PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pershendesni nje prej anetareve..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Pershendesni nje prej anetareve..   Mon Mar 03, 2008 1:42 am

pershendes ZHAKUN se osht si yll..SmileSmile affraid What a Face cat geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Mon Mar 03, 2008 2:04 am

uuuuuuuu ca ka thoooone Embarassed Embarassed edhe une te pershendes ty o yvi imeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Mon Mar 03, 2008 4:26 pm

po un cin te pershendes scratch [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Mon Mar 03, 2008 4:27 pm

po un cin te pershendes scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 1:45 am

mu o pis pershendet meqe je ketu Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 5:14 pm

tyyyyyyyy cte kam ty un scratch mir hajde se sta prish po bashk me pershendetjen do gje tjeter ?? bakshish Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 5:31 pm

pershendes antaren me te re te forumit tone bruxhilden i uroj mirseardhjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
<>bruxhilda<>Numri i postimeve : 8
Age : 30
Location : California
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: te pershendes dhe une ty admin   Tue Mar 04, 2008 5:35 pm

dhe pershendes te gjith keta qe gjeta ne forum dhe ata qe do vin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 5:39 pm

<>bruxhilda<> shkruajti:
dhe pershendes te gjith keta qe gjeta ne forum dhe ata qe do vin Very Happy
po te pershendes prap meqe mu me gjete Very Happy:D qenke cup e bukur ti Very Happy:D:D po mos i trego gjyshesh qe te bera kompliment se na futi ne dhe Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
<>bruxhilda<>Numri i postimeve : 8
Age : 30
Location : California
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 5:50 pm

/


Edituar pėr herė tė fundit nga &lt;&gt;bruxhilda nė Thu Apr 17, 2008 2:49 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 7:35 pm

Admin shkruajti:
<>bruxhilda<> shkruajti:
dhe pershendes te gjith keta qe gjeta ne forum dhe ata qe do vin Very Happy
po te pershendes prap meqe mu me gjete Very Happy:D qenke cup e bukur ti Very Happy:D:D po mos i trego gjyshesh qe te bera kompliment se na futi ne dhe Very Happy:D


affraid si mo mos ti tregoje gjyshes, po me ke lene dhe celsat e shtepise re kopuk Twisted Evil Twisted Evil e nuk me shpeton gje kollaj mua Evil or Very Mad Evil or Very Mad


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 7:37 pm

<>bruxhilda<> shkruajti:
No No No nuk do i them

mire se na erdhe anetare e re e mire se na gjete Wink
mos degjo ca flasin bota, ato jane vec fjale te kota Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Mar 04, 2008 8:09 pm

nigjo nigjo po vetem mu se jam cun i mir ja pyti te gjith ( ata qe me dun )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 12:19 am

Persh Per te Gjithe..SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 12:32 am

edhe une te gjithe pershendes, glorin ne vecanti:) Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 1:29 am

Razz I love you I love you rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 1:44 am

[b] Sad Sad Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 1:57 am

te pelshendes eve ty pol mosh qaj.. albino albino

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 3:26 am

eve una te pelshendes folt flower

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 12:45 pm

UNE PERSHENDES KETO QE JANE SIPER MEJE EDHE I PUC FOLT( PERSHENDES EDHE ADMIN SE PO NA I NGEL HATRI) Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 1:07 pm

ti mos thuj ashtu ti thuj pershendes dhe ata qe vin posht se vi vet un Very Happy Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 3:14 pm

lol! pershendes dajen Aqif ene grun e tij Zenepen Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 7:29 pm

pershendes shume Innon Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 7:34 pm

mos permend emrat e te shkuares Mad ... kush o ky se u bona xheloz hihihi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 05, 2008 7:35 pm

Admin shkruajti:
mos permend emrat e te shkuares Mad ... kush o ky se u bona xheloz hihihi Smile
u ktheva nga rruga harrova me e pershendet tashi po te kisss se sje me gjyshe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni nje prej anetareve..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Pershendetje-
Kėrce tek: