PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 KUR NJE VIRUS KOMPJUTERIK PREK MESAZHET E E-MAIL-IT,APO DOSJET E TJERA KOMPJUTERIKE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: KUR NJE VIRUS KOMPJUTERIK PREK MESAZHET E E-MAIL-IT,APO DOSJET E TJERA KOMPJUTERIKE   Thu Apr 17, 2008 5:21 pm

- DOSJA E PREKUR MUND TE BEJ KOPJE TE VETVETES.KJO SJELLJE MUND TE ZERE GJITHE HAPSIREN E MBETUR NE HARDDISK.
- NJE KOPJE E DOSJES SE PREKUR MUND TE DERGOHET NE TE GJITHA ADRESAT NE LISTEN E ADRESAVE TE E-MAIL-IT.
- VIRUSI KOMPJUTERIK MUND TE INSTALOJE PROGRAME TE FSHEHURA, SI PSH PROGRAME PRIVATE.ME PAS KY PROGRAM PRIVAT MUND TE PERHAPET DHE SHITET NGA KOMPJUTERI.
- VIRUSI KOMPJUTERIK MUND TA RIFORMATOJE HARDDISKUN.KY VEPRIM DO TE SHUAJE DOSJE DHE PROGRAME.
- VIRUSI KOMPJUTERIK MUND TE KUFIZOJE SIGURINE.KJO MUND TE BEJ QE NDERHYRESIT TE HYJNE ME LEHTESI NE KOMPJUTER OSE NE RRJET.
- MERRNI NJE EMAIL QE KA NJE ATTACHMENT TE CUDITSHEM.KUR E HAP ATTACHMENT, SHFAQEN DRITARE DIALOGUESE,APO NDODH NJE DEGRADIM I PAPRITUR NE FUNKSIONIMIN E SISTEMIT.
- DIKUSH JU THOTE QE KA MARRE NJE EMAIL PREJ JUSH QE PERMBANTE ATTACHMENTS,TE CILAT JU NUK I KENI DERGUAR.ATACHMENTS NE EMAIL KANE PRAPASHTESA SI PSH : EXE, .BAT, .SCR DHE .VBS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KUR NJE VIRUS KOMPJUTERIK PREK MESAZHET E E-MAIL-IT,APO DOSJET E TJERA KOMPJUTERIKE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Teknologji-
Kėrce tek: