PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 MIRE SE JU GJETAAAAAAAA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Sat Mar 01, 2008 4:16 pm

CIAO A TUTTIIIIIIIII Smile , UNE JAM ZHAKLINA NGA LEZHA 22 VJECE, JETOI DHE PUNOJ NE ITALI(PARMA). JU BEJ URIMET E MIJA ME TE SINQERTA PER FORUMIN DHE SHPRESOJ T'IA KALOJ SA ME MIRE NE MESIN TUAJ.PUC PUC MUAHHHHH.... Wink Wink Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Sat Mar 01, 2008 4:33 pm

ZHAKLINA shkruajti:
CIAO A TUTTIIIIIIIII Smile , UNE JAM ZHAKLINA NGA LEZHA 22 VJECE, JETOI DHE PUNOJ NE ITALI(PARMA). JU BEJ URIMET E MIJA ME TE SINQERTA PER FORUMIN DHE SHPRESOJ T'IA KALOJ SA ME MIRE NE MESIN TUAJ.PUC PUC MUAHHHHH.... Wink Wink Very Happy Very Happy
mir se na ke ardh zhaku thnx per urimet dhe te jesh e sigurt qe do ja kalojm shum mir ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: PERSHENDETJE   Sat Mar 01, 2008 9:40 pm

lol! lol! lol! E PERSHENDES SHUME ZHAKLINEN DHE I THEM MIRESE ERDHE NE KETE FORUM.CIAOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Sat Mar 01, 2008 10:50 pm

Mire Se Erdhe Ylli eve te puc Folt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Wed Mar 05, 2008 2:54 pm

lol! lol! lol! Mire se ju gjeta!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Wed Mar 05, 2008 4:41 pm

ueeeeeeeeeeeeeeee kush ka ardhh sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Wed Mar 05, 2008 4:49 pm

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Wed Mar 05, 2008 5:11 pm

Luna shkruajti:
lol!
shpirti imeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Wed Mar 05, 2008 7:14 pm

Luna shkruajti:
lol! lol! lol! Mire se ju gjeta!!!


mire se na erdhe Luna Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   Thu Mar 20, 2008 12:32 pm

Sa larg e ke ate fabriken e qumeshtit te parmalatit qe falimentoi para ca kohesh sna e the moj zhaklina Smile lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETAAAAAAAA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIRE SE JU GJETAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: