PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Lojtaret shqipetar te humbur ne kombetaret e huaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Lojtaret shqipetar te humbur ne kombetaret e huaja   Sat Apr 26, 2008 11:29 am

Mund te informojm njer-tjetrin per disa lojtar te ashtu quajtur "te humbur" pasi na kan ikur nga gjiri i kombetares tone duke zgjedhur kombetare te vendeve te tjera, te gjith e dim qe jan shum ashtu si e dim qe do dalin dhe shum te till "te humbur" per kombetaren tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Njeri prej tyre eshte edhe B.Xhemaili   Sat Apr 26, 2008 11:32 am

Lojtari "i harruar" i Boltonit, Blerim Xhemaili, me prejardhje nga Maqedonia, ėshtė nė njė pikė vėshtrimi tė dy skuadrave rivale tė qytetit tė Torinos, Juventus dhe Torino.
Torino ka dashur tė bėjė njė transferimin e 21-vjeēarit me prejardhje nga Maqedonia, sezonin e kaluar sa luante pėr FC Zurich, mirėpo Bolton Wanderers arritėn t’ua vjedhin mesfushorin e natyralizuar zviceran.

Javėn e kaluar Torino ka rishfaqur interesimin pėr transferimin e Xhemailit, mirėpo ndėrkohė Zonja e Vjetėr e ka shtyrė nė listėn e transferimeve pėr sezonin e ardhshėm, nėse dėshton transferimi i Flaminit nga Arsenali.

Karriera e Xhemailit ka pėsuar rėnie pas kalimit tė tij nė Reebok Stadium si pasojė e njė lėndimi nė gju, i cili do ta mbajė jashtė nga Kampionati Evropian Euro 2008.

mare nga albeu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
 
Lojtaret shqipetar te humbur ne kombetaret e huaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: