PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Filmi i fundit qe keni pare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Filmi i fundit qe keni pare!   Fri Apr 25, 2008 11:09 am

Ketu mund te thoni titullin e filmit te fundit qe keni pare dhe te na tregoni pak rreth ketij filmi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   Fri Apr 25, 2008 12:37 pm

filmin e fundit e kam pare mbreme,nuk me kujtohet titulli por po ju tregoj per cfare behej fjale sepse ishte i bazuar ne nje histori te vertete dhe kish nje subjekt shume te vecante.

filmi fliste per nje djale te ri qe donte te behej me patjeter femer,ai ndeshej ne ring per te fituar para dhe te nderronte seksin.
nuk behej fjale per nje tranvestite qe thjesht bente si femer dhe vishej si femer.ai donte te nderronte seksin me ane te operacioneve.
kjo gje nuk ishte e fshehet per popullin dhe te gjithe e pyesnin vazhdimisht se si ndihej.
ai kaloi shume veshtiresi,sidomos per te bindur prinderit sepse doktori nuk mund ta bente operacion pa firmen e te jatit te djalit.
mbas shume debatesh prindi i tij pranoi por duke kercenuar doktorin,sepse kishte frike se mos djali i tij mbetej i gjymtuar,por doktori e siguroi qe jo.
atehere djali u be operacion dhe cdo gje shkoi mire,ai tani ishte femer ne kuptimin e plote te fjales. dhe doli nje femer shume e bukur.

per ata qe se besojne te tilla operacione egzistojne,vetem se kushtojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   Fri Apr 25, 2008 11:05 pm

i fundit mbrem . xxx titulli .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   Sat May 03, 2008 9:53 am

Filmi i fundit qe kam pare eshte Heartbreakers.

Ky film fliste per nje grua dhe vajzen e saje te cilat mashtronin meshkujt duke u martuar me to per ti marre pasurine. Gruaja martohej me meshkuj shume te pasur dhe vajza ishte si karrem per t'ja prishur martesen duke e joshur ate mashkull deri ne tradheti dhe keshtu mamaja e saje kerkonte divorcin bashke me gjysmen e pasurise.
Ne fund plani i tyre deshton dhe pozicionin e mamase e merr vajza por gjate lojes se saje, ajo dashurohet vertet me ate mashkull qe martohet. Si perfundim vajza e mashtron ate por pa vullnetin e saje sepse e donte, por ishte e ema qe e detyroi qe ta conte lojen e nisur deri ne fund. Ne fund e ema e pa qe e bija e donte vertet ate mashkull dhe e lejoi te martohej dhe ti kthente dhe parate e grabitura.
Keshtu ajo martohet serish por kete here jo per loje por sepse e donte vertet ate djale.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   Sun May 04, 2008 5:44 am

Iron Man-Epash mbreme ne Kinema..tani te filloi ta pershkruaj po pertoi..bej nje search ne yout do do shikoini..Very Happy:D

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   Sun Aug 10, 2008 12:04 pm

casino totale

eshte i bukur fare shkrihesh duke qeshur :green: :green: :green: :green:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filmi i fundit qe keni pare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Art | Kultur :: Kinematografia-
Kėrce tek: