PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Po sikur mos t’i veshėsh fare...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Po sikur mos t’i veshėsh fare...?   Thu Mar 06, 2008 2:33 pm

Nėse ty nuk tė ka shkuar ndonjėherė ndėr mend tė dalėsh nga shtėpia pa mbathje, atij i ka shkuar qė ē’ke me tė. Sepse ėshtė eksituese tė ndash njė sekret aq intim...

Truku, flokėt, veshja e zgjedhur pėr njė rast tė veēantė, kėpucėt detyrimisht elegante me takė tė lartė, parfumi, aksesorėt... Tani je gati pėr tė dalė. Por ja ku vjen partneri. Dhe ka njė kėrkesė shumė tė veēantė: njė shėtitje pa mbathje poshtė fundit. Sepse njė fantazi tė tillė vetėm meshkujt mund ta kenė.

Nėse filmi “Basic Instinct” bėri xhiron e botės si njė nga prodhimet kinematografike mė tė suksesshme e mė tė arrira, sigurisht qė merita i takon edhe asaj sekuencės sė famshme, gjatė sė cilės tunduesja Sharon Stone vendos kėmbėn mbi kėmbė ndėrsa qėndron e ulur nė njė karrige pėrballė policit Michael Douglas, duke lėnė tė duket mjaftueshėm se poshtė fustanit tė bardhė mini nuk kishte veshur tė mbathura. Dhe qėlloi tamam nė shenjė pikėrisht aty ku duhej. Sepse ideja qė janė duke shoqėruar njė femėr qė poshtė rrobave nuk ka veshur mbathje, ėshtė njė nga fantazitė erotike mė pikante tė meshkujve. Kėshtu qė nuk ka asgjė pėr t’u ēuditur nėse befas partneri tė kėrkon qė tė shkoni pėr tė pirė diēka, por... mbathjet (sado seksi, tunduese apo joshėse qofshin) kėsaj radhe mos u lodh as t’i nxjerrėsh nga sirtari.

E ēuditshme? Ndoshta. E sikletshme? Ndoshta. Absurde? Aspak! Sepse edhe kjo dėshirė e tyre, si ēdo gjė tjetėr, e ka njė shpjegim. Dhe meqė bėhet fjalė pėr njė fenomen tė pėrhershėm, madje edhe tė zakonshėm, seksologėt e kanė marrė mundimin t’i hyjnė e ta analizojnė mirė e mirė pėr tė ardhur nė njė pėrfundim. “Nė njė rast tė tillė burrat imagjinojnė se kanė nė krah njė partnere qė ėshtė menjėherė e gatshme pėr tė nisur raportin seksual. Sepse nė fund tė fundit, pėr tė qenė realistė, mbathjet janė njė rrip i hollė prej cope, qė pengojnė kontaktin e drejtpėrdrejtė me organin gjenital tė femrės. Simbolikisht kjo do tė ishte e ngjashme me tė qenit e virgjėr. Tė paktėn kėshtu mendojnė seksologėt pėr rastin nė fjalė. Por nuk ėshtė vetėm kjo. Sepse nė fund tė fundit nė kėtė rast meshkujt e kanė njė arsye tjetėr qė kėrkojnė me kaq ngulm qė tė mos veshėsh mbathje. Dhe kjo arsyeja e dytė ėshtė edhe mė praktike. Qė po t’i shtohet arsyes sė parė, del se deri diku ata kanė tė drejtė. Ėshtė fjala pėr atė sekretin e vogėl qė e dini vetėm ju tė dy. Jeni duke ecur fare normalisht nė mes tė rrugės nė mes tė njerėzve dhe askush nuk kthen kokėn pėr t’ju parė. Sepse nė pamje tė parė s’ka asgjė pėr t’u ēuditur. Sigurisht pėrderisa askush nuk e di qė ti je pa mbathje. Kėtė e dini vetėm ju tė dy. Njė arsye e mjaftueshme qė ai tė ndihet i eksituar. Por ky veprim edhe fare pa risk nuk ėshtė, sepse mjafton tė fryjė njė erė e mundshme qė tė nxjerrė sekretin sheshit dhe ta bėjė njė mashkull qė tė ndihet akoma mė i eksituar nga ideja se ėshtė duke e ndarė partneren e tij me tė tjerėt. Sigurisht qė kėtė ai as qė e ēon ndėr mend nė kėtė jetė, por mjafton mendimi nė kufijtė e fantazisė qė t’ia ndezin edhe mė shumė dėshirėn.

Sipas seksologėve, meshkujve u pėlqen qė femrat tė plotėsojnė kėrkesat e tyre erotike. Nėse kjo do tė ndodhte nė formėn e njė surprize siē ėshtė tė marrėsh njė dhuratė vėrtet shumė speciale, akoma mė mirė. Sepse kėshtu ata do tė ndiheshin tė zgjedhur, tė pėrkėdhelur, tė veēantė. Me pak fjalė ta dashuruar.

Dhe aspekti i fundit eksitues qė krijohet nė njė situatė tė tillė, ėshtė se duke qenė tė dy nė mes tė tė tjerėve duke ndarė mes tyre njė sekret, tė dy partnerėt vazhdojnė tė mendojnė vetėm pėr njė gjė: seks. Dhe kjo, minutė pas minute rrit edhe mė shumė tensionin erotik jo vetėm tek mashkulli, por edhe tek femra. Ja pse ndonjėherė t’i japėsh njė mendje tė lehtė dhe tė plotėsosh dėshirat e ēuditshme tė partnerit, mund tė jetė vėrtet eksituese edhe pėr ty. Nė fund tė fundit ėshtė njė eksperiencė e re, qė ia vlen tė provohet herė pas here.

Vetėm se ēėshtja ėshtė se disa femra ndihen vėrtet nė siklet pėr shkak tė asaj “lakuriqėsie” nė publik. Nė kėtė rast ėshtė e kotė tė sforcohesh dhe tė dalėsh mbi veten.

Por mund tė gjendet njė zgjidhje e ndėrmjetme, qė edhe dėshira e tij tė plotėsohet, edhe ti tė mos provosh ndjesinė e parehatshme. Mund tė organizosh njė mbrėmje romantike nė shtėpi dhe tė “harrosh” qė poshtė fustanit tė ri tė veshėsh tė brendshme intime. Kur tė zbulojė surprizėn, ai do tė ndihet vėrtet qė qiellin e shtatė, sepse tashmė e ka marrė mesazhin dhe e di miq se si do tė vazhdojė mbrėmja.

Nėse vazhdon tė insistojė me kėrkesėn e tij, qė ty nuk tė duket e realizueshme? Edhe nė kėtė rast seksologėt e kanė njė kėshillė. Bėji dhuratė njė fund skocez. Do t’i kuptojė menjėherė arsyet dhe do tė heqė dorė shumė shpejt.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: hi   Wed Apr 16, 2008 5:58 pm

sa i gjen kto temat ti Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Po sikur mos t’i veshėsh fare...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Erotika +18-
Kėrce tek: