PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 DASHURIA JOTE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: DASHURIA JOTE   Fri Feb 29, 2008 7:06 pm

TI JE RREZJA
QE I FAL DRITEN GJITHCKAJE.

JE MUZGU
BINJAK ME ENDRREN.

JE SEKONDA GRRYESE
QE MALLIT I JEP FORMEN
E ZEMRES.

E LAKURIQTE JE
DRURI I LEMUAR
SYTHEPACELUR
PERQAFUAR NGA AJRI
QE UNE E PRANVEROJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Mon Mar 03, 2008 4:58 pm

Jam nje fragment i kohes tende
qe smu kushtua kurre mua
jam nje nder ato gjera
qe me perbuzje thua si dua
jam yll i zjarrte e i bukur
qe ne qiellin tend s'ekziston
jam nje ender e jotja
qe akoma pa filluar mbaron
jam fjala e pathene nga ti
jam perralle kenge a poeme
gjthcka mund te jem per ty
por kurre......ajo cfare dua te jem!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Sat Mar 22, 2008 12:52 am

Ne qofte se une do mund te kisha krahe
dhe mund te fluturoja..
Prane teje do vija sonte
dhe fjalen me te bukur

Te dua ty o Zemer
do te thoja..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Wed Mar 26, 2008 6:54 pm

NDENJAT PER TY ...

Derisa isha e vetmuar
me vuajtje e lot ne sy
te takova rastesisht
dhe krijova ndenja per ty

mirpo ne zemren tende
menjehere mu mbyll porta
kur veq ndenjat e mia
u bene shum te forta

skisha force qe te tregoj
dhe e mbajta ne fshehtesi
mendova se kjo do te hidheroj
dhe do te mbes prap me lot ne sy

te endrrova per qdo nate
qdo dite ne mendje ty te kisha
nata sme jepte qetesi
me mendime ne ty isha

ku je tani qe ste shoh
thua se nuk ka mundesi
nese kjo eshte e vertete
ok ok ska rendesi

vjen dita kur te shprehi ty
kete te mjere dashuri
mirpo qfare pergjigje marr
qe me le perjet me lot ne sy

Very Happy Very Happy


GLOOR kisssssss yllo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Thu Mar 27, 2008 11:15 pm

Keep Bliding.... Laughing Laughing..i kiss U 10.. Razz Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Fri Mar 28, 2008 2:21 am

yeah......kisss u20
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Fri Jun 13, 2008 1:29 am

Te kerkoj ne naten e erret
por ti askund s'ndricon
ku je ylli im polar
pse rrugen s'ma tregon?

Ne perden e nates je strukur
zemren ma lendon
ku je ylli im i bukur
kete nate shume me mungon.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   Sun Jun 22, 2008 5:00 pm

Nese te thash TE DUA ste thash te me duash
Nese te thash PER TY VUAJ ste thash qe edhe ti te vuash
Nese te thash IK sdo te thot se te kam heruar
Nuk mund te haroj sepse shum te dashuroj
Nese te thesh SHKO ste thash se me gezon vetmia
Vetem ty te dashuroj dhe gjithcka je per mua...

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA JOTE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DASHURIA JOTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Gjuhe dhe Letersi | Shkrimtaret dhe krijimtaria tyre :: Krijime per dashurine-
Kėrce tek: