PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pse ?...........................

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Pse   Mon Mar 10, 2008 12:57 pm

Pse dashuria eshte kthyer nga dashuri e paster dhe njerezore ne dashuri pronash dhe territoresh SmileSmile Pse eshte shtuar perqindja e femrave qe jane si ato varkat ne det te trazuar qe duan nje port per tu ankoruar Pse SmileSmile (te keqen e atij tocit te portokallise) Ja pra pse femrat kerkojne sigurine ne nje lidhje, meshkujt jane frikacake nga natyra Smile (jo Une) shto dhe tranzicioni i tejzgjat shqiptar qe spaksa te marume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Mon Mar 10, 2008 4:59 pm

shume inteligjent qenke o bir i nenes.......
po ato te tjeret pse kane dale nga tema????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes scratch scratch scratch

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Mon Mar 10, 2008 6:03 pm

contemplation4u shkruajti:
Pse dashuria eshte kthyer nga dashuri e paster dhe njerezore ne dashuri pronash dhe territoresh SmileSmile Pse eshte shtuar perqindja e femrave qe jane si ato varkat ne det te trazuar qe duan nje port per tu ankoruar Pse SmileSmile (te keqen e atij tocit te portokallise) Ja pra pse femrat kerkojne sigurine ne nje lidhje, meshkujt jane frikacake nga natyra Smile (jo Une) shto dhe tranzicioni i tejzgjat shqiptar qe spaksa te marume Smile
pjesen e par te pytjes po i pergjigjem un sa per dashuri pronash dhe territoresh se kan fjanin te rinjt po politika qe sdi cben me legalizimet dhe meshkujt ashtu dhe si femrat kujtojne kohen e hershme kur toka mrohesh me gjak.... ja futa cik kot po nejse


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Mon Mar 10, 2008 8:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Mon Mar 10, 2008 8:37 pm

Sishte per te bo esse ajo qe shkruajta une ishte per shaka thate nje fjale dhe une thashe fjalen PSE ato te tjerat ishin ne funksion te PSE Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Mon Mar 10, 2008 11:55 pm

contemplation4u shkruajti:
Pse dashuria eshte kthyer nga dashuri e paster dhe njerezore ne dashuri pronash dhe territoresh SmileSmile Pse eshte shtuar perqindja e femrave qe jane si ato varkat ne det te trazuar qe duan nje port per tu ankoruar Pse SmileSmile (te keqen e atij tocit te portokallise) Ja pra pse femrat kerkojne sigurine ne nje lidhje, meshkujt jane frikacake nga natyra Smile (jo Une) shto dhe tranzicioni i tejzgjat shqiptar qe spaksa te marume Smile

Shocked Shocked jo ti se ti s'je mashkull Very Happy Very Happy po komshiu Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Tue Mar 11, 2008 2:30 pm

Te te dergoj ndonje CV timen ? lol! lol! Kete do deshiroje problemi eshte se mund ta merrje si pike referimi dhe sdo e kapje ritmin mi shpirt asnjehere. Ke parasysh te degjosh Heart & Soul dhe te kalosh direkt ne Trance (keto ishin dy rryma muzikore per sqarim) puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Tue Mar 11, 2008 8:52 pm

contemplation4u shkruajti:
Te te dergoj ndonje CV timen ? lol! lol! Kete do deshiroje problemi eshte se mund ta merrje si pike referimi dhe sdo e kapje ritmin mi shpirt asnjehere. Ke parasysh te degjosh Heart & Soul dhe te kalosh direkt ne Trance (keto ishin dy rryma muzikore per sqarim) puthje


ahaahahaa CV tende fute aty ku e nxorre Very Happy (dmth ne sirtar Very Happy)
sme intersojne te dhenat e tua Very Happy thjesht me interesojne postimet e tua se me shkrijne se qeshuri Laughing Laughing

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Tue Mar 18, 2008 9:24 pm

ku ishte pytja ketu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ??????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 19, 2008 10:14 am

pse spo shof njeri onnline ? Mad kot pys Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 19, 2008 1:28 pm

ja mo online jam Very Happy

admini, do futesh sot mbasdite ne forum? confused


kur te futesh bej nje zile Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Mon Mar 24, 2008 6:09 pm

o Killer pse nuk ma jep nr e tel ti naqe ? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Tue Mar 25, 2008 12:42 am

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 26, 2008 3:20 pm

ProdigY shkruajti:
o Killer pse nuk ma jep nr e tel ti naqe ? Very Happy


se s'kam qejf naqe Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 26, 2008 3:22 pm

Rolling Eyes se kuptoj pse disa jane kaq injorante apo hiqen si te tille? confused

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 26, 2008 7:58 pm

kush kshu moj motrushe Laughing Laughing???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 26, 2008 8:44 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Mar 26, 2008 9:31 pm

ja disa persona zhaku qe s'ja vlen ti permendesh Evil or Very Mad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Thu Mar 27, 2008 11:28 pm

po mos te ishin me Asassine..sdo ishte as fjala "PSE"... Laughing Laughing muaq..Very Happy

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Fri Mar 28, 2008 3:45 pm

se di pse kam nje deshire me vra nje llafazan Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Apr 02, 2008 10:34 pm

futja killer se me ke mu per qa te kesh
pse ske dal qun ti killer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Wed Apr 02, 2008 11:51 pm

I dashur dhe i mencuri ProdigY, duhet ta kesh kuptuar qe ke bere nje pyetje absurde Laughing Laughing


pse je kaq i fiksuar me mua? Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Fri Apr 04, 2008 12:11 pm

PSE PO BENI KAQ SHUME MUGESA ?
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Sat Apr 05, 2008 12:10 am

kane pune njerezit Laughing Laughing
cne keni fjet kaq heret sonte Neutral Neutral Neutral ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Sat Apr 05, 2008 12:56 am

mos ma ban shume qefin moj Killer, se nuk jam i dashur Very Happy
po kshu i bej pyetjet une, absurde, pa lidhje. Ok daku ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   Sun Apr 06, 2008 4:43 pm

ncuq Very Happy


e ke kuptuar deri ku arrin kapaciteti yt? Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse ?...........................   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse ?...........................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: