PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pershendetje per ty...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per ty...   Wed Feb 27, 2008 3:56 pm

Pershendesni antaret qe keni me perzemer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Wed Feb 27, 2008 4:00 pm

pershendetje me pelqen shume forumi juaj.eshte shume interesante.ju uroj suksese. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: pershndetje gjith antarve   Thu Feb 28, 2008 2:50 pm

pershndes te gjith antaret e free-time do ja kalojm shum bukur ketu ... welcome

Kiss per gocat beer per cunat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Feb 29, 2008 5:36 pm

nje pershendetje per admin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Feb 29, 2008 7:02 pm

rexhina shkruajti:
nje pershendetje per admin Very Happy
thnx edhe un te pershendes ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 01, 2008 4:22 pm

Une pershendes te gjithe forumistat edhe ju them te levizin nje cike me shume e te shkruajne ne forum se jeni bere shume pertaca. Gjithashtu gjej rastin te pershendes GLOORUSHIN qe e pashe qe ishte anetar i ketij forumi puc puc foltttttt Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 01, 2008 4:38 pm

ZHAKLINA shkruajti:
Une pershendes te gjithe forumistat edhe ju them te levizin nje cike me shume e te shkruajne ne forum se jeni bere shume pertaca. Gjithashtu gjej rastin te pershendes GLOORUSHIN qe e pashe qe ishte anetar i ketij forumi puc puc foltttttt Laughing Laughing Laughing
meqe jam onnline po te gjemoj kemba kembes neper tema Wink puc fort ty jo gloor Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: PERSHENDETJE   Sat Mar 01, 2008 9:37 pm

UNE PERSHENDES SHUME ADMIN DHE I THEM TE NA PERSHENDESI NDONJHERE.I THEM GJITHASHTU QE KE NJE EMER SHUME TE VECANTE. Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 01, 2008 9:58 pm

rexhina shkruajti:
UNE PERSHENDES SHUME ADMIN DHE I THEM TE NA PERSHENDESI NDONJHERE.I THEM GJITHASHTU QE KE NJE EMER SHUME TE VECANTE. Smile Smile Smile
shum faleminderit per pershendetjen po emer me te vecant se i yti nuk ka un thjesht e kam te caktuar nga forumi te puth shum fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 01, 2008 10:52 pm

ZHAKU TE Kac Foollttt..SmileSmile Gjitashtu ju persh te gjithve..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 01, 2008 11:47 pm

GLOOR shkruajti:
ZHAKU TE Kac Foollttt..SmileSmile Gjitashtu ju persh te gjithve..Smile
Paske shkrujt ne ti mer qungapik .... zhaku nje puthje borxh qe i tregova glorit per shtepizen tende te re Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 1:29 am

pse mer mos te shkruj dhe une..gamile.. Laughing Laughing ..ju persh te gjithve..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 11:08 am

GLOOR shkruajti:
pse mer mos te shkruj dhe une..gamile.. Laughing Laughing ..ju persh te gjithve..Smile
ouuuuu a e din me cin po fol ti re Very Happy:D:D Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 11:10 am

Admin shkruajti:
GLOOR shkruajti:
pse mer mos te shkruj dhe une..gamile.. Laughing Laughing ..ju persh te gjithve..Smile
ouuuuu a e din me cin po fol ti re Very Happy:D:D Mad
se harrova me te pershendet per te mso dal nga tema affraid Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 30
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 4:32 pm

Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit,uroj tja kalojme sa me mire se bashku![i] Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 5:26 pm

Pershendes te gjithe kalamajt e ketij forumi 8) lol! Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 6:47 pm

[/b]vetem kalamojt po ne burrat e rritur Mad Sad mir mir ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 6:51 pm

vesa88 shkruajti:
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit,uroj tja kalojme sa me mire se bashku![i] Basketball
kam shpresuar deri ne momentin e fundit te mso shkruash se an ben kasapane ...po tashi qe me dukesh rob i but jam i lumtur qe an u bashkove puc puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 8:13 pm

Admin shkruajti:
[/b]vetem kalamojt po ne burrat e rritur Mad Sad mir mir ..

affraid Ouuuuu qenke rritur ti mo?
ja pra se po pershendes ne kalamojt qe mendojn se jane rritur Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 8:23 pm

mir pershendeti dhe un i pershendes meqe sboj pjes aty sme djeg Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 9:28 pm

Admin shkruajti:
mir pershendeti dhe un i pershendes meqe sboj pjes aty sme djeg Very Happy:D


scratch po ku ben pjese ti mo Question

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 02, 2008 10:01 pm

killer shkruajti:
Admin shkruajti:
mir pershendeti dhe un i pershendes meqe sboj pjes aty sme djeg Very Happy:D


scratch po ku ben pjese ti mo Question
[b]un boj pjes ke burrrrrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 03, 2008 6:02 pm

Nje pershendetje te vecante per Edonen e di vete ajo se kush jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Tue Mar 04, 2008 1:51 am

une pershendes ato.... te forumit Laughing Laughing te gjithe pa perjashtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Tue Mar 04, 2008 5:00 pm

yyyyyyy e mori njona guximin me i pershendet te gjith pa perjashtim hallall dhe ne te pershendesim ty ...un te pershendes me nje fjal Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Pershendetje-
Kėrce tek: