PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 NJE PYETJE PER TY ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
AutoriMesazh
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 07, 2008 6:34 pm

killer ku ta kam pa surratin une ty diku ?/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 07, 2008 6:35 pm

ProdigY shkruajti:
killer ku ta kam pa surratin une ty diku ?/

Shocked ProdigY nuk mendoj se e pare ndonjehere surratin tim Laughing
ah po, mbase te kabinat elektrike lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 07, 2008 7:46 pm

me ket surrat qe ke ti, nuk te hiqesh nga memorja per nje vit moj

mos ji aq e sigurte Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 07, 2008 8:32 pm

me ke e kishte ky se jam kurioze Laughing Laughing ?????????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 07, 2008 9:52 pm

ti siper kesaj, me ke e kishe Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Sat Mar 08, 2008 12:44 am

mos e degjeneroni me temen me te tilla gjera kujdesni ndryshe do mbyllet fare si teme ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Sat Mar 08, 2008 12:36 pm

Admin pse nuk ishe dje mbazdite ?puc lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Sat Mar 08, 2008 12:59 pm

prodigy mos po me propozon gje ?Por mendoj se jam me e madhe se ty. bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Thu Mar 13, 2008 4:10 pm

skam gja me ty moj jo, per ate pune dashuria nuk njeh moshe. nqs e ka da mendjen mund ta bazojme lidhjen ton ne dicka tjeter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 14, 2008 7:37 pm

Kam pas pune Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Fri Mar 14, 2008 8:50 pm

ēa pune ke pasur mo? Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Sun Mar 16, 2008 12:32 pm

Nje pyetje per te gjithe anetaret e ketij forumi.

Doja te dija nga ju perse nuk merni pjese dhe ne temat e tjera te cilat jane shume interesante dhe kane shume per tu biseduar, pervec chit - chat e cila ka shume tema argetuse por jo per te ndenjtur gjithmon vemendja e perqendruar vetem ne kete teme. Un ju keshilloj te perpiqeni njehere se po te futeni te gjithe ka per te folur . I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 18, 2008 2:42 am

Rolling Eyes rexhina une flas per veten time.....temat e tjera duan pak me shume dedikim kohe dhe une nuk para kam gjetur shume kohe per te pare dhe temat e tjera....gjithsesi nuk me jane dukur dhe aq interesante pervec postimit tend te fundit, temat duhet te jene aktuale per te qene te suksesshme ne postime Wink na ndihmo dhe ti duke postuar gjera te reja qe te ecim para dhe ne me postimet Wink
besoj se me kuptove Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 18, 2008 4:25 pm

si ia keni kaluar mire???? Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 18, 2008 5:46 pm

top fare Very Happy

ku ke humbur se me thave syte Crying or Very sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 18, 2008 8:58 pm

ja ketu do me kesh moj rrush tani Smile Smile Smile
ca do beni per kete pushime????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 18, 2008 11:06 pm

[color=red]Sigurisht qe te kuptoj killer dhe jam shume dakord qe temat e tjera kerkojne shume me teper kohe. Por mendoj qe sikur edhe vetem nje fjali mendimi mund te hapte nje debat ne kuptimin e mire te fjales ne keto tema te cilat mund te beheshin shume interesante me nderhyrjen e te gjitheve. Kam pare qe te gjithe ketu mund te japin mendime shume interesante perndryshe sdo e kisha bere kete pyetje . gjithesesi kur te mundesh mund tna japesh ndonje mendim . Faleminderit qe mu pergjigje[/color bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Wed Mar 19, 2008 10:06 am

foli njeri per pushime ???
do kemi vizita ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Wed Mar 19, 2008 1:25 pm

Sad Sad me duket se do kemi pak pushime kete vere Crying or Very sad

ko do e beni plazhin kete vit? Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Sun Mar 23, 2008 3:25 pm

Ne Shengjin ose Velipoje.
Kur do shkoni ne shqiperi ju?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Mon Mar 24, 2008 5:35 pm

edhe nja tre dite, pastaj do te pres ty ne Velipoje ose Shengjin?
Pse je kaq e mire ti ZHAKLINA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Tue Mar 25, 2008 12:33 am

se di kshu me ka bere mami Smile Smile
po ti pse je kaq embelsire lol! lol! ???????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Wed Mar 26, 2008 4:08 pm

as vete se di pse Laughing Laughing

e reputoni veten per te bukur? Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Wed Mar 26, 2008 7:55 pm

jo dhe aq, ka edhe me te mira lol! lol! lol!
pse kete pyetje ti Laughing Laughing ????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   Wed Mar 26, 2008 8:49 pm

KUSH NA QENKAN KTO ME TE MIRAT EDHE KU JAN SE SPO SHOF GJO UN affraid tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE PYETJE PER TY ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE PYETJE PER TY ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 22Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: