PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sat Apr 19, 2008 10:24 am

CILA ESHTE PJESA QE JU PELQEN ME SHUME NE KENGEN TUAJ TE PREFERUAR?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sat Apr 19, 2008 11:27 am

B.SPEARS - BORN TO MAKE YOU HAPPY

I'D DO ANYTHING
I'D GIVE YOU MY WORLD
I'D WAIT FOREVER
TO BE YOUR GIRL

JUST CALL OUT MY NAME
AND I WILL BE THERE
JUST TO SHOW YOU
HOW MUCH I CARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sun Apr 20, 2008 12:30 am

Elita5 - Harroje vetmine

Nese sonte ndihesh vetem
dhe ke frike te shohesh endra
Shuaj driten ndize zemren
do t'me gjesh mua brenda.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sun Apr 20, 2008 9:20 pm

==>>Se lindi kenga Dashurine qe per ty sdo kete kurre mbarim... Vazhdimi.. Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sat Apr 26, 2008 6:15 pm

Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Thu May 01, 2008 3:52 am

Nje Kenge Na===>> Eli Fara-Sonate
Rruges i trishtuar dikush po ecte nje i dashuruar
Dhe fare vetem dashurine qe humbi duke kerkuar
Si ierdhi fundi iku dhe ela...
Vajzen qe e Donte Sa donte jete
e Braktisi sonte dhe ela vetem..
Endrra qe perkuli sa shpejt u shua..
Erresires Humbi..Iku dhe Ela
Ndoshta rri e fshehur diku ne pyje
Apo rri e ndezur atje ne Yje..
Dhe pergjon atje djalin qe e kerkon..
Kush edi ku behet a Perqafohet..
Apo do te kthehet dhe te pendohet
Djali ne Vetmi Vajzen e Kerkoi

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Thu May 01, 2008 4:07 am

Nje Kenge Na ===>>Blero-Se Di
Se di cka ndjen kur me ke prane
Ku te 2 vetem rrim me 1 ane
Ku koken ven tek gjoksi im..
Se di a e ndjen shpirtin tim
Se di c'mendim ke ti per mua
Kur te shtrengoj
Kur te them "TE DUA"
Kur them se vdes per buzet e tua
Se di a Beson Ti mua..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Sat May 10, 2008 2:29 pm

Whitney Houston - I Will Always Love You

If I should stay
I would only be in your way
So I'll go, but I know
I'll think of you ev'ry step of the way

And I will always love you
I will always love you
You, my darling you

Bittersweet memories
That is all I'm taking with me
So, goodbye - Please, don't cry
We both know I'm not what you, you need...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   Fri May 16, 2008 6:01 pm

sju vjen keq qe e shkruaj te gjithe kengen, per ato qe e kuptojne eshte e bukur
Take heed, dear heart
Once apart, she can touch nor me nor you
Dressed as one
A wolf will betray a lamb

Lead astray the gazers
The razors on your seducing skin
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect

To paradise with pleasure haunted by fear

A sin for him
Desire within
A burning veil
For the bride too dear for him
A sin for him
Desire within
Fall in love with your deep dark sin

I am the Fallen
You are what my sins enclose
Lust is not as creative
As its discovery

To paradise with pleasure haunted by fear

A sin for him...

Bless me, undress me
Pick your prey in a wicked way
God I must confess...
...I do envy the sinners
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE STROFE E KENGES TUAJ TE PREFERUAR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Art | Kultur :: Muzike-
Kėrce tek: