PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Big Brother Albania

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Big Brother Albania   Sun May 04, 2008 12:18 pm

Poli & Ina cifti i dyte Big Brother Albania


Lind cifti i dyte i Big Brother Albania. Ina eshte lejuar nga Vellai i Madh te takohet me Polin ne magazinen e shtepise. Ne nje ambient romantik, me nje trendafil ne dore dhe nje dhurate shume origjinale, Ina ka thyer me ne fund qendresen e Polit i cili nuk ka ngurruar me ta puthe. "Mezi pres te dal dhe te te takoj" i ka thene ai ne fund te momentin magjik dhe te parpitur.

Eleminohet Shkelqimi


Shkelqimi eshte banori i radhes i eleminuar nga Big Brother Albania. Me 54% te votave, Shkeqlimi eshte eleminuar nga publiku duke braktisur shtepine pas 70 ditesh bashkejetese. Per te dale nga shtepia ai ka zgjedhur si shoqerues Astritin, i cili nuk ka arritur t’i mbaje lotet ne momentin e daljes se mikut te tij me te ngushte ne Big Brother edhe pse shpesh here ka debatuar ashper me te.


Mare nga Top-Channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania   Thu May 08, 2008 5:00 pm

une e shof shume pak bb por me aq sa kam pare te dy e bejne per show,nuk eshte se ia u ndjen shume per njeri-tjetrin.me duken shume fallco,duket qarte qe po kopjojne grande fratellon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania   Tue Jun 03, 2008 5:58 pm

qa shifni kshi kalamjlliqesh mor njerez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Big Brother Albania
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Te pathenat V.I.P-
Kėrce tek: