PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?

Shko poshtė 

A do te futet shpejt ne unionin europian kosova apo jo ?
.Po
50%
 50% [ 3 ]
.Jo
0%
 0% [ 0 ]
.Mbase
50%
 50% [ 3 ]
.Kurre
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   Fri Mar 14, 2008 7:43 pm

Tregoni dicka per kosoven dhe per pavaresine e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   Tue Apr 01, 2008 11:09 am

mendoj se po por jo shpejt pasi sipas mendimit tim kosova fillon gjithcka nga 0 dhe do jet pak veshtir qe nga ekonomia dhe deri te konfliktet me shtetet qe nuk njohin pavarsin e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   Tue Apr 01, 2008 3:55 pm

une mendoj se po dhe madje shume shpejt, kosova ka qene gjithmone me ekonomi te forte madje diskutohet qe nese behemi nje shtet do ishte nje ndihmese mjaft e madhe dhe per ekonomine tone

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   Tue Apr 01, 2008 6:13 pm

killer shkruajti:
une mendoj se po dhe madje shume shpejt, kosova ka qene gjithmone me ekonomi te forte madje diskutohet qe nese behemi nje shtet do ishte nje ndihmese mjaft e madhe dhe per ekonomine tone
mos e thent zoti te behemi 1 shtet ne po marim me qaf veten ton jo te marim me qaf dhe ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   Tue Apr 15, 2008 2:24 pm

QE DO FUTET AS NUK DISKUTOHET POR KA RRUGE PER TE ECUR DERI ATJE. MOS HARRONI QE SAPO E FITOI PAVARSINE DHE SADO I FUQISHEM TE JETE SI SHTET KA PROCEDURA PER TE NDJEKUR. NUK ESHTE NJE GJE E LEHTE KJO. GJITHESESI UN PERSONALISHT JU UROJ FAT GJITHE KOSOVES DHE DO ME PELQENTE SHUME TE BASHKOHESHIM DHE PASTAJ TI TREGOJME BOTES QE EDHE NE JEMI TE FUQISHEM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do da marri veten kosova tani qe eshte bere shteti ri :?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politike :: Kosova-
Kėrce tek: