PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Pershendetje per ty...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Mar 07, 2008 1:31 am

GLOOR shkruajti:
Mio.. Laughing senza una adio mi sta laschandooo... Laughing Laughing Gigi D'Alesio..Very Happy


Laughing Laughing te qafsha talishten ishalla lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Mar 07, 2008 11:00 am

avash ju te dyja me keto komplimena e keto te puthura se po na bini ne dashuri,na prishet dhe kohen pale.pershendes veten time dhe njerin aty qe e kupton vete.puc Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Mar 07, 2008 11:50 am

Pershendetje dhe miremengjes te gjithe anetarve te forumit Surprised Surprised

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Fri Mar 07, 2008 5:26 pm

rexhina shkruajti:
avash ju te dyja me keto komplimena e keto te puthura se po na bini ne dashuri, na prishet dhe kohen pale.pershendes veten time dhe njerin aty qe e kupton vete.puc Smile Smile Smile

Shocked e mi se bereqet sjellim Laughing Laughing Laughing
te pershendes tyve, motlen e ime, gloor-in e logel dhe yvin e chattit Twisted Evil

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 2:48 am

Persh Zhakun ==>> I love you ..Killer-in dhe gjithe anetaret e ketij forumi..Smile

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 4:37 pm

weeee i ra mendja nje here ketij me me pershendetur Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 4:42 pm

GLOOR shkruajti:
Persh Zhakun ==>> I love you ..Killer-in dhe gjithe anetaret e ketij forumi..Smile
po shefin mer pispiruq ne nje thes e fut muahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 6:19 pm

e shef asnje nuk te pershendet ty, vetem una Embarassed Embarassed

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 6:36 pm

killer shkruajti:
e shef asnje nuk te pershendet ty, vetem una Embarassed Embarassed

lol! lol!
po vetem ti me do mu mi shpirt vetem ti kta te tjeret jan damblla Very Happy pervec rexhines qe e kam zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 7:18 pm

Admin shkruajti:
GLOOR shkruajti:
Persh Zhakun ==>> I love you ..Killer-in dhe gjithe anetaret e ketij forumi..Smile
po shefin mer pispiruq ne nje thes e fut muahahahah

sa shpejt te mbetet qefi re... Laughing hajt mere dhe ti nje persh...Very Happy Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 7:22 pm

GLOOR shkruajti:
Admin shkruajti:
GLOOR shkruajti:
Persh Zhakun ==>> I love you ..Killer-in dhe gjithe anetaret e ketij forumi..Smile
po shefin mer pispiruq ne nje thes e fut muahahahah

sa shpejt te mbetet qefi re... Laughing hajt mere dhe ti nje persh...Very Happy Laughing
ca do me thon persh ???---> pershesh ???Very Happy ok po ta jap dhe un nje persh po ca pershi do me qumesht apo me kos Very Happy:D ....kush do tjeter persh le te vi ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 11:14 pm

ahahhahaha o sa kam qeshur Laughing Laughing

me duket se i pelqen me shume qumeshti atij Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sat Mar 08, 2008 11:23 pm

killer shkruajti:
ahahhahaha o sa kam qeshur Laughing Laughing

me duket se i pelqen me shume qumeshti atij Laughing Laughing Laughing
pershendetje nje her .... ku e di ti apo te duket njeri i but ai ty Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 1:56 am

Shocked edhe jom re.. Laughing ..si omelsi jam..Very Happy:D..Pershendetje per te gjithe..Smile

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 10:32 pm

Azizi nga Gjermania pershendet Afrimin nga Belgjika Very Happy

lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 10:36 pm

killer shkruajti:
Azizi nga Gjermania pershendet Afrimin nga Belgjika Very Happy

lol! lol! lol!

opa opa..kete ekam lexuar diku ne nje furum tjeter me duket po nuk po me kujtohet se ku...!!!??? Exclamation Exclamation Rolling Eyes

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 10:38 pm

GLOOR shkruajti:


opa opa..kete ekam lexuar diku ne nje furum tjeter me duket po nuk po me kujtohet se ku...!!!??? Exclamation Exclamation Rolling Eyes

Laughing Laughing ahahhaaa....kete e ka thene Avdiu kur ka pershendet Guraliun Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 10:40 pm

qitu itu dhe thuaj kush je..!!?

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 10:42 pm

heu u nxefen njerezit kot se koti Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 33
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Sun Mar 09, 2008 11:32 pm

Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 10, 2008 1:01 am

[b]pershendes gjithe ato qe me duan dhe i dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 10, 2008 4:41 pm

une pershendes keto te katert qe kam siper Surprised Surprised Surprised Surprised

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 10, 2008 6:39 pm

ZHAKLINA shkruajti:
une pershendes keto te katert qe kam siper Surprised Surprised Surprised Surprised
Mad nje person e ke pershendet 2 her sqenkam un te 4-ershja Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 10, 2008 9:09 pm

Pershendes KIller, zhaklinen dhe ne pergjithesi puthje te gjithe ato qe u impenjuan per kete faqe int.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   Mon Mar 10, 2008 9:27 pm

puth ca te dush killerines mos i prek asnji qime floku se te mys Very Happy ta puth cik un se me ka mar molli puthje .... mere per presion ket Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Pershendetje-
Kėrce tek: