PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Fri Mar 14, 2008 7:50 pm

ja tek e keni temen Very Happy:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.forumotion.com
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Tue Mar 18, 2008 9:43 pm

dashuria lind nga pasioni, jeton nga ndjenja dhe vdes nga zhgenjimi

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Tue Mar 18, 2008 11:17 pm

DASHURIA
Lind nga ndjenja
Rron nga pasioni, respekti dhe besnikeria
Vdes nga zhgenjimi dhe tradhetia
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Desperado

avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Location : K.S.A
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Sun Mar 30, 2008 10:09 pm

Dashuria lind nga ndjenja jeton nga sinqeriteti dhe vdes nga pleqeria Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com
paperina

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 28
Registration date : 06/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Wed May 07, 2008 4:24 pm

dashuria lind kot.....jeton nga fiksimi.....vdes kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Sun May 11, 2008 12:44 pm

te mu ka lind nga tallja ka jetuar ne formen e ndjenjes eshte ngulur ne zemer e ka vrar dikush tjeter Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Mon May 12, 2008 12:09 pm

Per mendimin tim dashuria lind nga ndjenja, jeton nga pasioni e sinqeriteti dhe vdes nga nje arsye shume e forte qe mund te jete tradhetia apo nje zhgenjim shume i madh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 35
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   Fri May 16, 2008 5:51 pm

ajo nuk dihte nga lind, po rdihet qe jeton nga pasioni dhe deshira. Sa per te vdekur shkaktare eshte koha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ngase lind,jeton dhe vdes dashuria :?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Trupi dhe shendeti | Shkenca :: Psikologji | Sociologji | Filozofi-
Kėrce tek: