PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Tue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Tue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Mon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Mon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Mon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Mon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Mon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Mon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Mon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Share | 
 

 Prezantimi i Albanian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 32
Registration date : 27/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Mon Mar 03, 2008 6:00 pm

Edhe ktu me prezantime qenka ok atehere une jam Klodi nga Peqini por jetoj ne itali ,,jam 22 vjec ,,me vone te tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dreams.board-realtors.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Mon Mar 03, 2008 6:03 pm

mir un e hengra qe e hengra ... po ti meso nga te tjeret rrite icik moshen se tashi jan ber te medhaja kto do te thon cilimi pastaj Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Mon Mar 03, 2008 6:34 pm

Albanian shkruajti:
Edhe ktu me prezantime qenka ok atehere une jam Klodi nga Peqini por jetoj ne itali ,,jam 22 vjec ,,me vone te tjerat

mire se na ke ardhur dhe te uroj t'ja kalosh sa me mire mes nesh Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Killerina
Kryetare Bashkie
Kryetare Bashkie
avatar

Numri i postimeve : 1553
Age : 109
Location : everywhere
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Mon Mar 03, 2008 6:38 pm

Admin shkruajti:
mir un e hengra qe e hengra ... po ti meso nga te tjeret rrite icik moshen se tashi jan ber te medhaja kto do te thon cilimi pastaj Very Happy:D

Very Happy po ti cilimi je mo Twisted Evil Twisted Evil
dhe uroji mirseardhjen cunit dhe mos e meso me keq se vetja jote me genjeshtra Evil or Very Mad Evil or Very Mad
lol! Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eharrova.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
avatar

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Mon Mar 03, 2008 6:42 pm

killer shkruajti:
Admin shkruajti:
mir un e hengra qe e hengra ... po ti meso nga te tjeret rrite icik moshen se tashi jan ber te medhaja kto do te thon cilimi pastaj Very Happy:D

Very Happy po ti cilimi je mo Twisted Evil Twisted Evil
dhe uroji mirseardhjen cunit dhe mos e meso me keq se vetja jote me genjeshtra Evil or Very Mad Evil or Very Mad
lol! Twisted Evil Twisted Evil
cti uroj atij ai ka ardh para nesh se shef qe o admini tjeter ai Very Happy:D para teje desha me thon megjithate mir se na keni ardh te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://free-time.goodbb.net
ZHAKLINA
Kryetare Komune
Kryetare Komune
avatar

Numri i postimeve : 1276
Location : hehhehhhe... aty ku s'duhet te jem :D
Registration date : 01/03/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   Wed Mar 26, 2008 7:48 pm

MIRE SE KE ARDH EDHE TI DHE ME FAL PER VONESEN POR KAM QENE NE PUNE lol! lol! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Albanian   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi i Albanian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi i antareve :: Prezantohu ketu-
Kėrce tek: