PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Prezantimi i Lunes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Wed Mar 05, 2008 2:58 pm

Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Wed Mar 05, 2008 5:10 pm

Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy
un du te me pufesh mu me shum nga te gjif Embarassed se te kasm ashtu ... motra ime bukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Wed Mar 05, 2008 7:22 pm

Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy


weeee ca tip interestorante qe qenke ti mi Very Happy tamam si muve Laughing Laughing
puc ene una tyve (ene pse ste njoh Very Happy) Laughing Laughing

lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Thu Mar 06, 2008 11:50 am

Admin shkruajti:
Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy
un du te me pufesh mu me shum nga te gjif Embarassed se te kasm ashtu ... motra ime bukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

nje pufje sa ketu e ne qiell per rrushin (admin kuptohet) Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Thu Mar 06, 2008 11:53 am

killer shkruajti:
Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy


weeee ca tip interestorante qe qenke ti mi Very Happy tamam si muve Laughing Laughing
puc ene una tyve (ene pse ste njoh Very Happy) Laughing Laughing

lol! lol!

killer ne restorant puno ti mi mistrece LaughingLaughingLaughing une per vete jo Razz
ajo pufja fme pelqeu ndaj po ta kfej kisssssssssssssssssssssss folt folt folt Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Thu Mar 06, 2008 4:29 pm

killer shkruajti:
Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy


weeee ca tip interestorante qe qenke ti mi Very Happy tamam si muve Laughing Laughing
puc ene una tyve (ene pse ste njoh Very Happy) Laughing Laughing

lol! lol!
sa me lrag te me rrish goce se une jam goce e mire e smerrem me horeeeeeeeeeee, megjithate mire se na ke ardh miiiiiiiiiiiiiiiii puc puc Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Thu Mar 06, 2008 4:38 pm

Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy
sa me lrag te me rrish goce se une jam goce e mire e smerrem me horeeeeeeeeeee, megjithate mire se na ke ardh miiiiiiiiiiiiiiiii puc puc

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
<>bruxhilda<>Numri i postimeve : 8
Age : 29
Location : California
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Thu Mar 06, 2008 4:44 pm

/


Edituar pėr herė tė fundit nga &lt;&gt;bruxhilda nė Thu Apr 17, 2008 2:51 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Sat Mar 08, 2008 11:27 am

<>bruxhilda<> shkruajti:
Luna shkruajti:
Pushoni mer ihere... se du me fol per vete pak Very Happy Very Happy Very Happy

kshu... si e bukur qe jam me shkon shume per ftyre te genjej, jom specialiste

per te vjedh moo sma kalo kush ne lagje, se per qytet sbohet ai llaf...

jam injorante, egoiste, diktatore... nojhere edhe ekstrremiste, veq per ashu gjojnash Laughing Laughing Laughing

ne jete merrem me droge, prostitucion dhe me hallet e dynjose Razz

kom maru shkollen per moraliste te dallavergjinjeve... etj tej kaq per muve

do kaloj prap knej Laughing Laughing Laughing ... ju puf fum!!! Very Happy


waw you so cute but you did missed some thing wich all girls dont miss that easy


Ca kam harruar une mi, pse nuk ma thua ti apo do perkthyes Wink

P.S kjo puna e gjuhes qenka rast per ty shqetesuar Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Bravo   Thu Mar 20, 2008 12:21 pm

Luna perfundimisht ver dhe nje kape te NASA_S ato qe merren me studimet spaciale se ndoshta se di. E them kete thjesht se qenke ne ajer ose ne ndonje ballon qe i ke fut gaz me shume se sa duhet. hahahahahaha pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Tue Mar 25, 2008 10:57 am

contemplation4u tani qe jetoj ne ajer kete se mohoj sepse ka ajer dhe ajeeeeer Laughing

ndersa ai sugjerimi jot nuk mu duk noj gjo...

ne fakt une ta sugjeroj te njejten sepse une (nese ke arritur ta kuptosh, gjithmone Very Happy ) kam natyre rrebeleje qe te

merem me studime Very Happy

Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Wed Apr 02, 2008 10:40 pm

Luna bane gati makinen se dume ardh me te marre per gru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Luna

avatar

Numri i postimeve : 51
Location : Parajse
Registration date : 24/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   Wed May 07, 2008 7:11 pm

Prodigy qe te me marresh per gru.... fillimisht me thuj a i posedon te gjitha veglat? Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Lunes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi i Lunes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: