PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pershendesni nje prej anetareve..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Mar 26, 2008 9:56 pm

pelshendes motlen time zhakun Wink , gloorin e logel Very Happy , mirin xemlen e madhe Laughing , prodigy rompin Very Happy
dhe embelsiren adminin (megjithse sot ishte icik i tharet) Mad Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 1:03 am

Edhe une te pershendes ty ylli i vogel flower flower

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 4:54 pm

me duket se kam ra ne dashuri me ty killer dhe te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 4:57 pm

affraid affraid affraid affraid

si more re ne dashuri, pa me pare fare? Shocked Shocked

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 8:53 pm

urime qiftit Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 9:18 pm

MENDONI SE DO ISHTE ME MIR QE TA BENIM CHATIN TE HAPESH NE FAQE ME VETE ??? PO PYES KTU MEQE ESHTE NJE NGA TEMAT ME TE FREKUENTUARA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Thu Mar 27, 2008 11:08 pm

Per Mendimin tim Po..Por ne nje faqe qe te jete e Lehte per tu futr dhe jo te jete e Komplikuar..

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Mar 28, 2008 12:04 am

ADMIN edhe une them ta bejme nje faqe te vetme edhe mos ta zgjasim me Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Mar 28, 2008 12:46 am

NjOnA_ shkruajti:
urime qiftit Very Happy Very Happy

Shocked Shocked ca cifti mi shoqe, yhy ate pune ka ai me te tera Very Happy madje kij kujdes dhe ti Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Mar 28, 2008 12:49 am

Admin shkruajti:
MENDONI SE DO ISHTE ME MIR QE TA BENIM CHATIN TE HAPESH NE FAQE ME VETE ??? PO PYES KTU MEQE ESHTE NJE NGA TEMAT ME TE FREKUENTUARA

do ishte shume me mire, une te kam thene me kohe qe s'me pelqen shume keshtu si eshte Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Mar 28, 2008 10:10 pm

tashme e kam ber ne faqe me vete duhet te punoj pak me estetiken do shof se cmund te bej ... po ju cfar me sugjeroni vetem se do e keni parasysh qe cdogje qe vihet do vihet ne rresht me chatin kto mundesi na ka len faqja ...ju pershendes te gjithve ( per te mos dal nga tema Very Happy )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sat Mar 29, 2008 11:57 am

killer shkruajti:
NjOnA_ shkruajti:
urime qiftit Very Happy Very Happy

Shocked Shocked ca cifti mi shoqe, yhy ate pune ka ai me te tera Very Happy madje kij kujdes dhe ti Laughing Laughing


hahhaha skam frik mi jo... Very Happy mund ti perbadhoj te gjitha :nona:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sat Mar 29, 2008 12:48 pm

Shocked Shocked woww te lumte mi NjOnE Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sat Mar 29, 2008 12:49 pm

Pershendes yvin e chattit dhe i them bravo per punen qe ka bere Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sun Mar 30, 2008 2:33 am

Nje Pershendetje per Admin.Mir_Tironci.killer.NjOnA_.Prodgy.Albanian.Rexhina.Luna Dhe Gjithe Anetaret e Ketij forumit...Ju Pershendes te Gjithve..SmileNje Pershendetje

Speciale

Per Yllin

~MOA~_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NjOnA_

avatar

Numri i postimeve : 89
Location : london
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sun Mar 30, 2008 11:24 am

pershendetje back GLOOR Very Happy puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Apr 01, 2008 10:33 am

Mjer gjinia mashkullore sa vuan me ato mjetet e forta qe kam fut ktu Very Happy :kafe: :nona: cekic :cel: me ta leshu me na nji nga kto kokes ....... respekte gjith gjinin time :kafe:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Apr 04, 2008 10:57 pm

GLOOR shkruajti:
Nje Pershendetje per Admin.Mir_Tironci.killer.NjOnA_.Prodgy.Albanian.Rexhina.Luna Dhe Gjithe Anetaret e Ketij forumit...Ju Pershendes te Gjithve..SmileNje Pershendetje

Speciale

Per Yllin

~MOA~


me ke lene pa fjale oreeeeeeeeeeeeeee, te pershendes edhe une shume ty se te kam shuuuuuuuuuuuuuume xhan flower flower

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Fri Apr 04, 2008 11:09 pm

pershendes gjith antaret e free time dhe te gjith ata qe me duan dhe i dua Very Happy:D me ka mar malli per ju mer pisa sidomos per gocat Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sun Apr 13, 2008 4:38 am

Nje Pershendetje Per Te Gjithe Pa Perjashtim sepse jeni 1-sha te Gjithe..SmileSmile

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sun Apr 13, 2008 6:52 pm

pershendes shume mirin Wink

ju te tjeret ju persh. te tema tjeter Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Sun Apr 13, 2008 7:23 pm

nje pershendetje per anetaret qe jane rregjistruar kohet e fundit. puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Tue Apr 15, 2008 12:52 am

Un pershendes njonen ktu qe e pash ne kamer Very Happy
i them qe sjom rrush i zi :p Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Apr 16, 2008 3:03 pm

nje pershendetje per kete mirushin siper puthje

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   Wed Apr 16, 2008 6:35 pm

8) pershendes te gjith antaret qe nuk hyn ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej anetareve..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni nje prej anetareve..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Pershendetje-
Kėrce tek: