PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Fjale te urta.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Fjale te urta.   Wed Feb 27, 2008 3:49 pm

Fjale te urta ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Wed Feb 27, 2008 3:51 pm

FJALE TE URTA

Pas cdo firme te falimentuar qendron nje bisesmen i suksesshem.
Pas cdo genjeshtre, fshihet nje e vertete lakuriqe.
Kanibalet e dikurshem i hanin trupin njeriut,te sotmit,i marrin shpirtin.
Kur flasin faktet, zoterit heshtin.
Te gabosh eshte njerezore,nqs gabimet nuk jane antinjerezore.
Kur njerezit kthehen ne automate,kriza e vetme ne bote do te jete energjitika.
Lideret e partive,jane kundershtare me njri-tjetrin,sepse pushteti eshte i embel.
Puna krijoi njerine,kurse papunesia dembelin.
E verteta e tij eshte qe s'ka fare te verteta.
Kur e verteta per ndonjerin jep provim,per tjetrin genjeshtra diplomohet.
Me pare e kemi quajtur ndihme,tani i thone sponsorizim.
S'ka anekdoda per kriminele,por vetem per politikane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: [b]FJALE TE MENCURA[/b]   Sat Mar 01, 2008 1:24 pm

DURIMI ESHTE NJE BIME E HIDHUR,
POR KA FRUTA TE EMBLA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: [b]FJALE TE MENCURA[/b]   Sat Mar 01, 2008 1:37 pm

afro afro afro
ME TE RREZIKSHEM NE KETE JETE
JANE ATA NJEREZ,QE DUAN TE NDRYSHOJNE
CDO GJE, OSE ASGJE.


INTERESOHEM PER TE ARDHMEN,
PASI ATJE DO TE KALOJ PJESEN
E JETES QE ME KA MBETUR.


KINI PARASYSH SE LUMTURIA
ESHTE NJE RRUGE
JO NJE DESTINACION.


TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO
QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.


PERVOJA QENDRON TE DUART DHE TE KOKA,
ZEMRA ESHTE E PAPERVOJE.


RREZIKU DHE KENAQESIA
RRITEN NE TE NJEJTIN TRUNG.


CDO NJERI PELQEN TEK SEKSI
TJETER ATE QE I MUNGON VETE.


DASHURIA BEN QE TE KALOJE KOHA,
KOHA BEN ATE QE TE KALOJE DASHURIA.


PRESIONI I OPINIONIT PUBLIK
ESHTE SI PRESIONI ATMOSFERIK,
JU NUK MUND TA SHIHNI ATE,
POR AI JU NDJEK NE CDO KOHE
E NE CDO VEND.


ARTI I PERKTHIMIY KA TE BEJE ME PAK
ME NJOHJEN E GJUHES SE HUAJ,
SESA ME NJOHJEN E GJUHES TENDE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Fri Mar 07, 2008 7:49 pm

[b]cdo kafshe, sado e keqe te jete e ka nje pike meshire
po une nuk kam sepse nuk jam kafshe !


Rexhina ti qenke per tu marre pre grua moj se qenke plake e urte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Sat Mar 08, 2008 1:18 pm

ProdigY shkruajti:
cdo kafshe, sado e keqe te jete e ka nje pike meshire
po une nuk kam sepse nuk jam kafshe !


Rexhina ti qenke per tu marre pre grua moj se qenke plake e urte
[b]kto fjali bej te temat e tjera ke temen Fjali te tjera.... mos na e bej lemsh fjalen e urt me chit chat kujdes dhe te erotika nqs do te thuash dicka veri tutillin e temes te fjalet e tjera dhe pyt ose pergjigju atje kshu do jesh ne brendesi nqs e ben prap do te fshihen shkrimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Sun Mar 30, 2008 10:27 pm

Punen e sotme mos e ler per neser Very Happy ket e kam mesu ne kohen e xhaxhit Enver Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Thu Apr 03, 2008 1:38 am

JE TURR PUNES TI TURKU S.... SPINOQIT Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Sat Apr 05, 2008 12:03 pm

ASNJERI NUK ESHTE I AFTE TE QEVERISE NJE TJETER
PA PELQIMIN E VETE ATI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Wed Apr 09, 2008 12:13 pm

gur gur behet kalaja Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Wed Apr 09, 2008 12:14 pm

fshati qe duket s'do kallauz Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Wed Apr 09, 2008 12:15 pm

me mire nje qen mik se nje shok armik

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Wed Apr 23, 2008 4:00 pm

punen e sotme mos e ler per neser...
po se patet bezdi edhe nje italisht se me pelqen shume
moglie e buoi dai paesi tuoi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   Mon May 05, 2008 9:11 pm

dita e mire duket qe ne mengjes Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjale te urta.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Gjuhe dhe Letersi | Shkrimtaret dhe krijimtaria tyre :: Fjale te urta-
Kėrce tek: