PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.   Tue Mar 11, 2008 12:45 am

Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon

Elizabeth Barret ėshtė 17 muajsh. Ajo duket dhe sillet si ēdo bebe e moshės sė saj, por Elizabeth mund tė lexojė. Nėna e saj, Katy, njė patologe e tė folurit qė ėshtė martuar me Michael, njė tjetėr patolog i tė folurit, thotė se pjesa mė e madhe e njerėzve nuk besojnė se foshnja e tyre lexon. Pėrveē leximit tė pėrditshėm tė librave, nė kohėn e lojės nėna shkruan njė fjalė nė letėr dhe Elizabeth e gjen. Katy shpjegon se Elizabeth jo vetėm qė lexon fjalė, por edhe i shkruan ato. Nėna ėshtė e bindur se gjuha e shenjave ndihmoi aftėsitė nė tė lexuar tė vajzės. Po ēfarė mendon doktori? Steve Stripilng, pediatri i Elizabeth thotė se qė nė muajin e 14-tė ajo lexonte fjalėn avokado. “Shtanga nė vend”, thotė ai.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.   Sun Mar 30, 2008 9:28 pm

Pffffffffffffffff na mi killer se kjo me duket se osht perralle me sill i vidjo ta besoj po deshe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.   Sat Apr 05, 2008 12:06 pm

NUK ESHTE PERRALLSEPSE EDHE UNE E KAM LEXUAR. JO ME SHUME SE PARA TRE JAVESH KA DALE NE TE GJITHA FAQET E INTERNETIT SHOQERUAR EDHE ME FOTON E VAJZES.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bebja 17-muajshe qė shkruan e lexon.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Kuriozitete-
Kėrce tek: