PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 FILMI QE SJU MERZITET KURRE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Sat Apr 19, 2008 10:27 am

CILI ESHTE FILMI QE SJU ESHTE MERZITUR ASNJEHERE DHE PSE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Sat Apr 19, 2008 11:31 am

TITANIC DO E SHIFJA NJEMIJE HERE PA PUSHIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Sat Apr 19, 2008 1:31 pm

Eshte telekomedia Pallati 176 Laughing

eshte nder perlat e komedive dhe e filmave shqiptare Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Fri Apr 25, 2008 11:04 pm

eshte filmi gladiatori .e shoh gjithmon si heren e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Sun May 11, 2008 10:57 am

Zonja nga qyteti dhe Nje shoqe nga fshati :green:
jane qe te dy shume fantastike, me pelqejne shume keto filma

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Mon May 12, 2008 10:18 am

kercim dashurie ( dirty dancing per ta qe e kane pare jashte) me pelqen pa mase,eshte i mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Mon May 12, 2008 12:12 pm

wowww dhe une e kam fiksim ate film dhe sdo merzitesha ndonje here duke e pare

me pelqen shume dhe Robin Hood Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Mon May 12, 2008 6:02 pm

zemer e pazbutur me cristian slater ju keshilloj ta shifni..... emi foster dhe i huaji qe erdhi nga deti edhe kete ju keshilloj ta shifni dhe kte veronica guerin---- histori e mrekullueshme edhe shume e shume te tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   Wed May 21, 2008 1:34 pm

catch me if you can me leonardo di caprio, me ngjet me jeten time ky film prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FILMI QE SJU MERZITET KURRE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FILMI QE SJU MERZITET KURRE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Art | Kultur :: Kinematografia-
Kėrce tek: