PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 12:15 am

MIRE SE JU GJETA Surprised Surprised Surprised Surprised P.R.SH. TE GJITE ANETARET E FORUMIT. MUA ME QUAJN LULI. JAM IRI NE KTE FORUM SHPRESOJ TJA KALOJM SA ME MIRE SE BASHKU NE CHAT DHE FORUM .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 12:27 am

mire se erdhe ne forum Luli Wink
uroj dhe shpresoj se do ja kalosh shume mire mes nesh Like a Star @ heaven

qendrim te kendshem ne forumin tone Wink

puthje puthje

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: HI   Wed Apr 16, 2008 1:55 am

MIRE SE TE GJETA KILLER Smile Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 3:41 pm

MIRE SE NA ERDHE LULI.THEM SE DO IA KALOJME MIRE TE GJITHE SEBASHKU.
QENDRIM TE KENDSHEM. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 6:06 pm

mir se erdhe dhe te siguroj qe do ja kalosh shum mir ...sidomos me nje admin interist ahahah shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 10:17 pm

rexhina shkruajti:
MIRE SE NA ERDHE LULI.THEM SE DO IA KALOJME MIRE TE GJITHE SEBASHKU.
QENDRIM TE KENDSHEM. Very Happy Very Happy Very Happy


mire se te gjeta Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Wed Apr 16, 2008 10:18 pm

Admin shkruajti:
mir se erdhe dhe te siguroj qe do ja kalosh shum mir ...sidomos me nje admin interist ahahah shaka

mire se te gjeta un interistat kam qef se kam inat interin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy forza milannn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Sat Apr 19, 2008 4:44 pm

mire se ke ardh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Sat Apr 19, 2008 5:57 pm

ZHAKLINA shkruajti:
mire se ke ardh

mire se te gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Sat Apr 19, 2008 11:14 pm

AC.MILAN-mire Se Ke Ardhe Te Uroi Tja kalosh sa me bukur ketu..Smile
Edhe pse une jam
INTERIST Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   Sun Apr 20, 2008 12:24 am

mire se te gjeta gloor ,dhe ti me interin, Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSHENDETJEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: