PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 FORMULA1 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: FORMULA1 2008   Thu Apr 17, 2008 2:06 pm

FORMULA1 2008,LAJME NGA F1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Thu Apr 17, 2008 2:09 pm

KTO DITE PO ZHVILLOHEN PROVA NE SPAJ MARIN PJES TE GJITHA SKUADRAT E KAMPIONATINT. DJE NE SKUADREN E FERRARIT ISHTE DHE ISH PILOTI SHUMAKER .QE NE PROVAT E DITES DOLI I 2 MBAS ALONSOS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Sun Apr 27, 2008 2:18 pm

sot ne oren 2 zhvillohet ēmimi madh i spajes
ne tre vendet e para nisen..

1 raikonen

2. alonso

3 .massa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Sun Apr 27, 2008 5:19 pm

raikonen fitoj ēmimin e madh te spajes mbas ti arriti piloti tjeter i ferrarit felipe massa

i treti doli lewis hamilton .

renditja e ēmimit te madhe te spajes
1 raikkonen
2 massa
3 hamilton
4 kubica
5 weeber


klasifikimi piloteve
1 Kimi Raikkonen (Ferrari) 29
2 Lewis Hamilton (McLaren) 20
3 Robert Kubica (BMW-Sauber) 19
4 Felipe Massa (Ferrari) 18
5 Nick Heidfeld (BMW-Sauber) 16
6 Heikki Kovalainen (McLaren) 14
7 Jarno Trulli (Toyota) 9
8 Mark Webber (Red Bull 8
9 Nico Rosberg (Williams) 7
10 Fernando Alonso (Renault) 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Sun May 11, 2008 8:02 pm

sot u zhvillua ēmimi i madh i turqis. felipe masa doli ne vendin e pare mbas tij hamilton dhe raikonen


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Sun May 11, 2008 8:05 pm

Ishte nje gare shume e forte dhe Emocionuse:Sidomos midis hamilton qe ishte ne vend te 2..dhe kishte je presion shume te madh na Raikonen qe ishte nje vend mbas tije..
Por prape ai synonte per vendin e pare duke sulmuar F.Massa qe i ndanin vec disa te qintat e Secondit

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   Sat May 24, 2008 10:53 am

sot zhvillohen provat per nisjen e ēmimit te madh te monakos

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FORMULA1 2008   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FORMULA1 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Formula 1-
Kėrce tek: