PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 PUTHJA E PARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: PUTHJA E PARE   Sat Apr 19, 2008 10:31 am

NA TRGONI DICKA PER PUTHJEN E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Wed Apr 23, 2008 3:51 pm

E ndjen qe po vjen, faqet te jane skuqur, zemra rreh forte dhe pret momentin ku buzet tuaja do prekin buzet e tij. Te duket sikur po fluturon dhe eshte nje ndjesi qe sdo e harrosh kurr Laughing Laughing ca na bone moj rexhina na fute ne mendime, ku na e kujton edhe ti te shkuaren Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sat Apr 26, 2008 6:35 pm

TE RREH ZEMRA FORT.TE NGRIHET TEMPERATURA,SEGZISTON ASGJE TJETER.
PASTAJ MENDON ME VETE : KAQ ISHTE,SHYQYR QE KISHTE LARE DHEMBET.
Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sat Apr 26, 2008 6:36 pm

ZHAKU QENKAN TE TURPSHEM CUNAT E FORUMIT TONE,NUK PO NA SHKRUJNE GJE. Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sat Apr 26, 2008 9:16 pm

Cte themi eshte e njejta gje si ju vetem se mua me kapi dhe nje merak tjeter me teper nqs ju jeni te sigurta qe do ja kalonit mir un shpresoja mos te haja ndonje shpull se juve edhe kur ju pelqen vec puthjen e rracionit na jepini dhe bakshishe Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Wed Apr 30, 2008 4:52 pm

po mire fillimi eshte keshtu pastaj vjen e permiresohemi apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
paperina

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 28
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Wed May 07, 2008 4:31 pm

admin sa eksperienza te bukura qe paske patur!

puthja e pare.....ehhhhhh! as nuk e mbaj mend mua te gjitha te pare me duken
pervec faktit qe per pak nuk fillova te qaja!!!! isha 14 vjec!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sun May 11, 2008 12:06 pm

kush paska qen ai maskara moj qe te ka puthur dhe ste ka then ta mbash mend ??Very Happy turp te ket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sun May 11, 2008 1:25 pm

nuk ka nje puthje te pare.....ka shume puthje te para..per kedo qe pelqen eshte si te jete hera e pare se gjithmone eshte dnryshe perderisa edhe ndjenjat ndryshojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Sun May 11, 2008 1:31 pm

interesante kjo e jotja rendesi ka te ket len shije te mir qoft e para apo e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Mon May 12, 2008 10:11 am

Nuk jam aspak dakord me mendimin e mggg,nuk ka shume puthje te para,vetem nje eshte ajo qe e ke dhen vertet per here te pere.
Ato puthjet qe thua ti qe per cdo person eshte e para kur e puth per here te pare,nuk mund te quhen puthja jote e pare fare.
Ne ketu po flasim per ate puthjen e pare per te cilen flasin te gjithe,ate te paharrueshmen per vec faktin se ishte e para edhe nese ty te ka pelqyer ose jo
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Mon May 12, 2008 5:40 pm

ok rexhina besoj se e kuptova ku ishte qellimi i pyetjes vetem se mua sme duket gjeja me e paharrueshme dhe me e bukur puthja e pare pare fare qe jep ...ky mendim mund te jete subjektiv se varet gjithmone nga situata, nga vendi nga personi qei ke dhene puthjen e pare dmth varet nga shume gjera por mund te thuash qe eshte nder ato qe gjithmone te mbetet ne kujtese sepse tregon kalimin nga nje stad ne nje tjeter dmth te duket vetja disi me e rritur ndaj them se ka rendesi te konsiderueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   Tue May 13, 2008 11:22 am

TE THUASH QE ISHTE NJE GJE E PAHARRUSHME NUK DO TE THOTE QE ME PATJETER KA QENE EDHE GJEJA ME E BUKUR,KJO VARET SIC E THE EDHE TI NGA NGA SITUATA ,VENDI DHE PERSONI.
E PAHARRUSHMJA KA DY STADE:
E PAHARRUSHME E MREKULLUSHME
DHE
E PAHARRUSHME E PAPELQYESHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PUTHJA E PARE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PUTHJA E PARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Psikologji | Sociologji | Filozofi-
Kėrce tek: