PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Shoqeria!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Shoqeria!!   Tue Apr 29, 2008 7:24 pm

Cilat jane 3 vlerat kryesore qe duhet te kete nje shoqeri e paster dhe e vertete?!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Wed Apr 30, 2008 4:49 pm

une mendoj se te rendesishme ne nje shoqeri jane: sinqeriteti : perkrahja : dashuria shoqerore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
paperina

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 28
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Wed May 07, 2008 4:32 pm

te dish te degjosh, sinqeriteti dhe......sinqeriteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Sun May 11, 2008 11:51 am

do thoja edhe un sinqeriteti po me ata qe e vlersojne, per mendimin tim e para vjen perkrahja morale, te degjoj, dhe te tregoj kur ka nevoj per ty ashtu si ke pasur ti per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Sun May 11, 2008 2:05 pm

Nje mik i mire seshte ai qe te fshin lotet por ai qe ste lejon te qash....per muaajo qe i kap mendimet e mia ne ajer pa patur nevoje qe une te them dicka.........ajo eshte aty edhe nese jo e pranishme fizikisht...kjo ehste nje mike e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Mon May 12, 2008 7:20 pm

Kjo qe thua ti mggg eshte dicka e bukur, e vetmja pyetje qe kam eshte nese ka njerez te till ?? Sa e veshtir eshte ti gjesh njerez te till ?? A njohim ne ndonje te till ?? Un per vete se di vallai njof shum veta qe kam dhe shoqeri po te jen kshu si thua ti veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Mon May 12, 2008 9:41 pm

e di qe eshte shume e veshtire ti gjesh admin jam plotesisht dakord pooor kush kerkon gjen.....njs e konsideroj veten me fat se e njoh nje person te tille prej 14 vitesh tashme dhe eshte tamam ashtu sic e kam pershkrua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Tue May 13, 2008 10:17 am

NJEREZ TE TILLE SOT ABSOLUTISHT QE NUK KA,DERI DJE EDHE UNE MENDOJA SE KISHTE POR U GABOVA SHUME RENDE.UNE SOT KAM SHUME SHOQERI POR ASNJE NUK E KONSIDEROJ SHOQE TE NGUSHT,KAM SHOQE TE MIRA POR VETEM KAQ.
KA SHUME SHOQE QE MUND TE TE DUAN VERTET,POR PAK ME POSHTE VETES SE TYRE DHE KJO NUK ESHTE SHOQERI E SINQERTE.


MGGG E KISHA NJE SHOQE TE NGUSHT QE NGA DJEPI DERI NE MOSHEN 20 VJEC,VIJA DOREN NE ZJARR PER TE,NUK BLIJA GJE PER VETE DHE JA BLIJA ASAJ,POR NJE DITE TE BUKUR.............. E KUPTON VETE TI PAK A SHUME VAZHDIMIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mgggNumri i postimeve : 22
Registration date : 11/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   Fri May 16, 2008 11:08 pm

Rexhina e kuptoj sh sh mire cfare do te thuash dhe me vjen keq megjithate duhet te them se njerezit nga natyra jane te tille, nuk rreshtim kurre se njohuri dhe prej tyre mund te presesh cdo gje sado te mire te jene dashje pa dashje eshte i afte te te beje edhe me te keqen e mundshme keshtu jemi gatuar ne si qenie egoiste megjithate une flas per ate qe kam perjetuar deri tani dhe te siguroj qe sdo zhgenjehesha nese do me ndodhta dicka e ngjashme keshtu eshte jeta dhe duhet te mesohemi me gjithcka, fatkeqesisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shoqeria!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shoqeria!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Psikologji | Sociologji | Filozofi-
Kėrce tek: