PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 30
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Sun Mar 02, 2008 4:41 pm

Mendoni se politikanet tane kane ndikuar per keq ne kete ftese??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Sun Mar 02, 2008 6:59 pm

[b]Mendoj se kan ndikuar shum keq jo ndonje politikan ne vecanti po qeveria te mendosh qe kur na pyet ne shqiptarve dhe ja bejm "ehe ky shtet qe kemi ne sbehet me " cfar presim te thon te tjeret ....?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: SHQIPERIA BE DHE NATO   Sun Mar 02, 2008 8:25 pm

UNE MENDOJ QE FTESA NUK ESHTE ASPAK E VONUAR TE THEMI TE VERTETEN EDHE PSE SNA VJEN MIRE. NE ASNJEHERE SKEMI QENE GATI PER TE MARRE KETE FTESE . QEVERIA JONE KERKONE SHUME POR NUK JEP ASGJE . I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Fri Mar 14, 2008 7:45 pm

Per mendimin tim vonesem e kemi bere veten ne antarsimin ne nato,,por shpresoj qe gabimin qe beri politika shqiptare te mos perseritet me ,,me mire vone se sa kurre Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Tue Apr 01, 2008 11:05 am

sme vjen mir ta them po me kto qe kan ndodhur sbesoj se mertojm ndonje ftes ...per te ardhur keq Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Tue Apr 01, 2008 3:52 pm

dhe une me mendimin e Adminit jam, edhe pse e hidhur per ne por me ate qe ndodhi zor se shihemi me sy te mire nga strukturat nderkombetare Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Tue Apr 01, 2008 6:08 pm

shqiptaret mendojn se po hyn ne NATO l BE do behet fush me lule eeeeeeeehhhhhhhhhh pik e zez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Tue Apr 01, 2008 6:16 pm

NE FAKT ASHTU ESHTE QE KUR KANE NDODHUR KETO FATKEQESITE NE SHQIPERI DUKET SE POLITIKANET TANE I KA ZENE FRIKA LIDHUR ME CESHTJEN E NATOS bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Thu Apr 24, 2008 9:22 pm

Ne fakt ne shqiperi ndodhin shum fatkeqesi si ne cdo vend normal po fatkeqsia me e madhe eshte qe kemi keta lloj e soj njerzish ne pushtet ... keni menduar qe pas nje fatkeqesie te till duke pasur politikan till ne pushtet na ndodhin fatkeqesit e tjera ?? pershembull fatkeqesia jon sishte ajo e gerdecit po ajo qe e lejuan te ndodhte ishte dicka qe per mendimin tim mund tu ndalonte ... u zgjata shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   Fri Apr 25, 2008 12:45 pm

mire e ke ti po ku do fitonin lek ata po ta mbyllnin fabriken.jan gjynaf se skan leke te shkretet.ti shiko qe sju kan e dhene asgje nga ato qe iu premtuan dhe qe ju takonte me te drejte.te shkretet ata thuj pa ajo dihej qe ne fillim qe sdo i ndihmonte njeri. kjo eshte qeveria jone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mendoni se eshte pak e vonuar ftesa per anetaresim ne strukturat nderkombatare??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Shqiperia | BE dhe Nato-
Kėrce tek: