PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 mire se ju gjeta nga papi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
paperina

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 27
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: mire se ju gjeta nga papi   Wed May 07, 2008 4:21 pm

mire se ju gjeta ne forumin tuaj....eshte shume i kendshem urime

jetoj ne itali, jam nga peqini, jam 17 vjec, bej vitin e 5 ne lice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   Wed May 07, 2008 4:53 pm

Mire se erdhe paperina dhe te uroj qendrim te kendshem ketu, shpresoj dhe jam e bindur se do ja kalojme mire se bashku, suksese dhe ne shkolle Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   Wed May 07, 2008 5:13 pm

pershendetje papi dhe miresenaerdhe.te uroj tia kalosh sa me mire mes nesh. puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   Wed May 07, 2008 7:12 pm

paperina shkruajti:
mire se ju gjeta ne forumin tuaj....eshte shume i kendshem urime

jetoj ne itali, jam nga peqini, jam 17 vjec, bej vitin e 5 ne lice
mire se erdhe paperina e kalofsh sa me bukur Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   Thu May 08, 2008 9:23 am

paperina shkruajti:
mire se ju gjeta ne forumin tuaj....eshte shume i kendshem urime

jetoj ne itali, jam nga peqini, jam 17 vjec, bej vitin e 5 ne lice
papiiiii puthje welcome ylli vogel Smile I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   Sat May 10, 2008 3:42 pm

papi mire se na ke ardhe Surprised Surprised Surprised

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjeta nga papi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mire se ju gjeta nga papi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: