PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Humor l Barcaleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Humor l Barcaleta   Sat Mar 01, 2008 1:05 pm

What a Face What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: HUMOR BARCALETA   Sat Mar 01, 2008 8:57 pm

flower flower
NE SALLONIN E PRITJES NJE PACIENTE
PO I ANKOHEJ DENTISTIT :
- DHJETE DOLLARE VETEM PER TE SHKULUR
NJE DHEMB ! KAQ SHUME PARA PER TRE SEKONDA PUNE!
NUK JU DUKET SHUME DOKTOR?!
- SI TE DONI ZONJE. UNE MUND T'JUA SHKUL
DHEMBIN ME NGADALE. . .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: HUMOR BARCALETA   Sat Mar 01, 2008 9:01 pm

flower afro flower NE NJE SPITAL, NJERI OPEROHET URGJENTISHT
SEPSE KA GELLTITUR TOPIN E GOLFIT.
PARA SE TA OPEROJE,KIRURGU NDESHET ME NJE TIP
NE KORRIDOR QE SILLET LART E POSHTE.
- PO JU, CFARE PRISNI? - E PYETI KIRURGU.
- PRES TE MBAROJE OPERACIONI, SEPSE
KAM RADHEN PER TE GJUAJTUR TOPIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: HUMOR BARCALETA   Sat Mar 01, 2008 9:05 pm

DY MIQ PO PININ NE NJE LOKAL.
- E DI KUR DEHEM UNE? - I THA
NJERI SHOKUT TE VETE. - KUR KETO DY GOTA
( DUKE TREGUAR TE VETMEN GOTE
QE KISHTE MBI TAVOLINE ) TE ME DUKEN KATER.
flower afro flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: HUMOR BARCALETA   Sat Mar 01, 2008 9:25 pm

- BIJA IME, ME SILL 5 A 6 PJATA NGA GUZHINA!
- PERSE TE DUHEN MAMI?
- KAM DICKA PER TE BISEDUAR ME TET ATE....


- DI TE ZHYTESH NEN UJE TI ?
- SIGURISHT.
- E SA KOHE MUND TE QENDROSH NEN UJE?
- VARET.
- SI TA KUPTOJ KETE?
- VARET..., PAS SA KOHESH ME NXJERRIN.


- MIRI, SI MUNDE TE LAHESH PA SAPUN E PA PESHQIR?
- PO UNE U LAVA PA UJE MOJ MAMI.


- PERSE E DERDH VETE CIGAREN? -
E PYETI NJERI SHOKUN E TIJ.
- SEPSE DOKTORI ME KA THEN TE BEJ PAK LEVIZJE.


NJE ZONJE SHEH NE RRUGE NJE
POLIC ME NJE QEN DHE I THOTE :
- OH SA QEN I BUKUR, BESOJ SE DUHET
TE KETE NJE PEME GJENEALOGJIKE?
- GABOHENI ZONJE, AI E BEN NE CDO PEME
QE I DEL RRUGES.


NJE BURRE ME PAMJE TE ZYMTE
VESHTRON NE NJE VITRINE DYQANIN
E PAISJEVE ELEKTROSHTEPIAKE.
NE NJE TABEL LEXOHEJ : " ZOTERINJ, MENDONI PER GRATE TUAJA "
PASI MENDOHET NJE CAST, ZOTERIA HYN NE DYQAN
DHE PYET SHITESIN :A KENI KARRIGE ELEKTRIKE ?


NJE VAJZE PO BISEDONTE ME BABANE PER FEJESEN.
NDERKOHE BABAI E PYETI:
- A ESHTE I PASUR?
- OH JU BURRAT TE GJIHE NJESOJ JENI.
TE NJEJTEN PYETJE ME BERI DHE AI PER TY.


TAKOHEN DY SHOQE
- LUIZA, SI SHKOI DASHURIA JOTE E MADHE ME SANDRIN?
- MBAROI, - PERGJIGJET ME TRISHTIM LUIZA.
- SI ESHTE E MUNDUR?
- U MARTUAM.


- CFARE TE THA PSIKIATRI, KUR I TREGOVE
SE BEJE URINEN NE SHTRAT?
- ZBRIT NGA DIVANI.
flower afro flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Sun Mar 02, 2008 5:04 pm

Polici

Duke udhetuar neper qytet, njeri futet gabimisht ne nje rruge njekalimshe. Ne moment degjon nje fershellime bilbili. Duke menduar se mos ka qene ndonje femi, ai vazhdon rrugen. Nuk kaluan disa sekonda kur nje polic me motor i bllokon rrugen.
- Ju shoku qytetar, a degjoni nga veshet?
- Jam i sigurte se degjoj me mire se ju, - pergjigjet ai.
- Atehere kur ju degjuat qe une i rashe bilbilit pse nuk ndaluat?
- Kujtova se i re per qef.
- Ashtu he?, - i thote i nervikosur polici. Si e keni emrin?
- Ju me ndaluat, prandaj eshte normale te prezantoheni ju i pari, si ju quajne?
- Izet.- pergjigjet polici me plot goje.
- Ashtu he?,Mire atehere mua me quajne Dyzet.
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: rrobaqepeso   Thu Mar 06, 2008 6:53 pm

nje grua dergon vajzen e saj ta pyesi rrobaqepesin per dicka dhe ajo shkon

-Xhaxhi xhaxhi me ka dergu mamaja te te pyes nese e ke nje meter?
dhe rrobaqepesi i pergjigjet
-Nje meter se kam, por per 30 cm thuaji te vij kur te doje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: barcelete   Fri Mar 07, 2008 7:36 pm

konkurs kush hidhet nga trampolini dhe con me pak pika uji
hidhet italiani 2 pika uji
degjohet nje Brravooooooooo
hidhet amerikani
1 pike uji
degjohet nje brravoooooooooooooooo
hidhet shqipetare, hiq
hidhet prap, prap hiq
hidhet perseri kur degjohet spikera
-I lutemi shqipetarit mos te hidhet neper betona Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: KANUNI   Fri Mar 07, 2008 7:54 pm

Kanuni


Njė shoqatė pėr mbrojtjen e tė drejtave tė njeriut vjen nė Shqipėri pėr tė vėzhguar nga afėr tė drejtat e grave. Shkon nė Malėsinė e Pukės dhe vė re burrin me mustaqe hipur mbi njė kalė dhe gruan e tij teksa vinte e ngarkuar rėndė me dru nga prapa nė kėmbė. E ndalin burrin dhe e pyesin:
- Pėrse ti nė kalė dhe gruaja mbrapa teje e ngarkuar me dru?
- Kanuni thotė se gruaja nuk bėn tė ecė pėrpara burrit dhe duhet vetėm ajo tė punojė..., – pėrgjigjet burri.
Shoqata vazhdon vėzhgimin e saj nė vende tė tjera derisa arrin nė njė fshat tė Kukėsit, nė kufi me Kosovėn. Atje shohin sėrish njė burrė me mustaqe mbi kalė dhe gruan e ngarkuar me dru, por kėsaj here gruaja ecte para. Tė ekzaltuar e pyesin burrin:
- Si ka mundėsi qė gruaja ecėn para kur Kanuni thotė ndryshe?
- Keni tė drejtė, por po ecim nė zonė tė minuar, – ia kthen ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: kesulkuqja   Fri Mar 07, 2008 7:58 pm

[b] Kesulkuqes i kishin ardhur per here te pare ato.... Shihte gjakun dhe thonte me vete cme ka gjetur mua. Shkon tek dhelpra dhe i thote: Dhelper cfare eshte ky gjak mes kembeve. Nuk e di ia pret ajo pyet ujkun se ai mbahet si mjeku i pyllit. Shko tek ujku me pas. Ujku e sheh mire e mire e rrotullo e ngre hopa dhe e sheh nga poshte dhe me ne fund i thote. Ua moj kesulkuqe po ty te kane plasur ko..t hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: 40 gomaret   Sun Mar 09, 2008 3:55 pm

Mėsuesi hyn nė klasė dhe hap regjistrin, ndėrkohė qė nxėnėsit po bėnin ende zhurmė. Pėr t’i vėnė nė sedėr ai hap regjistrin dhe thotė gjithė ironi:
- A janė tė pranishėm tė 40 gomarėt nė mėsim? (Klasa kishte 40 nxėnės.)
- Po mėsues, - hidhet Beni. - Madje gjithsej nė klasė bėhemi 41 gomarė...
Mėsuesi i nevrikosur e nxjerr pėrjashta Benin, ndėrsa ky, duke dalė, i drejtohet prapė mėsuesit duke i thėnė:
- Profesor, prapė se prapė 40 gomarė mbeten nė klasė, edhe me ikjen time.

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Polici   Sun Mar 09, 2008 4:05 pm

Nje djal i vogel sa her qe kalonte ne kryqezimin e qytetit kthehej nga polici qe qendronte ne kryqezim dhe i theriste " o japrak, o japrak". Zgjati ky muhabet per det me radhe dhe policit i erdhi shpirti ne maj te hundes. Nje dite polici e kapi djalin dhe ja shkuli veshet fort duke e kercenuar se po e perseriti dhe nje here ate fjale do ta bente te vdekur.
Kaluan disa dite dhe djalit nuk po i rihej pa e ngacmuar dhe i thot : O gjethe ardhie me oris! O gjethe ardhie me oris!
- Mbeshtille po ta mbajti - ja kthen polici.

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Rakia   Tue Mar 11, 2008 1:26 am

Nje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicionale me te forte.
Per ta provuar kete marrin nje mi.
E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur ben me shkuar tek vrima perplaset ne mure.
-E shikoni sa e forte eshte vodka, thot rusi.
Merr whiskyn amerikani dhe fut miun ne te. E nxjerr miun dhe prape ky ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
I vjen rradha shqiptarit.
Merr miun, e fut ne raki , e nxjerr . Niset miu kur per sherr futet fill e ne vrime. Zverdhet nga turpi shqiptari.
Kur del miu nga vrima me thik ne dore:
-ku eshte macja se kam me e vra fare.


lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Polici   Tue Mar 11, 2008 1:28 am

Nje djal i vogel sa her qe kalonte ne kryqezimin e qytetit kthehej nga polici qe qendronte ne kryqezim dhe i theriste " o japrak, o japrak". Zgjati ky muhabet per det me radhe dhe policit i erdhi shpirti ne maj te hundes. Nje dite polici e kapi djalin dhe ja shkuli veshet fort duke e kercenuar se po e perseriti dhe nje here ate fjale do ta bente te vdekur.
Kaluan disa dite dhe djalit nuk po i rihej pa e ngacmuar dhe i thot : O gjethe ardhie me oris! O gjethe ardhie me oris!
- Mbeshtille po ta mbajti - ja kthen polici.lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Tue Mar 18, 2008 2:24 am

nje dite helikopteri po luante me letra me nendetesen, nderkohe dhe vjen treni dhe pyet tanksin
mund te loz edhe une, dhe vaporri pergjigjet
-jo se do ikim te qethemi Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Thu Mar 27, 2008 9:03 pm

Dy shoqe femijerie pas shum vitesh martese me ne fund ja arritem me i bind burrat qe ti lejnin te dilnin te dyja vetem per te kujtu kohet e vjetra.pas disa argetimesh ne lokal disa shishe ver e shampanj arriten te dilnin nga lokali te dyja komplet tap .dhe kur po ktheheshin nuk dinin ku te shkonin ne tualet.e para i thot te dytes
Shkojm tek varrezat se atje ska njeri edhe nuk na shohin .
mir i thot tjetra
E para shkon edhe kryen nevojat personale por pasi kishte heq te mbathurat edhe me ato fshihet edhe pastrohet . E dyta pasi kujtohet qe kishte vesh nje pal firmato i heq ati edhe kur mbaro pun shko e fshihet tek nje pllakate varri.
te nesermen burri i te pares merr ne tel ket tjetrin edhe i thot
mbrem gruja me erdhi tap ne shpi, mir kjo po ishte edhe pa brek . nga inoti e perzuna nga shpia.
kjo nuk eshte gjo fare ja priti tjetri
e imja mir qe erdhi ne mjes edhe pa brek po ne b.... kishte nje gjo te kuqe qe shkruante
Nuk do te harrojm kurre. nga shoket e palestres Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Fri Mar 28, 2008 1:06 am

ahahahahaa miri sa e forte kjo Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Fri Mar 28, 2008 1:13 am

ahahahahahahah sa e Forte Miri...

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 37
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Sun Mar 30, 2008 9:43 pm

Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqje. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. – A maskarai... – Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė..apo jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.all-forum.net
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Thu Apr 03, 2008 1:51 am

NE NJE SHKOLL :

HYN PROFESORI NE KLASE EDHE MBASI BEN APELIM NGREN GENCIN NE MESIM.
I THOTE NA FOL PER MESIMIN E SOTEM ?
GENCI NUK PO FLISTE
MBAS PAK FOLI PROFESORI

MORE DJAL PSE NUK MESON? TI JE NJERI ?DO RRITESH ?DO MAROHESH?DO PLAKESH? ME VONE DO VDESESH
DO TE VARROSIN .TEK VARRI DO MBIJ BARI DO VIJ LOPA TA HAJ EDHE ME PAS KA ME TE LESHU BAJGEN .
DO THON NJEREZIT SHIKONI GENCIN CFAR ISHTE E CFAR U BE (NGA NJERI NE BAJGE )

MIR I THO GENCI
QSYH SOT E TUTJE DO MESOJ

HEREN TJETER PROFESORI E NGRE PRAP GENCIN NE DERRAS PER TI KUJTUAR SE NUK E KISHTE HARRUAR
EDHE I THOT NA FOL PER MESIMIM E SOT

GENCI PERGJIGJET : TI PROFESOR JE NJERI . DO PLAKESH.DO VDESESH ,DO TE VARROSIN EDHE TEK VARRI DO MBIJ BARI ,DO VIJ LOPA TA HAJ EDHE PLLUQ DO LESHOJ BAJGEN . DO THON NJEREZIT SI NUK NDRYSHOJ KY PROFESORI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Fri Apr 04, 2008 10:30 pm

ahahahahaa lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Tue Apr 15, 2008 12:39 pm

NDERSA PO LUANTE NJE DORE BIXHOZ ME MIQTE E TIJ , BURRI I THERRET GRUAS : - O NENE E PESE FEMIJEVE , NA SILL DICKA PER TE PIRE !
GRUAJA U SJELL PER TE PIRE.
- FALEMINDERIT O NENE E PESE FEMIJEVE ! - I THOTE BURRI.
- SKA GJE . O BABA I TRE FEMIJEVE ! PERGJIGJET GRUAJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   Sun Apr 20, 2008 5:11 pm

nje dite Osama Bin Laden shkon ne shtepi. Heq percen, le menjane kallashin dhe i thote gruas:
- Grua me kerkoi ndonjeri sot ? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor l Barcaleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor l Barcaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor | Argetim :: Barcaleta l Foto dhe video komike-
Kėrce tek: