PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Me ka shku menja.......:D

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sat Mar 08, 2008 9:37 pm

me duhet te zgjeth midis byrekut dhe akullores ishte kuptimi...mos i keq kupto gjerat... Suspect

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sat Mar 08, 2008 10:51 pm

akullorja shijon me shume Embarassed Embarassed
lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 30
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 4:23 pm

mka shku menja me ik ke pia ime sonte!!!Mka mor molli per plaken qe parmrom se kom pa! Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:02 pm

vesa88 shkruajti:
mka shku menja me ik ke pia ime sonte!!!Mka mor molli per plaken qe parmrom se kom pa! Neutral


Shocked Shocked ca plake mi, ketu behet fjale me honger kjo thote plaka Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:23 pm

un hora turshi kujti i kishte shku mendja ?Very Happy:D:D edhe grosh tashi me ka shku mendja me hor :nona: 99 vjecare:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:26 pm

Shocked Shocked mu me kishte shku mendja Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:30 pm

per ca? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:31 pm

per ashtu pra Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 5:35 pm

killer shkruajti:
per ashtu pra Very Happy
thuje cop puthje se mos e hash moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 6:01 pm

po e them por kam Embarassed se fus te tjeret ne siklet pastaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 6:17 pm

killer shkruajti:
po e them por kam Embarassed se fus te tjeret ne siklet pastaj
do bejn si do bejn po te pakten eshte siklet i embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 10:20 pm

mire pra se po e them Embarassed me ka shku menja per domate turshi Very Happy kush mi gjen? Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Sun Mar 09, 2008 10:31 pm

mu me ka shku mendja per bakllavane qe ben plaka ime... Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 12:52 am

GLOOR shkruajti:
mu me ka shku mendja per bakllavane qe ben plaka ime... Crying or Very sad Crying or Very sad


Shocked Shocked ky dreq si me qene gru shtatzane Very Happy me jep ene mu nje cope bakllava re Very Happy


lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 1:37 am

me ka shku mendja per da djath katunarsh se ktu ska ja .... fen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 5:08 pm

du ashtuuuuuuuuuu...... amita qeshieeeeeeeeeeeeeee se ketu ku jam une ska Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 5:51 pm

mu ca me haet ma bo nona Very Happy ca rehatlliku apo sjam ne cun i vetem sma prish njeri kush deshte domate ktu ....?? mos u merzit shpirt se i ha un per ty puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 9:24 pm

Me ka shku mendja me u fejue e me marr nje cupe me shkese, amon se me shkese ma do nona e me prove qe kur ka lind:) Embarassed Embarassed Embarassed hahaha. Seriozisht me ka shku mendja per nje lazanje te fuqishme e te bollshme mundesisht nje tave 500 do e rrufisja ne keto momente. Te me falni atyre qe jane ne ita se e di qe ju ka dale per hundesh Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Mon Mar 10, 2008 11:48 pm

contemplation4u shkruajti:
Me ka shku mendja me u fejue e me marr nje cupe me shkese, amon se me shkese ma do nona e me prove qe kur ka lind:) Embarassed Embarassed Embarassed hahaha. Seriozisht me ka shku mendja per nje lazanje te fuqishme e te bollshme mundesisht nje tave 500 do e rrufisja ne keto momente. Te me falni atyre qe jane ne ita se e di qe ju ka dale per hundesh Laughing Laughing Laughing


Shocked Rolling Eyes per ate te paren s'te ndihmoj dot, thuaj nones se jane mbaru shalqite me prove dhe se i ka kalu koha Very Happy Very Happy sa per te dyten hec se te bej une 2 tava 500 sa te ngopesh e mos te te shkoje me mendja per te Laughing Laughing


lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Tue Mar 11, 2008 2:14 pm

Ti killer qenke ene guzhiniere po ti qenke fiks mi xhane per me i thene drejtim greves se urise se stomakut tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Tue Mar 11, 2008 8:57 pm

contemplation4u shkruajti:
Ti killer qenke ene guzhiniere po ti qenke fiks mi xhane per me i thene drejtim greves se urise se stomakut tim

Very Happy pse se dishe ti qe jam guzhinjere mo? Very Happy
po po, une jo vetem stomakut, por cdo gjeje u jap drejtim...cke ti se ta bej une ty stomakun me te forte se kurrizi Laughing Laughing


lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Thu Mar 13, 2008 11:55 am

[b] Ne momentin qe nje femer te behej gardiania ime (ne kuptimin te me burgoste shpirtin) dhe sadistja ime do pushonte se ekzistuari kjo bote per mua. Po pse ta fsheh kenaqesia qe te jep dhimbja qe do me shkaktoje ti me intrigon jashte mase. lol! lol! Me bej nje Pene arrabiate te lutem beje shume al dente dhe shume pikante se po pergatitem per forcimin e stomakut...... Po pressssss o kendes_e lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Thu Mar 13, 2008 3:10 pm

Shocked Shocked nc nc nc paska pare dhe ky reklamen Very Happy
Evil or Very Mad Evil or Very Mad s'merrem ne pene une, po deshe te bej spageti, ti thyej ne mes, i ziej mire dhe ujin ta derdh surratit ose vend tjeter Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Fri Mar 14, 2008 7:38 pm

Po ktu per cfar bohet fjale Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   Fri Mar 14, 2008 8:51 pm

Albanian shkruajti:
Po ktu per cfar bohet fjale Razz


lexo temen dhe do e kuptosh Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ka shku menja.......:D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ka shku menja.......:D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: