PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 DROGA DHE DUHANI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: DROGA DHE DUHANI   Sat Apr 26, 2008 6:18 pm

SA KONSUMOHET DROGA DHE DUHANI TE NJERZIT DHE NGA SE SHTYHEN ATA PER TI KONSUMUAR?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Sun May 11, 2008 1:02 pm

Besoj se jashtzakonisht shum te konsumuara. mendoj se nje nga shkaqet e konsumimit te duhanit te te rinjte sidomos te ata qe sapo e fillojne eshte deshira e te quajturit veten burr te rritur "ma jep ta ndez nje" paka s hum gjera te tilla shoqeri e zgjeruar, pastaj fillon droga ne fillim me te dredhur ju duket si cigare po me e fort te sjell ne qef flet pa teklif afrohesh me femra, te le e dashura pak stres do e dredh perseri kthehet ne ves dhe mberrijm aty ku jemi ne kete moment.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Mon May 12, 2008 10:13 am

Une mendoj se ka nje pafundesi arsyesh per fillimin e droges dhe duhanit.Cdo person ka pasur nje arsye te ndryshme nga te tjeret per fillimin e tyre,por aman qe konsumohen me tepri kjo eshte mese e vertete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Mon May 12, 2008 7:24 pm

Arsyet nuk mungojne akund, asnjeher po per mendimin tim ska arsye per te vazhduar kete ves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Tue May 13, 2008 10:30 am

ADMIN MENYRA JOTE E TE MENDUARIT TE BEN TA THUASH QE NUK ASNJE ARSYE PER TI KONSUMUAR,ME VJEN SHUME MIRE PER TY DHE MENDOJ TE NJEJTEN GJE.POR,KA PERSONA TE TJERE QE MENDOJNE NDRYSHE SI PSH:TE BEHEM TAPE SOT TE HARROJ PROBLEMET OSE TA PI NJE CIGARE SE THONE QE TE HEQ STRESIN E SHUME E SHUME IDE TE TJERA,PRA MENYRA E SECILIT PER TE MENDUAR I CON ATA NE VEPRIME TE MIRA OSE TE KEQIJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Tue May 13, 2008 11:00 am

Normale qe ka shum te till per te larguar streset dhe hallet, po i ka largur ndonjeher, sa ja kan arritur ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Tue May 13, 2008 11:13 am

PO KY ESHTE PROBLEMI SE MENDOJNE SE DO I LARGOJNE POR HIC,ME KEQ BEHEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   Fri May 16, 2008 5:45 pm

e rujt zoti ate qe i zbuloi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DROGA DHE DUHANI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DROGA DHE DUHANI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Psikologji | Sociologji | Filozofi-
Kėrce tek: