PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Bar - Kafe

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Apr 22, 2008 4:46 pm

per te gjitha grate e forumit, hajdeni moj gra ta bejme nje dore muhabet Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Apr 22, 2008 4:47 pm

cja bere mire zhaku se na duhej nje kafe vec me femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Apr 22, 2008 4:49 pm

thashe te bejme nje cike thashetheme per keto cunat tone moj Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Apr 22, 2008 7:18 pm

thash se i kishit harru thashethemet Laughing Laughing Laughing
meqe jeni tu pi kafe futini nje te pame folxhonit se mos ju del nai rrug knej nga shqiperia lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Tue Apr 22, 2008 10:58 pm

HAHAHHA PO PRET KY Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 2:52 am

Filxhoni i Mirit Very Happy

Miri nje rruge te pret neser, do ikesh deri ne durres dhe do kenaqesh shume, Dr osht tu te pelqy aq shume sa ska Laughing Laughing surpriza te reja do kesh ne ditet ne vazhdim Laughing
vera do jete e bukur per ty, mbase me surpriza por dhe me zhgenjime te vogla por gjera kalimtare Laughing Laughing

kaq per sonte se po me vjen gjume, te tjerat kur te vish here tjeter Laughing Laughing hajde hudhe nji 500 tashi se ka me te hec mare fort mo lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 2:56 am

KILLERINA MA SHIKO DHE MUA FILXHANIN . TE JAP 5 EURO Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 2:58 am

ACMILAN Evil or Very Mad Evil or Very Mad po deshe 10€ se ke leke ti ene puno Twisted Evil Twisted Evil
pse me 5€ do me e dite fatin ti? Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 3:17 am

Killerina shkruajti:
ACMILAN Evil or Very Mad Evil or Very Mad po deshe 10€ se ke leke ti ene puno Twisted Evil Twisted Evil
pse me 5€ do me e dite fatin ti? Laughing Laughing Laughing

sa e shtrejt qenke mi Twisted Evil ok 10€ veten shikoje mire Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 2:33 pm

killer do ma shofesh pak mua filxhanin te lutem I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Wed Apr 23, 2008 6:43 pm

[b]do me qerasi njeri mu se skam lek :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Thu Apr 24, 2008 10:29 amISHALLA TE PELQEN SE TI KE EDHE NAZE Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Thu Apr 24, 2008 9:15 pm

pini se paguj un Very Happy Very Happy Very Happy
per killerina

per zhaklinen

per rexhinen

per . admin . gloor.miri. prodigyt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Thu Apr 24, 2008 10:24 pm

ACMILAN shkruajti:
pini se paguj un Very Happy Very Happy Very Happy
per killerina

per zhaklinen

per rexhinen

per . admin . gloor.miri. prodigyt.

E DU ANALKOLIKE UNE SE SJAM PIJANECE Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Fri Apr 25, 2008 1:30 am

ZHAKLINA shkruajti:
ACMILAN shkruajti:
pini se paguj un Very Happy Very Happy Very Happy
per killerina

per zhaklinen

per rexhinen

per . admin . gloor.miri. prodigyt.

E DU ANALKOLIKE UNE SE SJAM PIJANECE Very Happy Very Happy


HARROVA QE TI DO SUKO Very Happy MERE KTE--->>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Fri Apr 25, 2008 9:45 am

te jem si puna jote ate pijen e par e mersha i kulloja alkolin dhe ja jepsha prap Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Fri Apr 25, 2008 10:58 pm

ate bera po ndryshoj ngjyre pija Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Apr 26, 2008 5:08 pm

milan pse ja mban lojen adminit,ti kot qe qerase te iku mundimi kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri_tironciNumri i postimeve : 106
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Apr 26, 2008 7:41 pm

killer rrofsh per te pamen e filxhonit Very Happy .ate 5 mije lekshin po e fus ne banke me interes qe kur te vij vera te shof edhe i her tjeter filxhonin me leket e interesit lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Sat Apr 26, 2008 8:12 pm

rexhina shkruajti:
milan pse ja mban lojen adminit,ti kot qe qerase te iku mundimi kot
kte her nuk po qeras po te kis Very Happy puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Apr 28, 2008 4:57 pm

u sa vapeeeeeee nje redbull me shume akull grazie Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Apr 28, 2008 6:38 pm

Filxhoni i ACMILAN Very Happy

Amon re sa mire te paska ra filxhoni. Very Happy Nje rruge paksa te gjate ke me bo shume shpejt por kjo rruge eshte e hapur. Laughing Laughing dmth gjo e mire te pret Laughing
Dikush nuk ben tjeter e mendon vec per ty. Nje kafe do e pike shume shpejt me dike me sy jeshile. Laughing
Shoh nje B te madhe mu ne mes te filxhonit dhe nje zemer qe rreh fort per te. Laughing Shof dy trupa qe perqafohen Embarassed Laughing dhe gezim te madh ne zemrat e ketyre dy njerezve.
Kjo rruga qe do besh qenka me bereqet te modh Laughing Laughing Laughinghec tashi hudhi 10€ shpejt Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Apr 28, 2008 11:30 pm

per zhakun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Apr 28, 2008 11:39 pm

ku e ke akullin Evil or Very Mad Evil or Very Mad nje gje qe e kerkon njeriu sta sjellin ne rregull Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   Mon Apr 28, 2008 11:47 pm

Killerina shkruajti:
Filxhoni i ACMILAN Very Happy

Amon re sa mire te paska ra filxhoni. Very Happy Nje rruge paksa te gjate ke me bo shume shpejt por kjo rruge eshte e hapur. Laughing Laughing dmth gjo e mire te pret Laughing
Dikush nuk ben tjeter e mendon vec per ty. Nje kafe do e pike shume shpejt me dike me sy jeshile. Laughing
Shoh nje B te madhe mu ne mes te filxhonit dhe nje zemer qe rreh fort per te. Laughing Shof dy trupa qe perqafohen Embarassed Laughing dhe gezim te madh ne zemrat e ketyre dy njerezve.
Kjo rruga qe do besh qenka me bereqet te modh Laughing Laughing Laughinghec tashi hudhi 10€ shpejt Laughing Laughing
hahha o shtrigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa mire din me e pa mi, po mu do ma shohesh gratis Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bar - Kafe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bar - Kafe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: