PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 30
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??   Sun Mar 02, 2008 4:34 pm

Me sakte OJQ si Mjaft-i a ka ndikuar ne marrjen e disa masave per rregullimin e situatave te krijuara ne vend??Crol mendoni se luajne keto OJQ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: levizja mjaft   Sun Mar 02, 2008 8:19 pm

UN MENDOJ SE KETU NE SHQIPERI ORGANIZATAT JOQEVERITARE , NE RASTIN KONKRET LEVIZJA MJAFT NUK KANE QENE NDONJEHERE NE GJENDJE PER TE SHTYRE QEVERINE TONE NE ZGJIDHJEN E PROBLEMEVE QE ATA PARAQESIN NE NDIHME TE POPULLIT SHQIPTAR. KETE E THEM ME BINDJE SEPSE PER NJE KOHE TE SHKURTER KAM QENE AFER KESAJ ORGANIZATE PER DISA PROBLEME DHE SADO QE CESHTJET BEHESHIN SHUM TE MEDHA DHE JU BEHEJ SHUME REKLAME NE POTHUAJSE TE GJITHA TELEVIZIONET SHQIPTARE. QEVERIA ASNJEHERE NUK I MBESHTETI NE KERKESEN E TYRE. ESHTE E VERTETE QE ATA PERPIQESHIN SHUME POR CDO GJE BINTE NE VESH TE SHURDHER. EDHE PSE ME VJEN KEQ KJO ESHTE E VERTETA KETU NE SHQIPERI. I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena

avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??   Wed Mar 26, 2008 10:31 pm

SHUME PAK OSE ASPAK SEPSE ASNJE NUK I DEGJON .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??   Tue Apr 01, 2008 11:06 am

irena shkruajti:
SHUME PAK OSE ASPAK SEPSE ASNJE NUK I DEGJON .
doja te shtoja se i degjojm ndonjeher ... vetem kur i kemi nevojen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Levizja Mjaft-
Kėrce tek: