PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Prezantimi i vesa88

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 29
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Sun Mar 02, 2008 4:30 pm

Pershendetje,quhem vesa dhe jam 19 akoma.Studioj diplomaci dhe kam deshire te behem ambasadore ne shba!Shpresoj te bohem. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Sun Mar 02, 2008 7:02 pm

tiiiiiii sa vjen dhe me habit per zotin filloje ketu karrieren te bejm ambasadore forumi Very Happy ate qe te thash te tema tjeter qe shpresoja mos te shkruaje e kisha me shaka mos na nxefesh se skam ku te gjej vend e te futem Very Happy:D Razz [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Sun Mar 02, 2008 7:04 pm

Admin shkruajti:
tiiiiiii sa vjen dhe me habit per zotin filloje ketu karrieren te bejm ambasadore forumi Very Happy ate qe te thash te tema tjeter qe shpresoja mos te shkruaje e kisha me shaka mos na nxefesh se skam ku te gjej vend e te futem Very Happy:D Razz [b]
harrova desh dola nga tema mir se ke ardh puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Mon Mar 03, 2008 2:54 am

mire se na ke ardhe e mire se te kam gjete Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Mon Mar 03, 2008 5:59 pm

killer shkruajti:
mire se na ke ardhe e mire se te kam gjete Laughing
mir se te kam gjet dhe mir se ke ardh
GJYSHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
vesa88Numri i postimeve : 15
Age : 29
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Mon Mar 03, 2008 6:45 pm

killer shkruajti:
mire se na ke ardhe e mire se te kam gjete Laughing
e pa pame kjo shprehja te pergezoj! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Mon Mar 03, 2008 8:36 pm

vesa88 shkruajti:
killer shkruajti:
mire se na ke ardhe e mire se te kam gjete Laughing
e pa pame kjo shprehja te pergezoj! Wink


Faleminderit Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
contemplation4uNumri i postimeve : 40
Age : 41
Location : DIKU NE MES
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Rekomandim   Thu Mar 20, 2008 12:19 pm

Vesa nese do behesh diplomate vish corape te gjata thuaji babit te gjeje noj mik ne ministri te jashtme ose gjeje vete "je cupe e zgjuar ti e kupton ". Dhe e fundit beje kujdes me prasin se nuk fluturohet me te po me ate gjene qe sa me shume ngrihet aq me i vogel duket dmth me avion lol! lol! hahahahaha sa kam qeshe as vete se besoj qe jane rekomandimet e mia keto:)

p.s. analisti per ceshtjet nderkombetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Wed Mar 26, 2008 7:46 pm

MIRE SE NA KE ARDHE VESA

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ProdigY
Kryetar Komune
Kryetar Komune
avatar

Numri i postimeve : 250
Age : 34
Location : SHKODER, TIRAN, PODGORICE
Registration date : 05/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   Mon Mar 31, 2008 6:14 pm

ishalla bahem me u kthy ne Albania kur te vish ti ambasadore ne SHBA, gjithsesi mire se erdhe edhe te fala se dukesh se je goc e mire, megjithese e vockel Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i vesa88   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi i vesa88
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: