PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN   Fri Feb 29, 2008 7:09 pm

afro
CDO NATE
BUZEQESH ME DRITEN
E VOGEL TE AMBAZHURIT
NE DRITAREN PERKARSHI
DIKUSH NUK DO PALLATI
TE TRETET NE ERRESIRE
T'I HUMBASE KUFIRI
MIDIS TIJ DHE QIELLIT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN   Sat Mar 08, 2008 1:12 pm

Ti qe nuk shihesh
ti qe nuk prekesh
fluturim qiellor
i paperballueshem
magji joshese
e nje pritje te gjate
ndoshta te perjeteshme
ti, si mjegull e bardhe
pershkon pafundin
diku ne hapesire
duhet te egzistosh patjeter.


I dashur, te lutem
mos fli
Jashte ne boten e madhe
yjet
bien cdo
nate
perjetesisht !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN   Mon Mar 10, 2008 9:30 pm

Nojhere keto krijimet te jene i cik origjinale jo COPY PASTE. Une krijim timin smund te fus se jane shume personale dhe kaen pase spunto nga persona te caktuar Smile


Po nje pa lidhje qe seshte e imja >>>> Ketu mund te postosh vetem krijimet e tua, ato humoristiket kemi nje teme tjeter ku mund ti postosh Smile
Faleminderit per mirkuptimin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE DRITE E NDEZUR ..... NATEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Gjuhe dhe Letersi | Shkrimtaret dhe krijimtaria tyre :: Krijimet tuaja-
Kėrce tek: