PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Bar - Kafe

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Bar - Kafe   Sat Mar 08, 2008 7:08 pm

Te paren e keni falas ja u pagu shteti ... me von do ja paguni ju shtetit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Mar 08, 2008 7:17 pm

Per veten e ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Mar 08, 2008 7:22 pm

Kjo o per ty admin... Laughing Laughing


_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Mar 08, 2008 11:09 pm

hajt per te mira ishalla Very Happy



_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 11:24 am

killer shkruajti:
hajt per te mira ishalla Very Happy


po filxhanin di me e pa ti ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 11:31 am

per veten time Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:06 pm

Admin shkruajti:
killer shkruajti:
hajt per te mira ishalla Very Happy


po filxhanin di me e pa ti ??

po ri di Very Happy
ty te del nje zemer e madhe mu ne mes te filxhanit dhe nje rruge e gjate qe do e besh cdo dite Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:09 pm

mos u merzisni ju te tjeret qe jena tu bo muhabet ne ,,, po llafosena te kafja .... ket shoqen desha me pyt un emrin e pronarit ose pronares se zemres e thot aty ???? :kafe:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:12 pm

ahahahahahaa lol! lol!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad ncuq, thote vetem se ti do e dush shume dhe se dhe ajo te ka I love you

:lule:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:15 pm

killer shkruajti:
ahahahahahaa lol! lol!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad ncuq, thote vetem se ti do e dush shume dhe se dhe ajo te ka I love you

:lule:
do jet na nji shtrig un e dashkam ajo vetem me ka I love you me ka xhan me nje fjal do vuaj un ???????? :qaj:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:28 pm

Very Happy Very Happy thote qe ti s'do vush se ajo te ka shume xhan ashtu si ti ate Wink

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:42 pm

killer shkruajti:
Very Happy Very Happy thote qe ti s'do vush se ajo te ka shume xhan ashtu si ti ate Wink

lol! lol!
do punoj cekic :nona: me e majt apo mahet vet ?Very Happy...shyqyr qe paska rob te till
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:44 pm

eshte e forte thote ketu Very Happy dhe mbahet vete ajo afro
lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:46 pm

killer shkruajti:
eshte e forte thote ketu Very Happy dhe mbahet vete ajo afro
lol! lol!
thuj asaj aty filxhonit me nje fjal ... e du me shkoll dhe te sinqert sic jam dhe vet Very Happy:D:D:D hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:47 pm

mos ki merak thote se 8 vjet klase i ka mbaruar, per me shume sdi gjo Very Happy Very Happy

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga killer nė Sun Mar 09, 2008 5:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:47 pm

dua te martohem cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:52 pm

Shocked Shocked Shocked
me shokove me ate qe the, dhe forumin e bera lemsh Very Happy


scratch me ca do martohesh re



lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:54 pm

ishte deshir e momentit mi ... kush me mer mu Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sun Mar 09, 2008 5:56 pm

Laughing Laughing

ketu thote se shume shpejt do martohesh, vetem sa te kalojne nja 8-9 vjet Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Thu Mar 13, 2008 8:38 pm

me fal per vonesen po sme shiste njeri llokume mu qe te marohesha ... ishalla sme ka len gruja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Fri Mar 14, 2008 7:17 pm

Kujdes rruges se bie Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.board-realtors.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Fri Mar 14, 2008 8:45 pm

Hajt se po ju qeras une per sot Very Happy


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Mar 17, 2008 2:54 am

po sju del rroga ju qe nuk ma dha njeni i kafe a ? hajdeni pra tan se ju qerasi une, po deshet merrini edhe shoqet e shokt e tjere se nuk ndin deti per nji kov uje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Mar 17, 2008 2:56 am

po sju del rroga ju qe nuk ma dha njeni i kafe a ? hajdeni pra tan se ju qerasi une, po deshet merrini edhe shoqet e shokt e tjere se nuk ndin deti per nji kov uje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Mar 18, 2008 9:07 pm

nje kafe desha pleas se jam shume e lodhur
grazie Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar - Kafe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: