PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Duhet me u fut shpesh ktu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Duhet me u fut shpesh ktu   Fri Mar 14, 2008 7:52 pm

Hidhini nje sy ok Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.board-realtors.com
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Sat Mar 15, 2008 7:41 pm

Ske Ven Gje Interesante.. Laughing Laughing

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Sun Mar 16, 2008 7:11 pm

Shocked kujt me i hedh nji sy mo, avatarit tend e? Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Tue Mar 18, 2008 2:00 am

sa keke fiksu me kete fjalen e cuditshme, avatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Tue Mar 18, 2008 4:36 pm

uuuuuuuuu sa teme e bukur Laughing Laughing Laughing edhe pse ska asnje gje lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed Mar 19, 2008 10:33 am

mendoni cte doni ky ja arriti te dilte ne qender te vemendjes per ket e boni ahahhahahahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed Mar 19, 2008 1:07 pm

Admin shkruajti:
mendoni cte doni ky ja arriti te dilte ne qender te vemendjes per ket e boni ahahhahahahh

ehe ja arriti Very Happy por sikur edhe asgje te mos postosh, dy tre postime behen kudo mjafon te hapet tema e re Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Albanian_it   Wed Mar 19, 2008 5:25 pm

Di caprio ka qene ne vendin e duhur ne momentin e duhur mer djale prandaj i ka buzeqesh ylli. Po tani kuptohet ne ndonje underground siper ndonje vize me te bardhe do jete dhe ai si shoket:)Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Tue Apr 01, 2008 1:15 pm

PER CFARE DUHET TE FUTEMI KETU . E SHUN\MTA NGA NJE POSTIM NGA SECILI DO KESH . SKEMI CFARE TE POSTOJME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Sat Apr 12, 2008 7:04 pm

pretendon shume ti rexhina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodianNumri i postimeve : 17
Registration date : 08/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Sat Apr 12, 2008 9:47 pm

po edhe une jam ne nje mendje me rexhinen te gjith nga nje postim dhe pastaj ikun
nuk ka replika nuk ka diskutime edhe po bere ndo nje pytje nuk te kthen kush pergjigje
e pse te hyjm shpesh ketu forumi duhet te jet ma aktiv me i qarte dhe ma mikprites
temat duhet te jen ma te nxehta dhe ma serjoze duhet te ket vend per te gjithé dhe jo veē per dy a" tre veta
ju lutem mos me keqkuptoni ky ishte veē mendimi i imé ju flm shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Thu Apr 17, 2008 2:00 pm

un e mendoj qe duhet te jemi me aktiv ne forum .un jam i ri ktu jam regjistruar para 2 ditesh dhe shoh qe shum pak postime behen ne dite ne forum.
kuptohet qe cdo njeri ka mundesit e tije .skan dhe kohe te lire shum Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 1:57 am

spo hyn as nje me ktuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 3:47 pm

pse me hy ketu ca behet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 7:23 pm

Tak tak tak... ka njeri ketu Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 7:24 pm

ka. ktu jam erdhe ti??? Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 7:27 pm

Pas shume kohesh...


afrohu pak, cme rri ke dera ?

kith kith lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 7:30 pm

u afrova me sheh tani ?Very Happy Very Happy lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 8:16 pm

Hmmmm..... apshuuuuuuuuuuu..... huhhhh lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Wed May 07, 2008 9:06 pm

FLM SHUM Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Thu May 08, 2008 12:49 am

pasken plase kisset ketu Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ACMILAN
President i Federates Sportive
President i Federates Sportive
avatar

Numri i postimeve : 1602
Age : 32
Location : JUG VERI LINDJE PERENDIM
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Thu May 08, 2008 1:55 am

kot po rrinim Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GLOOR
Kryetar Parlamenti
Kryetar Parlamenti
avatar

Numri i postimeve : 710
Age : 32
Location : Loading..Lovin You..
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Fri May 09, 2008 1:56 am

Spaskeni von noi gje te bukur ke kjo tema...ppfff...

_________________
Broken Heart Can Stille Survive Whith a Touch of Your Grace..
Zucchero-Cosi Celeste <3You
Rovena Dilo - Dorezohem <3You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhina

avatar

Numri i postimeve : 594
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Fri May 09, 2008 2:55 pm

KJO AS TEME SESHTE,CFARE TE SHKRUASH KTU Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   Fri May 09, 2008 5:54 pm

Ta hedhim te koshi ?? edhe ktu pllaq plluqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Duhet me u fut shpesh ktu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Duhet me u fut shpesh ktu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Chit - Chat-
Kėrce tek: