj seshte se tek ne mungon legjislacioni i BE dmth "Acquis communitaire " por venia ne praktike e gjithe kushteve te vena sidomos pjesa e reformes zgjedhore lene shume per te deshiruar...ne na mungon ne rradhe te pare kultura Europiane dhe ceshte me e keqja ndergjegjesimi i njerezve qe ne vend qe te bejne dicka luten qe qeveria e ardhshme te mbaje premtimet.....Pasatj se kuptoj pse anetaresimi ne NATO apo struktura te tjera nderkombetare shihet si qellim ne vetvete ???? kur duhet te shihet vetem si nje mjet per te arritur objektiva te tjere......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   Mon May 12, 2008 9:31 am

jam plotesisht dakord me ty me larte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ME NE FUND NE NATO   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME NE FUND NE NATO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Shqiperia | BE dhe Nato-
Kėrce tek: