PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 kush me tregon se cfare eshte dashuria ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Mon Mar 10, 2008 2:40 am

meghithse duhet ta kishte hap ZHAKU kete teme po e bej une i pari kete pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Fri Mar 14, 2008 7:49 pm

Dashuria eshte e embel kenaqesi te fal por shpesh mbetet enderr dhe thyhet si kristaL:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Tue Mar 18, 2008 9:42 pm

pse une ri Laughing Laughing , une sjam them fare per kete teme gjithsesi po them edhe une dy fjale.
Cfare eshte dashuria???
Eshte ndjenje, ndjenje qe te merr shpirtin, te ben te fluturosh, te ben te vuash , te ben te vdesesh Sad Sad . Dashuria eshte aq e bukur dhe te njejten kohe aq e poshter.... ne nje moment te ngre ne qiell dhe ne nje moment te te perplase per toke Laughing Laughing Laughing ju uroj qe te dashuroni pa vuajtur Smile Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Tue Mar 18, 2008 11:12 pm

Basketball Basketball Basketball dashuria eshte gjithcka dhe asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Wed Mar 19, 2008 11:19 am

ZHAKLINA shkruajti:
pse une ri Laughing Laughing , une sjam them fare per kete teme gjithsesi po them edhe une dy fjale.
Cfare eshte dashuria???
Eshte ndjenje, ndjenje qe te merr shpirtin, te ben te fluturosh, te ben te vuash , te ben te vdesesh Sad Sad . Dashuria eshte aq e bukur dhe te njejten kohe aq e poshter.... ne nje moment te ngre ne qiell dhe ne nje moment te te perplase per toke Laughing Laughing Laughing ju uroj qe te dashuroni pa vuajtur Smile Smile
me nje fjal ti je dashuria ...se ti te mer shpirtin per te fluturar sme ke ber na nje her Very Happy ...ti je aq e bukur dhe aq e poshter ne nje moment te ngre ne qell pastaj te perplas si me qen na nje thes Sad eh koh te vjetra cheers Basketball puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Wed Mar 19, 2008 12:52 pm

[b]Dashuria eshte nje ndjenje qe e perjeton ne menyren me te plote ne moshen kur ke pak naivitet kur ke idealizem ne adoleshence normalisht. Eshte ajo ndjesia qe te ben teksa sheh nje femer te dridhesh para saj nga emocionet ajo qe ndien. Spo me kujtohen mire tani normalisht se kane kaluar ca kohe nga ato momentet e dashurise se pare. Me besoni kur te arrini tek e 20 ne seri do me jepni te drejte. lol! lol! [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Wed Mar 19, 2008 6:23 pm

ti e ngaterron dashurine me red bullin moj ZHAku se mua nuk me ka ba me fluturu naj here, ndoshta nuk ka ken dashuri nuk i dihet se meqe e thu t te besoj,
mu me kan than se dashuria asht si rakia
ti merr mend e kres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Sun Mar 23, 2008 12:37 pm

HAHAHHA MO PRODYGY E KISHA FJALEN EDHE UNE PER KOHET E SHKUARA DHE I JAP TE DREJTE SHOKUT ME SIPER QE PAS TE 20-VE ESHTE PAKSA E VESHTIRE TE DASHUROHESH, EDHE UNE KA PAK KOHE QE SPO FLUTUROJ lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Sun Mar 30, 2008 10:01 pm

Pse mer se dini ju qe dashuria nuk eshte nje patate qe hahet mrenda nje nate,ajo eshte nje shtyll betoni qe kur e prek te ze tensioni???????? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Tue Apr 15, 2008 2:03 pm

ESHTE E VERTETE QE NE ADOLESHENCE DASHURIA PERJETOHET NE MENYREN ME TE FUQISHME NGA NJERIU POR SESHTE E VERTETE QE PAS TE 20 ESHTE E VESHTIRE TE DASHUROHESH.KAM DEGJUAR SHPESH QE PASI KE KALUAR 25 PER VAJZAT DHE RRETH 25 -30 PER MESHKUJT ESHTE E VESHTIRE TE KUPTOSH SE KE DASHURON POR JO VESHTIRE TE DASHUROHESH.
NE ADOLESHENCE DASHURON ME CMENDURI KURSE MBAS TE 20 DASHURON ME MATURI. TE DYJA JANE TE BUKURA ME VECANTITE E TYRE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   Fri May 16, 2008 5:49 pm

dashuria eshte nje genjeshter e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush me tregon se cfare eshte dashuria ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush me tregon se cfare eshte dashuria ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Psikologji | Sociologji | Filozofi-
Kėrce tek: