PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Prezantimi i Naki

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki

avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 07/04/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Naki   Mon Apr 07, 2008 9:14 pm

Mire se ju gjej forum shume i bukur shpresoj te kem mikepritjen tuaj dhe do mundohem te kontriboj ne kete forum me aq sa me premton koha
Te prezentohem
Emri: Naki
Vendi: Kosovė
Profesioni: Basketbollist
I martuar baba i dy femijve
Hobi: Udhetimet dhe peshkimi
Urrej: jorealitetin
Adhuroj: Miqt e verte
kaq per fillim
Stafit pune te mbare e suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Naki   Mon Apr 07, 2008 9:49 pm

Mir se erdhe Naki je i mirpritur ne forumin tone
te siguroj qe do ja kalojm me se miri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Naki   Wed Apr 09, 2008 12:04 pm

Pershendetje Naki, mire se erdhe mes nesh
urojme tja kalojme sa me mire se bashku, qendrim te kendshem ne forumin tone

te pershendes ty dhe mbare Kosoven Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Naki   Wed Apr 09, 2008 2:24 pm

NAKI MIRESEERDHE. SHPRESOJ TIA KALOSH SA ME MIRE KETU ME NE.
NJE PERSHENDETJE SHUME TE NGROHTE PER KOSOVEN DHE NJE PUTHJE PER GJITHE KOSOVARET.

puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Naki   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi i Naki
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: