PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Erdhaaaaaa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 6:17 pm

Pershendetje, ja ku erdha dhe una ne mesin tuaj. Very Happy

scratch Hmm duhet te prezantohem (se keshtu thote tema) por nuk po di nga me ja fillu. confused

Jam nga durresi me banim ne Itali (me kane mor kalamojt me zor ketu, ca me bo Suspect Crying or Very sad )
Jam 99 vjece e shpresoj te jetoj deri ne 130 keshtu mund te bohem gruja ma e vjeter ne bote. lol!
Tashi per tashi nuk punoj, jam ne pension, jam rregjistru ne universitet sa mos me nejt kot mo. Laughing

Ah se harrova, emri im eshte "killer" Twisted Evil
Hajt se boll ju tregova per veten e ime.....sa me ju kriju nje ide Very Happy
Shpresoj se do ja kaloj mire ne mesin tuaj (ene pse jeni te gjithe kalamojt e mi), me trajtoni e me mbani mire e se jam plake nona Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
lol! lol!

Hajt tju puth icik tashi une juve tongue ah se harrova, kjo jam una Laughing Twisted Evil
Pacim lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 6:45 pm

killer shkruajti:
Pershendetje, ja ku erdha dhe una ne mesin tuaj. Very Happy

scratch Hmm duhet te prezantohem (se keshtu thote tema) por nuk po di nga me ja fillu. confused

Jam nga durresi me banim ne Itali (me kane mor kalamojt me zor ketu, ca me bo Suspect Crying or Very sad )
Jam 99 vjece e shpresoj te jetoj deri ne 130 keshtu mund te bohem gruja ma e vjeter ne bote. lol!
Tashi per tashi nuk punoj, jam ne pension, jam rregjistru ne universitet sa mos me nejt kot mo. Laughing

Ah se harrova, emri im eshte "killer" Twisted Evil
Hajt se boll ju tregova per veten e ime.....sa me ju kriju nje ide Very Happy
Shpresoj se do ja kaloj mire ne mesin tuaj (ene pse jeni te gjithe kalamojt e mi), me trajtoni e me mbani mire e se jam plake nona Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
lol! lol!

Hajt tju puth icik tashi une juve tongue ah se harrova, kjo jam una Laughing Twisted Evil
Pacim lol! lol! lol!
[b]mir se erdhe na duhesh nje gjyshe ne chat po killer Twisted Evil ...? me ty do jemi te sigurt do te lejm edhe celsin e valixhes ku maj paret te pershendesim dhe te puth doren s egjyshes skam ci puth tjeter Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 7:48 pm

Admin shkruajti:

mir se erdhe na duhesh nje gjyshe ne chat po killer Twisted Evil ...? me ty do jemi te sigurt do te lejm edhe celsin e valixhes ku maj paret te pershendesim dhe te puth doren s egjyshes skam ci puth tjeter Very Happy:D:D:D


[b]O mir se te gjeta e te faleminderit per besimin qe paske per mua Very Happy
Une vertet jam gjyshe por jam "killer" Twisted Evil ene ta dish qe valixhja pareve me mua eshte e sigurt mer. Laughing
Ene shiko se gjyshja ka se ca me i puth tjeter, ska vetem dure....nuk i shef gjithe ato buze (si te angiolines Laughing ) ti aty re? affraid Twisted Evil Twisted Evil

Puc folt ty una tongue lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 7:54 pm

mire se na ke ardh killer edhe mos na vdeksh kurr ishalla Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 7:55 pm

Sad sme vjen me per buz sa te jem gjall :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 8:04 pm

ZHAKLINA shkruajti:
mire se na ke ardh killer edhe mos na vdeksh kurr ishalla Very Happy Very Happy Very Happy

faleminderit cupe Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 8:07 pm

Admin shkruajti:
Sad sme vjen me per buz sa te jem gjall :S


affraid shiko se i kam buzet e embla une mo Twisted Evil Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 8:09 pm

fillune puthjet ketu Very Happy Very Happy pupuppuup cna gjetiiiiii Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 8:29 pm

kjo siper qenka xheloze per gjyshen Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sun Mar 02, 2008 8:36 pm

ZHAKLINA shkruajti:
fillune puthjet ketu Very Happy Very Happy pupuppuup cna gjetiiiiii Razz
kur te kam puthur ty mund te ndodhi gjithcka edhe pse e kam ber pa vetdije Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Tue Mar 04, 2008 8:24 pm

Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Tue Mar 04, 2008 8:42 pm

po ti cke mi me kthe pergjigje ke tema perkatese Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Tue Mar 04, 2008 10:52 pm

te kush teme mo Question scratch

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 4:40 pm

mir se ja u kam pru koken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 4:49 pm

bruxhilda speak shqip ene ktu edhe te chati pls ....thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
<>bruxhilda<>Numri i postimeve : 8
Age : 29
Location : California
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 4:52 pm

/


Edituar pėr herė tė fundit nga &lt;&gt;bruxhilda nė Thu Apr 17, 2008 2:50 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 8:47 pm

<>bruxhilda<> shkruajti:
Admin shkruajti:
bruxhilda speak shqip ene ktu edhe te chati pls ....thnx

what dit you mean by that i cant write albanian , i can read end speak but write for me is so hard " or open some topics only for english speakers


pershendetje, ti e lexon dhe e flet dhe po dite me e lexuar dhe me e folur din dhe ta shkruash Wink keshtuqe te lutem permbahu rregullores dhe shkruaj shqip (sido te dish, mire apo keq), aq me teper eshte dhe me mire per ty per ta permiresuar gjuhen tende meme.

Faleminderit per mirekuptimin Smile

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga killer nė Thu Mar 06, 2008 10:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 10:14 pm

Laughing Laughing Laughing Ca behet ketu.... Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 06, 2008 10:40 pm

GLOOR shkruajti:
Laughing Laughing Laughing Ca behet ketu.... Laughing

eshte e veshtire per ta kuptuar se ca behet? Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Fri Mar 07, 2008 12:20 am

me lejohet me ardh meeeeeeeee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Fri Mar 07, 2008 12:37 am

mire se na erdhe Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu Mar 20, 2008 12:36 pm

PO me behet qefi qe qenke kaq shume e lidhur me gjyshen lol! lol! dhe shpresoj ishalla si ngjan shume nga pamja se qenka shume dridheruese bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII

avatar

Numri i postimeve : 2
Registration date : 22/05/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Thu May 22, 2008 11:02 pm

PERSHENDETJE GJITHEVE UNE JAM TONI MIRE SE JU GJETA DHE SHPRESOJ TE KALOJME MIRED DHE NE HARMONI Shocked BASHKE.AH MEQE RA FJALA PER SYNIN E KEQ SA TE KAP PAK CUNIN E VOGEL ME DORE SE E KAM PAS PA QEF DHE ME ETHE E KAM MBAJT ME KOMPRESSA Laughing UNE JAM SA JAM VJEC MEGJITHESE DO NJIFEMI UROJ TJA KALONI SA ME MIRE..DHE KILLERINEN E PSRSH birr hug
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Fri May 23, 2008 7:14 pm

TONIII shkruajti:
PERSHENDETJE GJITHEVE UNE JAM TONI MIRE SE JU GJETA DHE SHPRESOJ TE KALOJME MIRED DHE NE HARMONI Shocked BASHKE.AH MEQE RA FJALA PER SYNIN E KEQ SA TE KAP PAK CUNIN E VOGEL ME DORE SE E KAM PAS PA QEF DHE ME ETHE E KAM MBAJT ME KOMPRESSA Laughing UNE JAM SA JAM VJEC MEGJITHESE DO NJIFEMI UROJ TJA KALONI SA ME MIRE..DHE KILLERINEN E PSRSH birr hug

mire se erdhe dhe e kalofsh sa me bukur Smile
(mund te kishe hap nje tem tenden per prezantimin )

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   Sat May 24, 2008 1:33 pm

welcome tonii ha na 1 gjo veza Very Happy futi edhe na 1 birr ket e ke pas buke festa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Erdhaaaaaa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Erdhaaaaaa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: